Ewa Kasprzyk o roli w Kogel Mogel 3 Ewa Kasprzyk o roli w Kogel Mogel 3 Ewa Kasprzyk o roli w Kogel Mogel 3 Ciekawostki i wpadki w filmie "Kogel Mogel"
Ewa Kasprzyk o roli w Kogel Mogel 3
1/4
Ewa Kasprzyk o roli w Kogel Mogel 3

 

Ewa Kasprzyk nie chciała grać ekspertki od seksu w trzeciej części filmu "Kogel Mogel"! Od kilku tygodni trwają prace na planie najnowszej odsłony kultowej produkcji. Jak już wiemy, w filmie zobaczymy  gwiazdy poprzednich części: Grażynę Błęcką-Kolską, czyli Kasię, Katarzynę Łaniewską- mamę głównej bohaterki, oraz filmowego docenta Mariana Wolańskego czyli Zdzisława Wardejna. W filmie nie zabraknie również Ewy Kasprzyk, która wciela się w żonę docenta Wolańskiego. 

 

Okazuje się jednak, że Ewa Kasprzyk początkowo wcale nie była zachwycona rolą w "Kogel Mogel 3"! Dlaczego? Zobaczcie, co powiedziała w najnowszym wywiadzie! 

 

Zobacz także: "Tu jest jakby luksusowo"! Jak dobrze znasz cytaty z filmu "Kogel Mogel"? Rozwiąż nasz QUIZ!

2/4
Ewa Kasprzyk o roli w Kogel Mogel 3
Instagram

W trzeciej części filmu "Kogel Mogel" dowiemy się, że po latach żona docenta Wolańskiego została ekspertką od seksu. 

(...) profesor Wolański nadal ma tę samą żonę, graną przez Ewę Kasprzyk, która jest teraz sex couchem. Obejrzałam niedawno program pani Joanny Keszke, która chce nauczyć Polki czerpania przyjemności z seksu. I myślałam, że umrę ze śmiechu słysząc, gdy tłumaczyła, jak trzeba się czule zajmować swoją łechtaczką. Uznałam wtedy, że do pani Wolańskiej bardzo ten temat pasuje- Ilona Łepkowska zdradziła w rozmowie z portalem viva.pl. 

Okazuje się, że Ewa Kasprzyk wcale nie była zachwycona pomysłem Ilony Łepkowskiej! Zobaczcie, co powiedziała o swojej roli! 

 

Zobacz także: Którym bohaterem z "Kogla Mogla" jesteś?! Kasią, Babcią Wolańską, a może Solskim? PSYCHOTEST!

3/4
Ewa Kasprzyk o roli w Kogel Mogel 3
Instagram

Aktorka w rozmowie z portalem natemat.pl przyznała, że początkowo nie chciała grać ekspertki od seksu. Dlaczego?

Mimo że sama namówiłam Ilonę Łepkowską, scenarzystkę "Kogla-Mogla", na nakręcenie trzeciej części, trochę się bałam tej roli i początkowo wzbraniałam się przez postacią ekspertki od seksu. Mogłaby być przecież bizneswoman. Tym bardziej, że Wolańska była osobą z zasadami moralnymi, wszystkich posądzała dookoła o zdrady- zdradziła Ewa Kasprzyk. 

A jak Ewa Kasprzyk przygotowywała się do roli w trzeciej części "Kogla Mogla"?

Wolańska ma misję, tak jak przed laty Michalina Wisłocka. Zresztą ja, przygotowując się do tej roli, wzorowałam się na programach jednej z amerykańskich seksuolożek, która opowiadała o seksualności w tak zwyczajny sposób, jakby mówiła o gotowaniu zupy pomidorowej. Więc i ja w tej roli staram się iść w stronę naturalności- zdradziła w rozmowie z natemat.pl.

4/4
Ciekawostki i wpadki w filmie "Kogel Mogel"
Facebook

Wybierzecie się do kina na trzecią część filmu "Kogel Mogel"? My już nie możemy doczekać się premiery! 

 

Zobacz także: Rozpoznaj bohatera filmu "Kogel Mogel" po... 2 HASŁACH! Dasz radę? QUIZ!

Więcej na temat film Kogel Mogel Ewa Kasprzyk