Familiada prowadzona przez Karola Strasburgera nie zniknie z TVP Zabawna wpadka w programie Familiada Karol Strasburger w studiu teleturnieju Familiada na różowym tle Karol Strasburger w sstudiu teleturnieju Familiada Karol Strasburger w studiua na tle napisu Familiada w szarym garniturze
Familiada prowadzona przez Karola Strasburgera nie zniknie z TVP
East News
1/5
Familiada prowadzona przez Karola Strasburgera nie zniknie z TVP
East News

 

W kultowych i ulubionych programach TVP coraz większe zmiany! Ostatnio głośno jest wokół show "Jaka to melodia?". W związku ze zmianą współproducenta, w show zostaną wprowadzone spore zmiany -  prezes TVP przyznał wówczas, że program wymaga "odświeżenia". Niestety, pojawiły się plotki, że z "Jaka to melodia?" pożegna się Robert Janowski. Teraz wszyscy zastanawiają się, co w takim razie wydarzy się z "Familiadą", tym bardziej że Karol Strasburger zaczął nagrywać program "Lepiej późno niż wcale", który będzie emitowany przez konkurencyjną stację Polsat. Już jednak wiadomo, czy "Familiada" skończy tak jak "Jaka to melodia?"! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Zabawna wpadka w „Familiadzie”. W tle… majtki uczestnika!

2/5
Zabawna wpadka w programie Familiada
East News

 

"Familiada" jest emitowana przez TVP2 od 24 lat! Od samego początku prowadzącym jest Karol Strasburger, który przyciąga widzów swoimi żartami, a sam format show obfituje w liczne, kultowe już wpadki. Co stanie się w "Familiadą" w najbliższym czasie i czy od września w ogóle program zostanie wyemitowany?

 

Zobacz: TVP chce sprawdzać jak wyglądały castingi do "Jaka to melodia?"! Atmosfera wokół programu robi się bardzo gorąca

3/5
Karol Strasburger w studiu teleturnieju Familiada na różowym tle
Internet/materiały prasowe

 

Ciężko wyobrazić sobie "Familiadę" bez Karola Strasburgera, jednak... na szczęście nie będzie trzeba! Wirtualnemedia.pl informują, że od 1 września program wraca na antenę bez żadnych zmian, tym bardziej prowadzącego. Na szczęście praca na planie "Lepiej późno niż wcale" nie przeszkodziła Karolowi Strasburgerowi w pracy przy "Familiadzie".

 

- Mamy trwającą dwa miesiące przerwę w nagrywaniu nowych odcinków „Familiady”, a więc Karol Strasburger jest na urlopie. Część z tego czasu przeznaczył na udział w reality-show Telewizji Polsat. Jest twarzą „Familiady”. Bez niego ten program nie ma sensu - „Familiada” to Karol, a Karol to „Familiada” - powiedział Ryszard Krajewski, producent "Familiady", w rozmowie z Wirtualnemedia.pl.

 

Zobacz: Strasburger przeprasza oburzonych widzów za swoje żarty w "Familiadzie"! O co chodzi?! 

4/5
Karol Strasburger w sstudiu teleturnieju Familiada
Internet/materiały prasowe

Co istotne, Telewizja Polsa jest zadowolona z oglądalności "Familiady". Krajewski wiedział od początku, że format się przyjmie, tak jak to się stało na całym świecie. 

 

Sukces „Familiady” w naszym kraju po dużej części jest zasługą właśnie niezastąpionego w roli prowadzącego Karola Strasburgera - powiedział producent w rozmowie z Wirtualnemedia.pl.

 

Serwis przytacza również wyniki oglądalności "Familiady" i okazuje się, że w sezonie 2017/2018 program oglądało średnio 1,94 miliona widzów. Wpływy z reklam wyniosły natomiast 20,52 miliony złotych. 

 

Zobacz: Emisja "Familiady" codziennie? Tak, ale jest jeden haczyk... Będziecie zaskoczeni!

5/5
Karol Strasburger w studiua na tle napisu Familiada w szarym garniturze
Internet/materiały prasowe