Ewelina Lisowska w czerwonej sukience
ONS

Ewelina Lisowska bardzo przeżywa zdradę chłopaka z Rafalalą? "Czuje się upokorzona"

Ewelina Lisowska w czerwonej sukience
ONS

Ewelina Lisowska i Bartosz Śniadecki nie są już razem. Piosenkarka i muzyk zespołu Afromental podobno rozstali się z powodu niewierności Bartosza. W mediach społecznościowych niedawno aż huczało od informacji o jego romansie z transseksualistką Rafalalą, która dowody swojej relacji ze Śniadeckim zamieszczała na swoim profilu na Facebooku. Na ile są one prawdziwe? Ciężko powiedzieć. Jedno jest pewne - ani Śniadecki, ani Lisowska nie skomentowali sprawy. Choć Ewelina nie przestaje zamieszczać na swoim Instagramie uśmiechniętych fotek, okazuje się, że gwiazda bardzo cierpi po rozstaniu i aferze z udziałem Rafalali.

Mocno to przeżywa, czuje się upokorzona. Nie chce się konfrontować z dziennikarzami i fanami. Nie wyobraża sobie wyjścia na imprezę, będzie się pojawiać tylko na eventach, do których zobowiązują ją kontrakty - czytamy na łamach magazynu "Gwiazdy".

Ewelina Lisowska podobno obawia się również o swoje liczne kontrakty reklamowe. Tego typu afery nie są mile widziane przez reklamodawców. A to właśnie dzięki udziałom w reklamach, Ewelina może liczyć na naprawdę spore zarobki. Na szczęście gwiazda w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie swojej rodziny.

 

Zobacz też: Zgadniecie, ile zarobiła w tym roku Ewelina Lisowska? Podpowiemy tylko: dużo...

 

Ewelina Lisowska już nie spotyka się z Bartoszem Śniadeckim.

Ewelina Lisowska przytula się do ukochanego Bartka Śniadeckiego z zespołu Afromental
fot. WBF

Gwiazda cierpi po rozstaniu z chłopakiem.

Ewelina Lisowska w niebieskiej sukni
ONS

Więcej na temat Ewelina Lisowska
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04