Reklama

Po 27 wspólnie spędzonych latach Ewa i Marek Bukowscy podjęli decyzję o rozstaniu. Aktorska para rozwiodła się pod koniec maja. W najnowszym numerze magazynu „Party" czytamy, że Ewa Bukowska po rozwodzie rozpoczyna nowy etap w swoim życiu w pełnym tego słowa znaczeniu. Wyreżyserowała film „53 wojny", którego premiera odbędzie się jesienią.

Do tej pory postrzegano ją głównie jako żonę słynnego Marka Bukowskiego i aktorkę, która po błyskotliwym debiucie w latach 90. nie odniosła jednak w aktorstwie spektakularnych sukcesów. Być może dlatego, że po urodzeniu dzieci zajęła się głównie nimi i domem. Czy to mogło być również przyczyną rozpadu małżeństwa Bukowskich?

Związki dwojga artystów są trudne, bo oni często zaczynają funkcjonować jako „gwiazda i sekretarka”. Trzeba dużej mądrości, by to wyważyć – mówi „Party” znajoma pary.

Najwyraźniej Bukowskim się nie udało. Więcej w najnowszym "Party" - już od poniedziałku w punktach sprzedaży.

Zobacz także

Ewa Bukowska skończyła krakowską szkołę teatralna w latach 90. Ostatnio zagrała w serialu „Pierwsza miłość". Insteresuje ją teraz bardziej reżyseria.

Mat. prasowe

Reklama

Marek Bukowski uchodzi od lat za jednego z najbardziej lubianych i... przystojnych aktorów. Gra w wielu znanych serialach.

Reklama
Reklama
Reklama