Ewelina Lisowska przeżywa rozstanie z Bartoszem Śniadeckim? O tym, że ten związek się zakończył pisano już w styczniu. Powodem zerwania miały być rzekome zdrady Bartka. W tabloidach pojawiły się nawet szokujące wyznania transseksualistki Rafalali, która twierdziła, że miała romans z chłopakiem Eweliny Lisowskiej. Ile w tym prawdy? Nie wiadomo. Jednak jedno jest pewne - Ewelina i Bartek nie są już razem.

Reklama

Na Instagramie gwiazdy pojawiło się mocne wyznanie. Artystka przebywa obecnie na Fuertaventurze w ramach akcji jednej z dużych stacji radiowych. Na plaży Ewelina napisała na piasku zdanie:

Nikogo nie kocham.

Do napisu dołączyła rysunek złamanego serca. To potwierdza, że Ewelina Lisowska bardzo przeżywa zakończenie związku z Bartoszem Śniadeckim.

Ewelina Lisowska i Bartosz Śniadecki nie są już parą

Gwiazda oficjalnie nie zabrała głosu w tej sprawie. Nie udzieliła ani jednego wywiadu, w którym choćby wspomniała o rozstaniu. To zdjęcie na Instaramie Eweliny wydaje się być jej ostatecznym komentarzem na temat zakończonego związku z Bartoszem Śniadeckim z zespołu "Afromental". Pod zdjęciem natychmiast pojawiły się pełne wsparcia komentarze fanów.

... i wyjaśnione! wszystkiego, co najlepsze ! "Nigdy nie kłam komuś kto Ci ufa i nigdy nie ufaj komuś kto Cię okłamał ".

Jesteś Legendarna taka potęgę jeszcze nigdy nie widziałem Ewelina nigdy się nie poddawaj. Będzie dobrze.

E tam, nowy rok, nowa miłość, dasz radę.

Ewelina Lisowska i 10 lat starszy o niej Bartosz Śniadecki zaczęli się spotykać w drugiej połowie 2015 roku. Pierwsze informacje o ich związku pojawiły się w październiku. Muzyk zespołu "Afromental" bardzo wspierał swoją ówczesną ukochaną podczas jej udziału w "Tańcu z Gwiazdami". Ewelina wygrał taneczne show. Jednak jej związek z Bartoszem nie przetrwał próby czasu. Myślicie, że gwiazda szybko znajdzie nową miłość?

Zobacz też: Zgadniecie, ile zarobiła w tym roku Ewelina Lisowska? Podpowiemy tylko: dużo...

Ewelina Lisowska zmieściła szokujące wyznanie na Instagramie.

Instagram

Gwiazda niedawno rozstała się z Bartoszem Śniadeckim.

Reklama

Czy artystka szybko znajdzie nową miłość?

Reklama
Reklama
Reklama