W sobotę wieczorem w czeskiej Pradze odbyło się wręczenie nagród Czeski Słowik. W branży muzycznej naszych południowych sąsiadów jest to najważniejsza muzyczna nagroda roku, nazywana nieoficjalnie czeskim Grammy. Na prestiżową galę zaproszono największe gwiazdy tamtejszego rynku, wśród nich nie mogło zabraknąć Ewy Farnej, która wiosną zasiądzie w jury czeskiego "Idola". Przypomnijmy: Farna będzie jurorką w zagranicznym show!

Reklama

Chociaż Ewa nie dostała głównej nagrody (zajęła 3. miejsce), została zaproszona do występu. Farna zaśpiewała przejmującą balladę "Skyfall" z repertuaru Adele, z nowej serii przygód Jamesa Bonda. O tym, że wystąpi, pochwaliła się na Facebooku:

Reklama

Piosenkarka w zupełnie inny, bardziej delikatny sposób niż Adele potraktowała utwór. Jej interpretacja została uznana za bardzo dobrą i po występie zgromadzila gromie brawa. Dzisiaj wideo z występu robi furorę w polskim i czeskim internecie. Warto też zwrócić uwagę na stylizację Ewy, w której młoda piosenkarka wyglądała zjawiskowo i bardzo kobieco. Zobaczcie sami:

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama