Ewa Farna Skyfall Czeski słowik Český slavík

Zjawiskowy występ Ewy Farnej na czeskim Grammy

Ewa Farna Skyfall Czeski słowik Český slavík

W sobotę wieczorem w czeskiej Pradze odbyło się wręczenie nagród Czeski Słowik. W branży muzycznej naszych południowych sąsiadów jest to najważniejsza muzyczna nagroda roku, nazywana nieoficjalnie czeskim Grammy. Na prestiżową galę zaproszono największe gwiazdy tamtejszego rynku, wśród nich nie mogło zabraknąć Ewy Farnej, która wiosną zasiądzie w jury czeskiego "Idola". Przypomnijmy: Farna będzie jurorką w zagranicznym show!

Chociaż Ewa nie dostała głównej nagrody (zajęła 3. miejsce), została zaproszona do występu. Farna zaśpiewała przejmującą balladę "Skyfall" z repertuaru Adele, z nowej serii przygód Jamesa Bonda. O tym, że wystąpi, pochwaliła się na Facebooku:

Ewa Farna Facebook

Piosenkarka w zupełnie inny, bardziej delikatny sposób niż Adele potraktowała utwór. Jej interpretacja została uznana za bardzo dobrą i po występie zgromadzila gromie brawa. Dzisiaj wideo z występu robi furorę w polskim i czeskim internecie. Warto też zwrócić uwagę na stylizację Ewy, w której młoda piosenkarka wyglądała zjawiskowo i bardzo kobieco. Zobaczcie sami:

Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09