Robert Janowski jednak poprowadzi kolejny sezon programu "Jaka to melodia"?
East News

TVP chce sprawdzać jak wyglądały castingi do "Jaka to melodia?"! Atmosfera wokół programu robi się bardzo gorąca

Robert Janowski jednak poprowadzi kolejny sezon programu "Jaka to melodia"?
East News

 

Biuro Spraw Korporacyjnych TVP SA zleciło przeprowadzenie audytu, który sprawdzi czy castingi do "Jaka to melodia?" były przeprowadzane w prawidłowy i przejrzysty sposób! Atmosfera wokół kultowego teleturnieju zrobiła się bardzo gorąca! Ostatnio dowiedzieliśmy się, że wraz ze zmianą współproducenta, zmieni się również formuła programu. A Robert Janowski nie zgodził się na dalszą współpracę z TVP. 

Robert nie chciał podpisać się pod proponowanymi zmianami ze względu na swoich widzów i ekipę, z która pracował - w rozmowie z Presserwisem deklarowała menadżerka i żona Janowskiego - Monika Janowska. 

Teraz "Super Express" informuje, że TVP przeprowadzi kontrolę castingów i zasad panujących w "Jaka to melodia?"!

 

Komentarz TVP w sprawie audytu

Biuro Spraw Korporacyjnych TVP SA za pośrednictwem "Super Expressu" przyznaje, że zostanie przeprowadzona kontrola castingów do "Jaka to melodia?"! Dlaczego władze TVP postanowiły przyjrzeć się dotychczasowym zasadom wyboru uczestników teleturnieju?

Według dziennika, zastanawiające jest to, że w programie uczestnicy potrafili odgadnąć tytuł piosenki zaledwie po "jednej nutce". I to ma wyjaśnić m.in. audyt zlecony przez TVP.

Potwierdzam, że po uzyskaniu niepokojących informacji dotyczących programu ,,Jaka to melodia?”, Biuro Spraw Korporacyjnych TVP SA poleciło przeprowadzenie audytu mającego na celu weryfikację: czy wybór uczestników programu był transparentny, czy wszyscy mieli równe szanse, wreszcie czy zwycięzcy, którzy otrzymywali nagrody, wyłaniani byli w sposób niebudzący wątpliwości - w rozmowie z "SE" informuje Stanisław Bortkiewicz z Biura Spraw Korporacyjnych TVP SA. 

Jesteście zaskoczeni decyzją TVP?

Wcześniej Robert Janowski wydał mocne oświadczenie odnosząc się do publikacji gazety:

Dziękuję, że byliście ze mną i z programem Jaka to Melodia przez te wszystkie lata. ,, Stuknęło” nam 21. I jest mi cholernie przykro, że za swoją Miłość do Muzyki, za Pasję, za Moralność i Lojalność, za Wsparcie mnie, program i TVP zostaliście dziś obrażeni. Nazwani ,, SEKTĄ”- napisał m.in. Janowski.

Zapowiedział też, że zgodnie z wcześniejszą umową na antenie TVP pojawi się jeszcze 10 odcinków z poprzedniego sezonu z jego udziałem. 

 

TVP przeprowadzi kontrolę castingów do "Jaka to melodia?"

Robert Janowski odchodzi z TVP i Jaka to melodia

 

Co dalej z kultowym teleturniejem?

Robert Janowski w Jaka to melodia  - ile zarabiał?
Eastnews

 

Więcej na temat Jaka to melodia
Przeładuj

Blanka Lipińska pilnuje Barona na planie "The Voice of Poland"?! Zobaczcie, co na to Baron!

zobacz 00:39