Ewa Krawczyk zaapelowała o szacunek dla Krzyszofa Krawczyka
Lukasz Kalinowski/East News/PIOTR KAMIONKA/REPORTER
Newsy

Grób Krzysztofa Krawczyka regularnie okradany! Ewa Krawczyk wydała wstrząsające oświadczenie

Ewa Krawczyk za pośrednictwem Andrzeja Kosmali zaapelowała, by zaprzestano okradania grobu Krzysztofa Krawczyka. "Zadajecie też przykrość ludziom" - napisała wdowa po piosenkarzu.

Grób Krzysztofa Krawczyka wciąż jest tłumnie odwiedzany przez fanów piosenkarza, który za życia cieszył ogromną popularnością. Niestety, okazuje się, że nie wszyscy przychodzą na miejsce pochówku artysty po to, by oddać hołd legendzie. Z nagrobka regularnie znikają prezenty pozostawiane przez sympatyków. Wreszcie Ewa Krawczyk postanowiła zaapelować do złodziei.

Zwracam się z prośbą do osób, które od dłuższego czasu dopuszczają się kradzieży prezentów od Fanów na grobie mojego męża - Krzysztofa Krawczyka - zaczęła wdowa po muzyku.

To był smutny rok... Odeszło tak wiele wybitnych postaci

Ewa Krawczyk apeluje do osób, które kradną pamiątki z grobu Krzysztofa Krawczyka

W oświadczeniu, które zostało opublikowane przez Andrzeja Kosmalę, byłego menadżera Krzysztofa Krawczyka, Ewa Krawczyk zwróciła uwagę na to, że niektórzy fani zmarłego piosenkarza przyjeżdżają na cmentarz w Grotnikach z daleka, by zostawić pamiątkę i w ten sposób oddać mu hołd. Zaznaczyła, że kradzież prezentów rani nie tylko ją, ale też innych.

Zobacz także: Tomasz Lis miał czwarty udar! "Podobno już żyję, choć w nocy nie było to takie pewne"

Grób Krzysztofa Krawczyka
PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Jest to bardzo nieodpowiednie i krzywdzące zachowanie z waszej strony względem mojej osoby. Jednocześnie zadajecie też przykrość ludziom, którzy przyjeżdżają na cmentarz do Grotnik z daleka i chcą pozostawić po sobie jakąś pamiątkę - zaapelowała.

Na koniec poprosiła o szacunek i zaprzestanie kradzieży pamiątek. Wdowa po legendzie cały czas dba o to, by pamięć po jej miłości była żywa. Niedawno Ewa Krawczyk pojawiła się na widowni "Tańca z gwiazdami" i wspomniała Krzysztofa Krawczyka.

Rozumiem, że nie każdemu mogą się takie rzeczy podobać, ale uszanujcie gest drugiego człowieka. Bardzo proszę, aby takie sytuacje przestały mieć miejsce - zakończyła.

Zobacz także: 23-letni uczestnik "Idola" zginął w wypadku samochodowym. Niewiele wcześniej opublikował wpis

Pod wpisem opublikowanym przez Andrzeja Kosmalę wybuchła gorąca dyskusja. Były menadżer i przyjaciel Krzysztofa Krawczyka zasugerował, że nie wszystkim podoba się to, że trumna z ciałem wokalisty spoczęła na cmentarzu w Grotnikach.

Ewa Krawczyk wzruszona
Tadeusz Wypych/REPORTER

Grób Krzysztofa Krawczyka
PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Ewa Krawczyk z Krzysztofem Krawczykiem na spacerze
EOS

Krzysztof Krawczyk nie żyje
EastNews
Newsy
Menadżer Krzysztofa Krawczyka ostrzega przed fałszywymi zbiórkami na pomnik artysty! 
Uwaga! W sieci pojawiło się wiele fałszywych zbiórek na pomnik za Krzysztofa Krawczyka. Menadżer zmarłego artysty ostrzega przed oszustami.

Andrzej Kosmala poinformował na swoim oficjalnym koncie w mediach społecznościowych, że w sieci pojawiła się zbiórka na pomnik dla Krzysztofa Krawczyka , która jest nieprawdziwa! Ani menadżer, ani wdowa po artyście nie zostali poinformowani o zbiórce na taki cel. Ile udało się zebrać organizatorom fałszywej zbiórki? Menadżer Krzysztofa Krawczyka ostrzega przed nierlegalnymi zbiórkami na pomnik dla artysty Śmierć Krzysztofa Krawczyka była prawdziwym ciosem dla jego fanów. Artysta został pochowany w Grotnikach niedaleko Łodzi w pobliżu swojego domu. Niedługo po uroczystościach pogrzebowych fani zadeklarowali, że mogą zrobić zbiórkę na pomnik upamiętniający Krzysztofa Krawczyka. Menadżer gwiazdora, Andrzej Kosmala zapowiedział, że ma w planach konkurs na projekt, ale do tej pory w sieci nie ogłosił żadnej zbiórki. Tymczasem w serwisie zrzutka.pl już pojawiła się zbiórka na pomnik dla Krzysztofa Krawczyka, która jak pisze Andrzej Kosmala, nie jest prawdziwa, a jej organizator nie kontaktował się z menadżerem piosenkarza.  Kochani! Ta zrzutka jest nieprawdziwa! Nikt z nami nie rozmawiał! Tworzymy dopiero komitet konkursowy i jury. Konto i adres podamy. Proszę się wstrzymać ze wszelkimi wpłatami! To oszustwo! - alarmuje Kosmala pod linkiem zbiórki. Fani nie kryją zdziwienia z takiego obrotu spraw i są zaskoczeni, że ktoś chce skorzystać na tragedii. Szybka reakcja fanów i komunikat Andrzeja Kosmali sprawiły, że organizator otrzymał tylko jedną wpłatę na kwotę 20 zł, a celem zbiórki było aż 500 tys. zł! Smutne brak słów Jakiś żart nie dość że nie dają spokoju rodzinie i przyjaciołom w żałobie to jeszcze takie oszustwa nie ładnie co za ludzie  To jest wręcz niepojęte, jacy ludzie mogą...

Marian Lichtman na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka
East News
Newsy
Marian Lichtman bronił syna Krzysztofa Krawczyka na pogrzebie artysty? "Ja go popchnąłem naprzód"
Nie milkną kontrowersje po pogrzebie artysty! Doszło do przepychanek? Członek legendarnego zespołu zabrał głos w sprawie

Marian Lichtman w rozmowie z mediami odbiera zarzuty menedżera Krzysztofa Krawczyka i tłumaczy swoje zachowanie na pogrzebie artysty. Czy muzyk naprawdę "przepychał" się w trakcie ostatniego pożegnania legendy polskiej sceny muzycznej? Jest zdecydowany komentarz Mariana Lichtmana! Muzyk uderza w menedżera Krzysztofa Krawczyka!  Co wydarzyło się na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka? W sobotę 10 kwietnia w Grotnikach rodzina, przyjaciele i fani pożegnali Krzysztofa Krawczyka. Artysta zmarł w poniedziałek wielkanocny, 5 kwietnia, a kilka dni później odbył się jego pogrzeb. Na ceremonii nie zabrakło Mariana Lichtmana z którym Krzysztof Krawczyk występował w zespole "Trubadurzy". Niestety, ostatnio okazało się, że podczas pogrzebu między Marianem Lichtmanem, a żoną zmarłego artysty doszło do bardzo nieprzyjemnej rozmowy. Nie chcę zakłócać ciszy pogrzebowej,ale Marian Lichtman dobrze wie dlaczego żona na pogrzebie mu powiedziała: zjeżdżaj, robisz wszystko by zarobić na śmierci mego męża- napisał ostatnio w sieci menedżer Krzysztofa Krawczyka. (...) Na pogrzebie rozpychał się by kamera i aparaty fotograficzne jego ujmowały. W ten sposób leczy swoje kompleksy- napisał Andrzej Kosmala, menadżer Krawczyka, na swoim Facebooku. Marian Lichtman w rozmowie z "Faktem" skomentował zarzuty o "przepychanie" się na pogrzebie. Muzyk twierdzi, że podczas ceremonii musiał bronić syna Krzysztofa Krawczyka! Marian Lichtman uderzył w Kosmalę. W miejscu, w którym odbywały się uroczystości pogrzebowe, dostrzegłem gdzieś z tyłu Krzysia, syna piosenkarza. Można powiedzieć, że był bojkotowany, więc ja go popchnąłem naprzód i powiedziałem: "Idź do samej trumny, pożegnaj swojego tatę". Tak zrobił, choć nieśmiało, a jak zobaczył to Kosmala, to prawie szału dostał. Stanąłem...

Żona Krzysztofa Krawczyka i Daniel Olbrychski na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka
EastNews
Newsy
Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Pożegnała go rodzina i przyjaciele
Krzysztof Krawczyk został pochowany na cmentarzu w Grotnikach, miejscowości, w której od lat mieszkał z ukochaną żoną Ewą.

Krzysztof Krawczyk (+74 l.) nie żyje.  O śmierci piosenkarza poinformował najpierw jego menadżer, później tę smutną wiadomość potwierdziła jego żona Ewa Krawczyk ( Krzysztof Krawczyk nie żyje. Jakie są przyczyny śmierci artysty? Czy to był koronawirus? Głos zabrała żona, Ewa Krawczyk ). Msza święta pogrzebowa odbyła się o godzinie 12:00 w archikatedrze w Łodzi, natomiast o godzinie 15:00 Krzysztof Krawczyk zostanie pochowany na cmentarzu w Grotnikach, miejscowości, w której od lat mieszkał  z ukochaną żoną Ewą. Zobacz także:  Na cmentarzu, gdzie spocznie Krzysztof Krawczyk powstanie mauzoleum! "Wszystko jest w fazie przygotowań" Msza święta i pogrzeb Krzysztofa Krawczyka  Uroczystości pogrzebowe były skromne, ale miały charakter państwowy. Z uwagi na obostrzenia związane z koronawirusem, liczba osób uczestniczących w ostatnim pożegnaniu Krzysztofa Krawczyka była mocno okrojona. Na Mszy Świętej pogrzebowej pojawił się Daniel Olbrychski, który odczytał fragmenty Pisma Świętego. Podczas kazania padło wiele wzruszających słów: Krzysztof Krawczyk wyruszył w piękny rejs, najpiękniejszy bo wieczny. (...) Krzysztof umarł dla świata, ale narodził się dla nieba. Patrząc na jego trumnę, chciałoby się krzyknąć w rozpaczy słowa jego piosenki: "Jak minął dzień? Czy zdołam zawołać: żegnaj dniu?" (...) Wobec śmierci jesteśmy tak samo bezradni jak przed wiekami (...) 5 kwietnia śmierć odwiedziła go w Grotnikach. Krzysztof Krawczyk w Grotnikach u boku Ewy znalazł swój mały raj na ziemi. Śmierć zabrała ostatnie tchnienie Krzysztofowi i nas wszystkich pozostawiła w wielkiej żałobie. Nam zostały już tylko zły - mogliśmy usłyszeć te słowa podczas kazania. Ksiądz dodał, że Krawczyk był wierzącym człowiekiem, wiemy że nawrócił się w pewnym...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik