Ewelina Lisowska wygrała Taniec z Gwiazdami
ONS
TV-Show

Ewelina Lisowska i Tomasz Barański wygrali "Taniec z Gwiazdami"

Ewelina Lisowska i Tomasz Barański wygrali "Taniec z Gwiazdami"

Finał czwartej edycji "Tańca z Gwiazdami" w TV Polsat za nami. Kryształową Kulę zdobyli Ewelina Lisowska i Tomasz Barański! Zobaczcie, jak wyglądała ich droga do zwycięstwa w dzisiejszym odcinku!

Łukasz Kadziewicz po raz pierwszy od dawna o Agnieszce Kaczorowskiej i... swojej żonie! WIDEO

Finał Tańca z Gwiazdami - relacja na żywo!

Zaczynamy! 

 

21:57: WYNIKI! Ewelina Lisowska i Tomasz Barański wygrali "Taniec z Gwiazdami"!

 

Jestem szczerze wzruszona! Dziękuję! - mówiła wokalistka!

 

21:53: czas na występ gościa specjalnego Zbigniewa Wodeckiego!

 

21:50: ostatnie minuty głosowania! Już za chwilę wyniki

 

21:37: czas na reklamę, a już po niej - wyniki!

 

21:22: ostatni taniec Eweliny i Tomasza - fokstrot (do piosenki "Hello" wykonywanej przez Krzysztofa Kiljańskiego na żywo). Para zdobyła oczywiście 40 punktów! Wokalistka jest szczerze wzruszona tym, że to koniec jej tanecznej przygody.

Cząstkowe głosowanie widzów: 56% dla Eweliny, 44% dla Łukasza.

21:14: czas na ostatni taniec Agnieszki Kaczorowskiej i Łukasza Kadziewicza (do piosenki "Nie proszę o więcej" Edyty Górniak). Para wspomina początki w show, największe trudności i sukcesy:

Łukasz ma niesamowitą osobowość, waleczność. Przywiązuję się do ludzi, będzie mi brakowało tego poczucia humoru... - mówiła Agnieszka o Łukaszu

Jurorzy byli zachwyceni walcem Łukasza:

Chciałbym, żebyś na balu sportowca tańczył tak z żoną! - mówiła Iwona

Tańczymy codziennie - powiedział siatkarz 

Para otrzymała oczywiście 40 punktów.

 

A tak w siebie nie wierzył...

Posted by Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami on 13 listopada 2015

 

 

21:09: cząstkowe wyniki głosowania: 55% - Ewelina i Tomasz, 45% - Agnieszka i Łukasz! 

 

 

Ewelina obiecała, że nie przystanie tańczyć󾍇

Posted by Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami on 13 listopada 2015

 

20:59: czas na cyrkowe i magiczne show Eweliny i Tomka!

To był jeden z najpiękniejszych układów, jakie widziałem w tym programie - powiedział Andrzej Grabowski

Ewelina zgarnęła 40 punktów!

 

20:51: Freestyle Łukasza i Agnieszki! 

Zauroczona jestem sceną na podeście, tak się mizialiście, jak małe lwiątka! - mówiła Iwona

 

Para otrzymała 39 punktów!

 

20:48: Wszyscy uczestnicy show ponownie we wspólnym tańcu!

 

20:46: Łukasz Kadziewicz i Agnieszka Kaczorowska szykują się do kolejnego występu! Czy siatkarz znów da się ponieść

 

 

Agnieszka i Łukasz już gotowi!

Posted by Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami on 13 listopada 2015

 

 

20:37 - zmysłowe tango Eweliny Lisowskiej i Tomasza Barańskiego!

Chciałam pokazać historię facet, a który przeszedł bardzo dużo w życiu. Dla mnie Wasz udział w finale to dar od Boga - mówiła wzruszona Iwona Pavlović

Para otrzymała również 30 punktów! Walka jest więc wyrównana! W głosowaniu widzów prowadzi jednak Agnieszka i Łukasz (56% do 44%)!

Taniec z Gwiazdami: Ewelina Lisowska i Łukasz Kadziewicz walczą o Kryształową Kulę
ONS

 

 

20:27 - wracamy! Czas na rumbę Agnieszki i Łukasza, którą para przygotowywała z pomocą Michała Malitowskiego. Parze towarzyszy Sławek Uniatowski, który wykonuje hit "Always On My Mind"!

 

Daliście radę, otwarcie finału, wielki stres, czułem się spięty i odpowiedzialny, ale pokazałeś, że zasługujesz na finał - mówił Malitowski

Seksualny układ, sensualny, mistrzostwo! - oceniała Beata Tyszkiewicz

Para dostała 30 punktów (nie głosował Michał).

 

20:13 - czas na wybór jurorów, czyli tańce, które wybrali jurorzy! Iwona Pavlovic pracowała z Eweliną i Tomkiem, Michał Malitowski z Agnieszką i Łukaszem. A tymczasem przerwa na reklamy, czyli czas na herbatę ;)

 

 

 

Pamiętajcie, że dziś Jury tylko podpowiada. Głosy jurorów się nie liczą. O zwycięstwie zdecydują wyłącznie Wasze smsy:-)

Posted by Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami on 13 listopada 2015

 

 

20:06 - Start! Wszystkie pary czwartej edycji Tańca z Gwiazdami na parkiecie! (tańczą do piosenki "Murder on the Dance Floor" Sophie Ellis-Bextor)

 

Ewelina Lisowska i Agnieszka Kaczorowska zachwycają kreacjami:

 

 

 

Zaczynamy!!! To finał! Bawcie się dobrze z Polsatem. I pamiętajcie o naszej aplikacji. Tam sonda, quizy i chat na żywo!

Posted by Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami on 13 listopada 2015

 

 

My zaczynamy o 20.00, jednak gwiazdy programu już od kilku dni ostro trenują. Każda z finałowych par zatańczy aż trzy razy (będzie m.in. freestyle). Ewelina Lisowska i Tomasz Barański przygotowują cyrkowe show, a Agnieszka i Łukasz na razie utrzymują w tajemnicy, co szykują na koniec wieczoru. Pewne jest to, że między nimi nie zabraknie wielkich emocji i chemii. W końcu już nie raz mieliśmy okazję przekonać się, że pomiędzy tancerką i siatkarzem iskrzy!

 

 

Zaraz rusza próba generalna.

Posted by Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami on 13 listopada 2015

 

Gościem specjalnym finału będzie... Zbigniew Wodecki. Na parkiecie zaprezentują się również wszystkie pary, które wzięły udział w tej edycji programu. Ponownie zobaczymy więc m.in. Cleo, Patryka Pniewskiego czy Małgorzatę Pieńkowską!

 

 

Komu będziecie kibicować? Zagłosujcie w naszej sondzie!

 

Ewelina Lisowska wygra Taniec z Gwiazdami?

Ewelina Lisowska w czerwonej sukni
ons.pl

A może Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz?

Łuasz Kadziewicz bez koszuli

 

 

 

ons.pl
TV-Show
Patryk Pniewski odpadł z Tańca z Gwiazdami! Żałujecie? My żałujemy...
Patryk Pniewski odpadł z Tańca z Gwiazdami! Żałujecie? My żałujemy...

Smutny werdykt dla Patryka Pniewskiego. Mimo starań i „zrobienia dużych postępów” odpadł z „Tańca z Gwiazdami”. Aktor podziękował swojej tanecznej partnerce i publiczności. A my dziękujemy mu za świetne show!   Pamiętacie, co mówił Patryj o TzG? OTO ZAPIS NASZEJ RELACJI NA ŻYWO z TAŃCA Z GWIAZDAMI: Taniec z gwiazdami 4, odc. 7. w Polsacie. Oglądaj zapis relacji NA ŻYWO na Party.pl. Jak wypadli uczestnicy TzG? Kto odpadł? Kto zatańczył najlepiej? Najświeższe informacje o 4. edycji Tańca z Gwiazdami.   22:00 - Z programu odpadają Patryk i Walerija. Patryk łamiącym się głosem: "Program nauczył mnie dużej pokory. Dziękuję Lence". Tym samym kończy się kolejny odcinek "Tańca z gwiazdami". Już nie możemy się doczekać kolejnego!   21:59 - Najwyższe noty otrzymali - Łukasz i Agnieszka. Para zostaje w programie. Małgosia i Stefano także przechodzą dalej. Pozostały dwie pary.   21:57 - Pora na ogłoszenie, kto odpadnie z programu.       (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Oni się już szykują na Wasz werdykt. Kogo dziś pożegnamy? Posted by Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami on  23 październik 2015   21:55 - Oczekiwanie na werdykt umili występ wokalny Cleo. Artystka wykonuje piosenkę "Sztorm". Towarzyszy jej zespół VOLT.   Na kogo głosujecie?   21:38 - Na prowadzenie wychodzą Łukasz i Agnieszka! Za chwilę jedna z par pożegna się z programem. Kto to będzie? Na kogo głosujecie?   21:34 - Co za taniec! Piękna, emocjonująca rumba. Co na to jury? Malitowski: "Tu już nie było jajka wiedeńskiego. Tu...

Ewelina Lisowska i Tomasz Barański w Tańcu z Gwiazdami
ONS
TV-Show
Szok! Ewelina Lisowska odpadła z "Tańca z Gwiazdami"!
Szok! Ewelina Lisowska odpadła z "Tańca z Gwiazdami"!

Taniec z Gwiazdami 4 w Polsacie. Poniżej nasz zapis relacji NA ŻYWO na Party.pl. Jak wypadli uczestnicy TzG? Kto odpadł? Kto dziś zatańczył najlepiej? Najświeższe informacje na Party.pl. >>>TUTAJ<<< znajdziesz dużą galerię zdjęć z odcinka .   21:54 - wyniki! Emocje sięgają zenitu. Choć Łukasz Kadziewicz i Agnieszka Kaczorowska zdobyli najmniej punktów, przechodzą dalej! Podobnie jak Patryk i Walerija!   Z programem pożegnali się zaś... Ewelina i Tomasz! To największy szok w historii programu! W oczach Eweliny widać łzy!   21:38 - czas na reklamy, a już po nich dowiemy się, kto odpadnie z programu! Czy będzie to Łukasz i Agnieszka?   21:36 - punktacja po wszystkich tańcach: Anna Cieślak i Rafał - 39+36= 75 Cleo i Jan Kliment - 37+34= 71 Ewelina Lisowska i Tomasz - 34+36 =70 Patryk Pniewski i Walerija - 34 +34 = 68 Małgorzata Pieńkowska - 32 +36 = 68 Łukasz Kadziewicz i Agnieszka - 30 + 34 = 64   21:28 - "Taniec przyszłości" w wykonaniu grupy "Wirujących Miednic", czyli Eweliny i Tomka, Ani i Rafała oraz Małgorzaty i Stefano. Jak tak ma wyglądać taniec przyszłości, to ciesze się, że go nie dożyję - mówiła Beata Tyszkiewicz. - Żartuje, dożyję... Grupa zdobyła 36 punktów, a więc to oni wygrali w tym zwariowanym pojedynku.    21:21 - pora na tańce grupowe. Na pierwszy ogień - grupa Łukasza Kadziewicza i Agnieszki Kaczorowskiej, do której należą Cleo i Jan oraz Patryk i Walerija, o nazwie... "Niebiańskie bąki". Grupa zdobyła 34 punkty, co oznacza, że wszystkim parom z tej grupy zostaną przypisane 34 punkty.    (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3";...

Cleo, Jan Kliement, Patryk Pniewski, Walerija Żurawlewa, Agnieszka Kaczorowska, Łukasz Kadziewicz
Instagram
TV-Show
Jak trenowali (i odpoczywali) uczestnicy "Tańca z gwiazdami" do dzisiejszego odcinka? Zobacz zdjęcia i film!
Jak trenowali (i odpoczywali) uczestnicy "Tańca z gwiazdami" do dzisiejszego odcinka? Zobacz zdjęcia i film!

Przed nami czwarty odcinek " Tańca z gwiazdami " ! Po latynoskich rytmach, które były głównym bohaterem w zeszłym tygodniu i poległa na nich Małgorzata Tomaszewska-Słomina , przyszedł czas na pasodoble, quickstepa i foxtrota, z którymi zmierzy się 8 pozostałych par. Jak gwiazdy trenują do Tańca z Gwiazdami? Artur Pontek w parze z Natalią Głębocką zatańczy dzisiaj foxtrota do utworu "Dream a little dream". Mamy nagranie z jego próby !   Równie ciężko trenowali przez ostatni tydzień Cleo i Jan Kliement . Gwiazda opublikowała zdjęcie, które nie pozostawia wątpliwości - quickstep nie należy do łatwych tańców! Dosłownie padła! P { margin-bottom: 0.21cm; }A:link { color: rgb(0, 0, 128); text-decoration: underline; } Po treningu jesteśmy wykończeni. Jak nie wypluje jutro płuc na parkiecie to będzie cud . Quickstep wykańcza... - napisała na swoim Facebooku Cleo. (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = "//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3"; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, 'script', 'facebook-jssdk')); Po treningu jesteśmy wykończeni 󾌩jak nie wypluje jutro płuc na parkiecie to będzie cud 󾌱 Quickstep wykańcza 󾌩 Padliśmy w... Posted by CLEO on  1 października 2015 Owiany tajemnicą jest występ Patryka Pniewskiego , który zapowiedział, że jego taniec będzie "niezwykły". Jak myślicie, co aktor zaprezentuje dzisiejszego wieczoru? Bo jest bardzo tajemniczy! Nie możemy się już doczekać piątku! W nadchodzącym odcinku zatańczymy nietypowy taniec do super utworu muzycznego. (function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src =...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner