Ewa Farna w beżowym płaszczu

Ewa Farna szczerze o związku z Martinem: "W domu nie mam potrzeby dominacji"

Ewa Farna w beżowym płaszczu

Ewa Farna opowiedziała o swoim związku z Martinem Chobotem! Artystka rzadko mówi o swoim związku i w wywiadach raczej skupia się na kwestiach zawodowych. W wywiadzie dla "Gali" Ewa Farna zdradziła jednak jak wygląda jej związek. Wokalistka przyznaje również, że Martin Chobot nie ma łatwo, bo żyje z gwiazdą:

Mam świetnego faceta, który nie boi się być z silną kobietą. Podziwiam go za to. Wiem, że wiele kobiet nie potrafi znaleźć mężczyzny, który zaakceptuje to, że nie codziennie jest obiadek na stole, posprzątane w domu, a dzieci otoczone opieką. Trudno czasem być facetem gwiazdy - mężczyźni boją się, że to odbiera im męskość. Ale w domu nie mam potrzeby dominacji. Z moim chłopakiem chcę po prostu być - zrobić dobrą kolację, napić się wina, zobaczyć serial. Bez presji. 

Zobacz: Ewa Farna schudła bez diety?

 

Ewa Farna o związku z Martinem Chobotem

Ewa Farna i Martin Chobot są parą kilka lat. Martin gra w zepole wokalistki, a ich miłość rodziła się bardzo powoli. Swego czasu pojawiły się nawet plotki, że para wzięła ślub, ale Ewa Farna szybko to zdementowała. Martin jest bardzo cierpliwy, bo Ewa ma bardzo dużo zobowiązań zawodowych. Ostatnio kręciła również "Idola" i intensywnie koncertowała. Nie da się jednak ukryć, że gwiazda i jej partner bardzo do siebie pasują.

 

Zobacz:  Ewa Farna nadała ksywki jurorom "Idola". Największy hit? To jak nazwała samą siebie! Zobacz!

Ewa Farna opowiedziała o swoim związku

Ewa Farna w skórze
Instagram

Ewa Farna i Martin Chobot są parą od kilku lat!

Ewa Farna i Martin Chobot na gali Czeski Słowik
Facebook

Więcej na temat Ewa Farna Martin Chobot
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43