Karol Strasburger na planie Familiady w TVP
Eastnews
Newsy

Emisja "Familiady" codziennie? Tak, ale jest jeden haczyk... Będziecie zaskoczeni!

Emisja "Familiady" codziennie? Tak, ale jest jeden haczyk... Będziecie zaskoczeni!

 

Będą rewolucyjne zmiany w emisji "Familiady"? Blisko dwa tygodnie temu w mediach pojawiły się informacje, że kultowy program TVP będzie emitowany codziennie. Teraz okazuje się, że jest jedno "ale". Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl "Familiada" rzeczywiście będzie emitowana 7 razy w tygodniu, jednak w tym czasie widzowie będą mogli zobaczyć tylko dwie premiery. Pozostałe 5 odcinków to powtórki!

 

Jak trenerzy przyjęli Sylwię Grzeszczak w "The Voice of Poland"? "Pytała, jak to będzie, co ma robić"

Kiedy premierowe odcinki "Familiady"?

Już od 26 lutego TVP2 będzie pokazywać "Familiadę" przez cały tydzień, jednak jak informuje portal wirtualnemedia.pl w tym czasie widzowie zobaczą tylko dwa premierowe odcinki programu. Premiery będą pokazywane w soboty, niedzielę i święta. W dni powszednie TVP będzie emitować powtórki "Familiady".

Zobaczymy jak powtórki tego teleturnieju w dni powszednie będą dawały sobie radę i w przyszłości może pomyślimy o zwiększeniu liczby premier w ciągu tygodnia. To jest kwestia finansowa. Musimy zobaczyć czy na to nas stać - zdradziła w rozmowie z portalem osoba związana z TVP2.

Oglądacie "Familiadę"? Podobają się Wam wprowadzone zmiany w emisji?

 

Zobacz także: Finał "Familiady" sprzed 12 lat robi furorę w sieci! To WIDEO obejrzało już blisko milion osób. Zobacz je!

 

Zmiany w emisji "Familiady".

Odcinki w Familiadzie - wpadki

 

Program będzie pokazywany siedem dni w tygodniu.

Zabawna wpadka w programie Familiada
East News

Familiada
Facebook
TV-Show
Rewolucyjna zmiana w emisji "Familiady" po 24 latach! Dla widzów to ogromne zaskoczenie
W końcu!

  Mamy świetną wiadomość dla wszystkich widzów i fanów teleturnieju "Familiada". Jak podają wirtualnemedia.pl od 26 lutego kultowy program, prowadzony przez Karola Strasburgera, będzie emitowany codziennie! Do tej pory mogliśmy go oglądać tylko w soboty i niedziele o godzinie 14. Teraz to się zmienia!   Zobacz:  Wpadka Michała Szpaka i innych gwiazd w noworocznej "Familiadzie"? Zobaczcie WIDEO   Nowa pora emisji "Familiady"   Od poniedziałku do piątku "Familiada" również będzie pokazywana o godzinie 14. (jak w weekendy). Skąd taka decyzja? Najprawdopodobniej wiążę się to z zakończeniem igrzysk olimpijskich, a także startem wiosennej ramówki. Przypomnijmy - według danych Nielsen Audience Measurement od początku stycznia do 5 listopada "Familiadę" oglądało średnio aż 1,92 mln widzów.   TVP w ostatnim czasie decyduje się na poważne zmiany w ramówce. Kilka tygodni temu przeniesiono teleturniej "Jeden z dziesięciu" - z TVP 2 do TVP 1, a emisję "Koła fortuny" również przedłużono o dni w tygodniu. Co sądzicie o zmianie w emisji "Familiady"?    Zobacz także:  Wielka WPADKA w Familiadzie! Tej odpowiedzi koledzy z drużyny nie wybaczą liderowi. Zobacz!   Cieszycie się? :)   

Big Boy, Damian i Marek z "Gogglebox. Przed telewizorem"
fot. TTV/Tomasz Kordek
Newsy
Rewolucja w emisji "Gogglebox. Przed telewizorem"! Fani programu powinni się ucieszyć
Rewolucja w emisji "Gogglebox. Przed telewizorem"! Fani programu powinni się ucieszyć

Władze TTV wprowadzają istotne zmiany w emisji "Gogglebox. Przed telewizorem"! Już wkrótce na antenie stacji pojawi się więcej nowych odcinków hitowego programu. Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl, "Gogglebox. Przed telewizorem" będzie emitowany dwa razy w tygodniu! W jakie dni zobaczymy nowe premierowe odcinki show? Zmiany w emisji "Gogglebox. Przed telewizorem" "Gogglebox. Przed telewizorem" już od kilku lat jest prawdziwym hitem TTV. Program, w którym uczestnicy komentują inne produkcje emitowane w telewizji, przyciąga tysiące widzów. Dziewięć pierwszych odcinków dwunastego sezonu "Gogglebox" emitowanego wiosną br. oglądało - według informacji portalu wirtualnemedia.pl -  681 tysięcy osób! Po wakacjach hit TTV wrócił na antenę -  trzynasty sezon jest pokazywany w poniedziałki o godzinie 22.  Teraz okazuje się, że premierowe odcinki programu będą pokazywane dwa razy w tygodniu! Jak informuje portal wirtualnemedia.pl już od 30 września "Gogglebox. Przed telewizorem" będzie emitowany w poniedziałki i środy o godzinie 22:00. W związku z taką zmianą widzowie zobaczą więcej odcinków niż w przypadku poprzednich edycji - dwa poprzednie sezony miały po 16 odcinków. W trzynastej edycji znalazło się ich aż 24!  Oglądacie najnowszą odsłonę "Gogglebox. Przed telewizorem"?  Zobacz także:   Mariusz z "Gogglebox" pokazał nowego partnera Sebastiana! "Z Jackiem nie jestem parę lat" Program "Gogglebox. Przed telewizorem" będzie emitowany dwa razy w tygodniu. Program będzie pokazywany w poniedziałki i środy o godzinie 22:00.  

Izabella Krzan i Rafał Brzozowski w programie Koło Fortuny
East News
TV-Show
To już koniec "Koła fortuny"?! Władze TVP podjęły decyzję w sprawie kolejnej edycji teleturnieju
To już koniec "Koła fortuny"?! Władze TVP podjęły decyzję w sprawie kolejnej edycji teleturnieju

Program "Koło fortuny" po wielu latach wrócił na antenę TVP. Pierwsze odcinki odświeżonego teleturnieju widzowie mogli zobaczyć we wrześniu 2017 roku. Prowadzącymi zostali Izabella Krzan i Rafał Brzozowski. Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, ostatni sezon "Koła fortuny" (emisja od 1 września 2018 roku do 8 czerwca 2019 roku) oglądało średnio 1,49 mln widzów. Teraz pojawia się pytanie, czy władze TVP będą kontynuować emisję teleturnieju?  Będą nowe odcinki "Koła fortuny"? Czekacie na nowy sezon "Koła fortuny"? Jeżeli tak to mamy dla Was dobre wiadomości! Portal wirtualnemedia.pl informuje, że władze TVP podjęły decyzję o kontynuacji teleturnieju. Nowy sezon programu pojawi się na antenie Telewizyjnej Dwójki już we wrześniu. "Koło fortuny" będzie emitowane w dni powszednie o godzinie 16:00 oraz w weekendy i dni świąteczne o godzinie 14:40. Z ustaleń portalu wynika, że "Koło fortuny" wciąż będą prowadzić Izabella Krzan i Rafał Brzozowski.  Oglądacie  "Koło fortuny"? Czekacie już na nowe odcinki teleturnieju?  "Koło fortuny" wróci na antenę TVP2. Program wróci na antenę we wrześniu.  

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner