Ewa Drzyzga w programie Rozmowy w toku
Eastnews
Newsy

Co dalej z karierą Ewy Drzyzgi? "Rozmowy w toku" spadają z anteny, ale ona ma już nowy plan. Jaki?

Co dalej z karierą Ewy Drzyzgi? "Rozmowy w toku" spadają z anteny, ale ona ma już nowy plan. Jaki?

To już koniec "Rozmów w toku". Wczoraj okazało się, że po 16 latach emisji program schodzi z anteny TVN. Ewa Drzyzga, prowadząca talk-show, w rozmowie z Bartoszem Węglarczykiem w programie "Subiektywny" przyznała, że przyszedł czas na zmiany i nowe programy w ramówce TVN. Co dalej z jej karierą?

 

Ewa Drzyzga dostanie nowy program w TVN

 

Prezenterka była dziś gościem TVN i zdradziła, jak długo będą emitowane jeszcze "Rozmowy w toku".

Jeszcze cały październik i może pierwszy tydzień listopada będą emitowane odcinki, powiedziała Ewa Drzyzga.

Co będzie robić po zakończeniu nagrań do programu? Okazuje się, że Ewa dostała nowy program. Co to będzie? Nie chciała wiele zdradzić, ale za to powiedziała, kiedy wystartuje jej nowe show!

To będzie coś innego, jestem zobowiązania tajemnicą zawodową. Widzowie muszą mieć coś nowego, co dostaną na wiosnę. Premiera w marcu.

Cieszycie się, że Ewa Drzyzga nie znika z telewizji? Będziecie oglądać jej nowy program?

 

ZOBACZ: "Rozmowy w toku" znikają z anteny! A jak przez wszystkie te lata zmieniała się Ewa Drzyzga?

 

Rozmowy w toku po 16 latach emisji spadają z anteny

Rozmowy w toku spadają z anteny. Dlaczego?

Ewa Drzyzga dostała nowy program w TVN

Ewa Drzyzga w białej bluzce

Nowy program prezenterki trafi na antenę już wiosną

Ewa Drzyzga w bluzce z dekoltem

Rozmowy w toku spadają z anteny. Dlaczego?
TV-Show
To koniec "Rozmów w toku" Drzyzgi w TVN! Program spada z anteny po... 16 latach!
Co dalej z Ewą?

Program "Rozmowy w toku" spada z anteny TVN po 16 latach emisji! Ewa Drzyzga, prowadząca talk-show, w rozmowie z Bartoszem Węglarczykiem w programie "Subiektywny" przyznała, że to koniec popularnego programu. Jak zapewnia, czas na nowe wyzwania!   To koniec "Rozmów w toku" - dlaczego? Ewa Drzyzga przyznała, że nadszedł czas na zmiany, ponieważ TVN stawia na innowacyjne programy. Nadszedł czas zmian. Muszę ogłosić, że idzie nowe, a więc idą nowe programy. Mam nadzieję, że nasza widownia będzie wciąż rosła. Telewizja musi być dynamiczna. My, jak nikt inny, jesteśmy blisko człowieka - powiedziała Ewa Drzyzga. Ostatni odcinek "Rozmów w toku" zostanie wyemitowany 31 października. Do tej pory powstało ponad 2600 odcinków. Ewa Drzyzga przez 16 lat pracy na planie rozmawiała na różne tematy z tysiącami gości.   "Rozmowy w toku" nierzadko wzbudzały spore kontrowersje. W programie Ewa Drzyzga poruszała z gośćmi bardzo kontrowersyjne tematy. Niedawno talk show został ostro skrytykowany przez KRRiT, która ukarała redakcję za nadawanie nieodpowiednich treści dla dzieci i młodzieży. TVN musiał zapłacić aż 250 tys. złotych kary. Nie da się jednak ukryć, że program przynosił stacji TVN rekordowe dochody. W 2013 roku Ewa Drzyzga została okrzyknięta najbardziej dochodową gwiazdą w Polsce. „Rozmowy w toku” zarobiły wówczas aż 134 mln złotych.   Zobacz także: Ewa Drzyzga zarobiła krocie na reklamie! To jedna z najwyższych gaż - Socha i Mucha mają konkurencję!   To koniec "Rozmów w toku"!   Program Ewy Drzyzgi po 16 latach spada z anteny.   Żałujecie?  

Stacja TVN odwołała emisję nowego programu Ewy Drzyzgi
ONS/East News
Newsy
Stacja TVN odwołała premierę nowego programu Ewy Drzyzgi! Dlaczego? Co go zastąpi?
Czy program pojawi się na antenie?

Stacja TVN odwołała emisję premierowego odcinka programu Ewy Drzyzgi! Już w najbliższą sobotę,  18 marca, widzowie mieli zobaczyć pierwszą odsłonę programu "36,6° C". W medycznym talk-show prowadząca Ewa Drzyzga ma rozmawiać z ekspertami i lekarzami, którzy będą pokazywać najnowsze technologie medyczne oraz doradzać, jak dbać o zdrowie.    Zobacz:  Zdrowie, choroby, leczenie, diety, odchudzanie i sport   Odwołana premiera programu Ewy Drzyzgi   Okazuje się, że pomimo wcześniejszych zapowiedzi widzowie nie zobaczą na razie programu prowadzonego przez Ewę Drzyzgę. Medyczne talk-show "36,6° C" miało się znaleźć w wiosennej ramówce - czyżby jednak stacja TVN zmieniła swoje plany? Przypominamy, że poprzedni program z udziałem Ewy Drzyzgi zniknął z anteny po 16 latach emisji. Teraz dziennikarka została gospodynią nowego show, którego jak się okazuje premiera w marcu została odwołana.   Co ciekawe, jeszcze dwa dni temu (13 marca) sama Ewa Drzyzga za pośrednictwem Facebooka zachęcała swoich fanów do obejrzenia pierwszego odcinka programu, który miał zostać pokazany 18 marca. W miejsce ""36,6° C" pojawią się powtórki "Kuchennych Rewolucji" z Magdą Gessler. Skontaktowaliśmy się z biurem prasowym TVN, które poinformowało nas, że program będzie miał premierę 1 kwietnia. Zmiany były spowodowane "decyzją programową".   Zobacz także:  Prezydent z wiewiórką na głowie i Wojewódzki w charakterze trupa, czyli jak było na prezentacji wiosennej ramówki TVN   Ewa Drzyzga jeszcze kilka dni temu zapowiadała premierowy odcinek show.   Stacja TVN odwołała emisję programu Ewy Drzyzgi.

Ewa Drzyzga na jesiennej ramówce TVN
ONS
TV-Show
TVN ukarany za program Ewy Drzyzgi "Rozmowy w toku". Ile muszą zapłacić?
TVN ukarany za program Ewy Drzyzgi "Rozmowy w toku". Ile muszą zapłacić?

TVN i Ewa Drzyzga przegrali w sądzie. Sąd Okręgowy w Warszawie oddalił odwołanie telewizji TVN od decyzji przewodniczącego KRRiT nakładającej na TVN karę w wysokości 250 tys. zł . Za co stacja ma zapłacić tyle pieniędzy? Za nadawanie nieodpowiednich treści dla dzieci i młodzieży w programie Ewy Drzyzgi " Rozmowy w toku ". Jakie odcinki Rozmów w toku skrytykowała KRRiT? Chodzi konkretnie o odcinki „Rozmów w toku” z 2012 roku: „Po co talent, po co szkoła - ja pozować będę goła!” (emisja 30 marca 2012 roku), „Jak imprezuje ćpunka z gimnazjum?” (6 kwietnia), „Na randkach spotykam samych zboczeńców!” (16 maja) oraz „Popatrz na mnie! Widzisz przed sobą pustaka?” (17 lipca). KRRiT stwierdziła, że w porze chronionej wyemitowane zostały przekazy mogące mieć negatywny wpływ na prawidłowy fizyczny, psychiczny lub moralny rozwój małoletnich z uwagi na sposób prezentacji omawianych problemów, a także dobór tematyki, dotyczącej głównie sfery obyczajowej - czytamy na portalu Wirtualnemedia.pl. Rozmowy w toku są nadawane o godzinie 15:00 od poniedziałku do piątku, a dopuszczalny wiek dzieci, które mogą oglądać program to 12 lat. To nie pierwszy raz, kiedy TVN zapłaci karę za program Ewy Drzyzgi . W 2010 roku KRRiT pod tym samym zarzutem co i teraz nakazała zapłacić telewizji TVN 300 tys. zł kary za odcinek „Najlepsza na świecie jest miłość w klozecie” .   Wygląda na to, że program "Rozmowy w toku" to już recydywista :). Skoro Ewa Drzyzga chce poruszać w programie tematy nieodpowiednie dla małoletnich widzów, to może powinno zmienić się godziny nadawania "Rozmów w toku"?   Zobacz:  Rodzice Dody wygrali proces z Agnieszką Szulim! Dziennikarka musi ich przeprosić i zapłacić! Ile?   W listopadzie program "Rozmowy w Toku" obchodził 15 lat istnienia. Gospodyni talk-show Ewa Drzyzga kroiła...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner