Groby gwiazd w 2021 roku
EastNews/REPORTER
Newsy

Wszystkich Świętych 2022. Tak wyglądają groby gwiazd: Kory, Demarczyk, Krawczyka, Wodeckiego...

Dziś wspominamy tych, którzy odeszli. W naszych sercach na zawsze pozostaną wybitne gwiazdy polskiej sceny, kina, teatru... Fani zawsze będą o nich pamiętać!

Wszystkich Świętych to czas zadumy i refleksji nad osobami, których pomiędzy nami już nie ma. W bieżącym roku pożegnaliśmy także wiele znakomitych osobistości ze świata kultury, sportu oraz nauki. Nie ma pomiędzy m.in. Krzysztofa Krawczyka, Ryszarda Kotysa, Krzysztofa Kiersznowskiego i wielu wielu innych. Nie gaśnie pamięć również o znanych, którzy odeszli w ubiegłych latach. Jak wyglądają groby Anny Przybylskiej, Violetty Villas, Kory, Zbigniewa Wodeckiego czy Kaliny Jędrusik? Zobaczcie naszą galerię. 

Zobacz także: Wszystkich Świętych 2020: Znani, którzy odeszli w tym roku: Królikowski, Lipko, Gnatowski, Demarczyk...

Andrzej Piasek Piaseczny szczerze o filmie "Ania". "Namawiam wszystkich, żeby poszli do kina" wyznał muzyk

Wszystkich Świętych 2022: Jak wyglądają groby gwiazd? 

Wszystkich Świętych to wyjątkowo wzruszające święto, kiedy można pogrążyć się w zadumie, a pamięć o naszych bliskich uczcić z dala od miejsca spoczynku bliskich. We wspominkowej galerii zebraliśmy archiwalne zdjęcia ukazujące, jak wyglądają nagrobki znanych, którzy już odeszli... 

Grób Kory

Z okazji drugiej rocznicy śmierci Kory, jej grób na Powązkach Wojskowych w Warszawie został zmieniony. Na nowym pomniku wokalistki widnieje rzeźba kobiety. Są widoczne również napisy Kora oraz data "1951 - (znak nieskończoności)". To projekt rzeźbiarki Moniki Osieckiej.

Nowy grób Kory. Druga rocznica śmierci Kory
East News

Przede wszystkim ta instalacja, która była dotychczas na grobie Kory, autorstwa Pawła Althamera, była tymczasowa. (...) Grób nie był zabezpieczony. Zrobiłem coś solidniejszego - poinformował odnośnie decyzji o zmianie pomnika Kamil Sipowicz w rozmowie z Gazetą Wyborczą. 

Wspomniana wyżej instalacja wyglądała tak: 

Grób Kory. Druga rocznica śmierci Kory
East News

Grób Violetty Villas

Na warszawskich Powązkach spoczywa również Violetta Villas. Przez pierwszy rok po śmierci legendarnej wokalistki, na miejscu jej spoczynku nie było nagrobka. W ten chwili jej grób wygląda tak: 

Tak wygląda grób Violetty Villas
East News

Grób Ani Przybylskiej 

Grób Anny Przybylskiej znajduje się na cmentarzu parafialnym w Gdyni - Oksywiu. Corocznie pamiętają o niej setki fanów. 

Grób Anny Przybylskiej
East News

Grób Kaliny Jędrusik

Grób Kaliny Jędrusik znajduje się w Alei Zasłużonych na Warszawskich Powązkach: 

Grób Kaliny Jędrusik
East News

Na Powązkach Wojskowych znajduje się także grób Marii Czubaszek: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Piotr B.🤓🐏 (@baranek79)

Grób Pawła Królikowskiego 

A tak wyglądało miejsce spoczynku Pawła Królikowskiego w dniu jego pogrzebu. Wybitny aktor odszedł 27 lutego 2020 roku...  

Tak w dniu pogrzebu wyglądał grób Pawła Królikowskiego
East News

A tak wygląda dziś. W dzień Wszystkich Świętych 2021 zdjęcie do sieci grobu aktora wrzuciła jego żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska.

Grób Pawła Królikowskiego w 2021 roku
Instagram

Grób Zbigniewa Wodeckiego znajduje się na Cmentarzu Rakowickim w Krakowie. Na grobie legendarnego muzyka, widnieje się napis "wybitny artysta, wspaniały człowiek". Niedługo później pojawił się również napis: "Kurtyna opadła, brawa nie milkną. Twój koncert trwa. Biletów brak". 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Podróże z Misiem po Polsce (@podrozezmisiem)

Grób Piotra Woźniaka-Staraka

Pomnik producenta filmowego, Piotra Woźniaka-Staraka, który zmarł w wyniku tragicznego wypadku w 2019 roku, znajduje się na Powązkach w Warszawie.  Jak informuje Super Express, nagrobek został wykonany z wysokiej klasy jasnego kamienia, sprowadzanego z Włoch, a jego ułożeniem zajęli się włoscy specjaliści. Więcej zdjęć - tutaj.

Nowy grób Piotra Woźniaka-Staraka na Powązkach
AGENCJA SE/East News

Grób Krzysztofa Krawczyka

Krzysztof Krawczyk odszedł od nas 5 kwietnia, w święta Wielkanocne. Król polskiej estrady spoczął na cmentarzu w Grotnikach. Pomnik artysty przypomina scenę, która już niedługo ma być podświetlona. Ponadto - odwiedzający już wkrótce będą mogli usłyszeć piosenki wokalisty. Obok postawiono kilka ławek dla fanów. 

Grób Krzysztofa Krawczyka
PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Grób Ewy Demarczyk

Ewa Demarczyk zmarła w sierpniu 2020 roku. Gwiazda została pochowana na Cmentarzu Rakowickim w Alei Zasłużonych w Krakowie. 

Grób Ewy Demarczyk
Albin Marciniak/East News

Grób Ryszarda Kotysa

Wybitny aktor filmowy i serialowy, Ryszard Kotys, czyli słynny Paździoch ze "Świata według Kiepskich" zmarł w styczniu 2021 roku. Artysta spoczął na cmentarzu w Lusowie. 

Pomnik Ryszarda Kotysa
PAWEL JASKOLKA/AGENCJA SE/East News

Katarzyna Skrzynecka zaliczyła wpadkę na ślubie
Newsy
"Na wandalizm nie mam przebaczenia i wyrozumiałości" Ktoś zbezcześcił grób rodziny Kasi Skrzyneckiej! Pokazała ZDJĘCIA
"Na wandalizm nie mam przebaczenia i wyrozumiałości" Ktoś zbezcześcił grób rodziny Kasi Skrzyneckiej! Pokazała ZDJĘCIA

To straszne...

Małgorzata Ostrowska odwiedziła grób Pawła Królikowskiego
VIPHOTO/East News
Newsy
Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała grób męża, Pawła. Utonął w kwiatach
Wszystkich Świętych 2021: Małgorzata Ostrowska-Królikowska odwiedziła grób Pawła Królikowskiego na cmentarzu w Warszawie.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska pojawiła się na Cmentarzu Wojskowym na Powązkach w Warszawie, gdzie spoczywa jej mąż, zmarły w 2020 roku Paweł Królikowski. Aktorka, znana m.in. z "Klanu", pokazała w sieci grób aktora i dodała wzruszający opis...  Zobacz także:   Wszystkich Świętych 2021. Tak wyglądają groby gwiazd: Kory, Demarczyk, Krawczyka, Wodeckiego... Małgorzata Ostrowska-Królikowska o mężu: "Gdy odejdziesz zostanie Twoja miłość" Paweł Królikowski zmarł 27 stycznia 2020 roku w Warszawie w wyniku poważnej choroby neurologicznej. Wybitny aktor, znany m.in. z roli Kusego w "Ranczu", cieszył się ogromną sympatią i widzów, którzy nie zapominają o jego pamięci. 1 listopada na jego grobie pojawiło się mnóstwo kwiatów i zniczy, co uwieczniła żona gwiazdora, Małgorzata Ostrowska-Królikowska.   Gdy odejdziesz zostanie Twoja miłość, prawdziwy pomnik w sercach. - napisała aktorka. Zobacz także:  Małgorzata Ostrowska-Królikowska o śmierci męża: "Cwaniaczek, tydzień przed pandemią zabrał się po prostu z tego świata" Pawła Królikowskiego w dniu Wszystkich Świętych wspomina Ilona Ostrowska, z którą artysta stworzył niezapomniany duet w serialu "Ranczo". Role Lucy'ego i Kusego przeszły do historii polskiej telewizji. Zobacz także:  QUIZ Kusy i Lucy to ukochana para z „Rancza”, jak dobrze ich znacie? Tylko dla prawdziwych fanów! Mój Przyjacielu brakuje Ciebie bardzo!!! „Słońcem jest dla mnie Twój uśmiech "Paweł Królikowski" - napisała Ilona Ostrowska na Instagramie.         Wyświetl ten post na Instagramie    ...

Jarosław Bieniuk pokazał grób Ani Przybylskiej
PIOTR FOTEK/REPORTER
Newsy
Jarosław Bieniuk pokazał grób Anny Przybylskiej. Fani nie zapomnieli o aktorce
Wszystkich Świętych 2021: Tak wyglądał grób Anny Przybylskiej - zmarłej w 2014 roku aktorki. Jarosław Bieniuk podzielił się wzruszającą fotografią

1 listopad odwiedzamy groby najbliższych, którzy już odeszli. Ale to także dzień, kiedy wspominamy swoich ukochanych idoli. Fani Anny Przybylskiej nie zapominają o niej - w dniu Wszystkich Świętych na jej pomniku pojawiła się cała masa zniczy, co upamiętnił partner zmarłej w 2014 roku aktorki, Jarosław Bieniuk. Zobacz także:   Wszystkich Świętych 2021. Tak wyglądają groby gwiazd: Kory, Demarczyk, Krawczyka, Wodeckiego... Grób Ani Przybylskiej w 2021 roku Wszystkich Świętych to doskonała okazja do refleksji i zadumy oraz wspomnień. Wczoraj, 1 listopada, Polsat wyemitował wyjątkowy koncert, podczas którego gwiazdy polskiej sceny oddały hołd zmarłym już legendom muzyki. Małgorzata Ostrowska-Królikowska pokazała zaś nagrobek męża, Pawła Królikowskiego.  Jarosław Bieniuk również uczcił pamięć swojej partnerki, Anny Przybylskiej! Aktorka, która zmarła w 2014 roku, spoczywa na cmentarzu parafialnym w Gdyni - Oksywiu. Tak wyglądał rok temu na miesiąc przez Zaduszkami.  Fani w tym roku nie zapomnieli o Ani Przybylskiej, a na jej nagrobku pojawiło się mnóstwo zniczy. Wyjątkowym zdjęciem podzielił się zaś  Jarosław Bieniuk. Ania Przybylska zmarła w 2014 roku, walczyła z ciężkim rakiem trzustki. Aktorka została pochowana w grobie swojego ojca, Bogdana Przybylskiego, na cmentarzu przy Parafii św. Michała Archanioła w Gdyni. Tak dziś wyglądają dzieci Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka - kolejno Jan, Oliwia oraz Szymon Bieniukowie. 

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik