Robert Janowski po 20 latach odchodzi z „Jaka to melo­dia"? Komentuje Jacek Kurski
Eastnews
1/4
Robert Janowski po 20 latach odchodzi z „Jaka to melo­dia"? Komentuje Jacek Kurski
Eastnews

Jacek Kurski komentuje zmiany w programie "Jaka to melodia?"! Tygodnik "Na żywo" informował ostatnio, że władze TVP postanowiły odświeżyć formułę muzycznego show i nie wiadomo, czy w nowych odcinkach pojawi się Robert Janowski. Medialne doniesienia skomentował wówczas sam prowadzący "Jaka to melodia?", który za pośrednictwem Facebooka opublikował oświadczenie, w którym zapewnił swoich fanów, że nic nie wie o wprowadzanych zmianach w programie. Janowski zdradził również, że nikt z TVP nie rozmawiał z nim na temat dalszych losów show. 

Teraz sprawę skomentował również Jacek Kurski! Prezes TVP zarzuca Janowskiemu kłamstwo? Zobaczcie, co powiedział! 

Zobacz także: Jacek Kurski wziął ślub! Kim jest jego żona?

2/4
Robert Janowski komentuje finał roku!

Robert Janowski opublikował wczoraj oświadczenie, w którym skomentował informacje tygodnika "Na żywo". Prowadzący "Jaka to melodia?" zdradził, że nikt z nim  nie rozmawiał o ewentualnych zmianach w formule show. 

Powtórka z rozrywki, Czyli Wiem, że Nic Nie Wiem😯 Niewiele WAM dzisiaj powiem, ponieważ Nikt z TVP1 jeszcze do mnie nie dzwonił 🤔 - napisał Robert Janowski.

Sprawę skomentował również Jacek Kurski. Co ciekawe, prezes TVP powiedział, że osobiście przekazał Robertowi Janowskiemu wszystkie informacje dotyczące zmian w programie! Zobaczcie jego komentarz!

Zobacz także: Robert Janowski w ostrych słowach: „Nigdy nie byłem pracownikiem Telewizji’’

3/4
Robert Janowski znika z programu "Jaka to melodia"?
East News

 

Jacek Kurski w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl skomentował medialne doniesienia dotyczące programu "Jaka to melodia?"! Prezes TVP przyznał, że producentem show rzeczywiście nie będzie już Media Corporation. Telewizja Polska od zeszłego roku posiada prawa do realizacji polskiej odsłony formatu "Name that tune", na którym oparty jest program prowadzony przez Roberta Janowskiego. TVP nie nabyła jednak praw do nazwy "Jaka to melodia?" więc, jak informuje wirtualnemedia.pl, show być może wróci na antenę ze zmienioną nazwą. 

Portal informuje, że widzowie będą mogli zobaczyć nowe odcinki programu, jednak teleturniej zostanie odświeżony i zmieni formułę. Jak medialne doniesienia komentuje Jacek Kurski? Co ciekawe, prezes TVP zapewnia, że o wszystkich zmianach osobiście rozmawiał z Robertem Janowskim i zaproponował mu współpracę! 

(...) formuła wymaga pewnego odświeżenia, co wynika z wszelkich danych i wykresów. Te informacje przekazałem panu Janowskiemu i osobiście zaprosiłem go do kontynuowania prowadzenia programu. Nie mam jednak zwyczaju prowadzenia negocjacji za pośrednictwem mediów i nie będę tolerował a tym bardziej ulegał próbie wytwarzania niepotrzebnej psychozy tam, gdzie potrzebne jest profesjonalne zarządzanie kwestią korekty formatu, tak by dostarczać naszym widzom ofertę jeszcze lepszej jakości- zdradził w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl.

Zobacz także: Takiego finału w "Jaka to melodia?" nie spodziewał się chyba nikt! Zapłakana uczestniczka wybiega ze studia! WIDEO

4/4
Robert Janowski odchodzi z TVP i Jaka to melodia

Z nieoficjalnych ustaleń portalu Wirtualnemedia.pl wynika, że w razie odrzucenia przez Janowskiego propozycji TVP, poszukiwany będzie inny prowadzący. Musimy przyznać, że nie wyobrażamy sobie programu "Jaka to melodia?" bez Janowskiego!