Familiada
Facebook
TV-Show

Rewolucyjna zmiana w emisji "Familiady" po 24 latach! Dla widzów to ogromne zaskoczenie

W końcu!

 

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich widzów i fanów teleturnieju "Familiada". Jak podają wirtualnemedia.pl od 26 lutego kultowy program, prowadzony przez Karola Strasburgera, będzie emitowany codziennie! Do tej pory mogliśmy go oglądać tylko w soboty i niedziele o godzinie 14. Teraz to się zmienia!

 

Zobacz: Wpadka Michała Szpaka i innych gwiazd w noworocznej "Familiadzie"? Zobaczcie WIDEO

 

Klaudia Halejcio przeżyła trudne chwile przed przeprowadzką do willi! "Płakałam i robiłam pożegnanie"

Nowa pora emisji "Familiady"

 

Od poniedziałku do piątku "Familiada" również będzie pokazywana o godzinie 14. (jak w weekendy). Skąd taka decyzja? Najprawdopodobniej wiążę się to z zakończeniem igrzysk olimpijskich, a także startem wiosennej ramówki. Przypomnijmy - według danych Nielsen Audience Measurement od początku stycznia do 5 listopada "Familiadę" oglądało średnio aż 1,92 mln widzów.

 

TVP w ostatnim czasie decyduje się na poważne zmiany w ramówce. Kilka tygodni temu przeniesiono teleturniej "Jeden z dziesięciu" - z TVP 2 do TVP 1, a emisję "Koła fortuny" również przedłużono o dni w tygodniu. Co sądzicie o zmianie w emisji "Familiady"? 

 

Zobacz także: Wielka WPADKA w Familiadzie! Tej odpowiedzi koledzy z drużyny nie wybaczą liderowi. Zobacz!

 

Cieszycie się? :) 

Familiada:  Michał Szpak, Marta Gałuszewska, Tomasz Kammel i Dawid Kwiatkowski
East News

 

Familiada
YouTube

Odcinki w Familiadzie - wpadki

Familiada prowadzona przez Karola Strasburgera nie zniknie z TVP
East News
TV-Show
"Familiada" jednak znika z anteny?! Jest decyzja władz TVP w sprawie programu z udziałem Karola Strasburgera!
"Familiada" jednak znika z anteny?! Jest decyzja władz TVP w sprawie programu z udziałem Karola Strasburgera!

"Familiada" nie zniknie z anteny! Władze Telewizji Publicznej zdementowały wcześniejsze plotki o możliwym zakończeniu słynnego teleturnieju. Na szczęście Karol Strasburger, który jeszcze kilka dni temu zamartwiał się o swoją przyszłość w TVP , może odetchnąć z ulgą, bo jego program jest bardzo ceniony przez nowe władze. Zespół rzecznika prasowego TVP w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl zapewnił, że "Familiada" wciąż będzie pojawiać się na antenie TVP2. Wciąż trwają prace nad jesienną ramówką Telewizji Polskiej, ale chcemy zdementować medialne doniesienia, jakoby z ramówki TVP2 miał zniknąć teleturniej „Familiada” prowadzony przez Karola Strasburgera. Doniesienia dotyczące programu potwierdził również sam producent. Ryszard Krajewski przyznał, że już jesienią będziemy mogli zobaczyć kolejną edycję teleturnieju. Kolejna edycja „Familiady” będzie na pewno na antenie TVP2 jesienią tego roku. Program ma wciąż niesłabnącą oglądalność. Osoby, które w tej chwili kierują Dwójką świetnie wiedzą, co to jest dobra telewizja i doskonale znają wartość swoich flagowych programów, a do takich należy przecież „Familiada”. Cieszycie się, że program "Familiada" nie zniknie z TVP? Oglądacie teleturniej prowadzony przez Karola Strasburgera ?   Zobacz także: Ogromna wpadka w "Familiadzie". Takiej odpowiedzi nikt się nie spodziewał! WIDEO   Familiada nie zniknie z anteny. Karol Strasburger nie musi obawiać się o swoją przyszłość w TVP.

Karol Strasburger na planie Familiady w TVP
Eastnews
TV-Show
Zabawna WPADKA w "Familiadzie"! Karol Strasburger był mocno zaskoczony odpowiedziami uczestników WIDEO
Zabawna WPADKA w "Familiadzie"! Karol Strasburger był mocno zaskoczony odpowiedziami uczestników WIDEO

Zabawna wpadka uczestników w "Familiadzie" . W programie prowadzonym przez Karola Strasburgera dość często dochodzi do śmiesznych i zaskakujących sytuacji. Ostatnio gospodarz show Telewizji Publicznej zgasił zapał jednego z uczestników, który próbował poderwać młodą dziewczynę z konkurencyjnej drużyny. Karol Strasburger w zaskakujący i nieco przewrotny sposób próbował pomóc zauroczonemu uczestnikowi... Teraz sieć podbija kolejne zabawne nagranie z planu "Familiady".  Wpadka uczestników Familiady Uczestnicy programu musieli odpowiedzieć na pytanie o "dom, w którym się nie mieszka". Pytanie sprawiło im sporo trudności! Odpowiedzi wyraźnie zaskoczyły Karola Strasburgera, który co chwilę próbował wytłumaczyć, że pytanie dotyczy domu, w którym się nie mieszka. Hotel - padła odpowiedź. Później było już tylko... gorzej. Zobaczcie, co działo się na planie programu Familiada! Zobacz także:  Kolejna zabawna wpadka w "Familiadzie"! Tym razem wszystko przez Karola Strasburgera WIDEO Wpadka w programie Familiada. Oglądacie program prowadzony przez Karola Strasburgera?

Karol Strasburger w Familiadzie
ONS/YouTube
TV-Show
Kolejna zabawna wpadka w "Familiadzie"! Tym razem wszystko przez Karola Strasburgera WIDEO
Kolejna zabawna wpadka w "Familiadzie"! Tym razem wszystko przez Karola Strasburgera WIDEO

W "Familiadzie" doszło do kolejnej zabawnej wpadki! Ostatnio w programie jeden z uczestników próbował poderwać uczestniczkę z konkurencyjnej drużyny. Niestety nie udało mu się to, a jego zapał zgasił prowadzący. Tym razem do wpadki doszło przez  Karola Strasburgera , który źle zinterpretował odpowiedź uczestniczki! Zobacz: Czym jest uważność, jakie ma znaczenie i jak zastosować ją w naszym życiu? Wpadka w "Familiadzie" W ostatniej finałowej rundzie "Familiady"  Karol Strasburger zadał pytanie uczestniczce: Co mówimy, gdy czegoś nie usłyszymy? Kobieta odpowiedziała: Jeszcze raz. Karol Strasburger nie zorientował się, że to jej odpowiedź i ponownie przeczytał pytanie. Uczestniczka straciła przez to kilka sekund. Zobaczcie wideo! Zobacz:  "Familiada" jednak znika z anteny?! Jest decyzja władz TVP w sprawie programu z udziałem Karola Strasburgera! Wpadka w Familiadzie Tym razem wszystko przez Karola Strasburgera

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner