Chodakowska nie chce przyjść do Wojewódzkiego
ONS

Ewa Chodakowska zrobiła w ciągu ostatnich miesięcy ogromną medialną karierę. Trenerka, która do tej pory była znana jedynie przez osoby czytające pisma poświęcone zdrowemu stylowi życia, praktycznie z dnia na dzień stała się nową gwiazdą show-biznesu. Ogromne zainteresowanie mediów zaowocowało kilkoma nowymi kontraktami i okładkami, ale też głosami krytycznymi. Przypomnijmy: Gubią ją emocje. Jej fanklub działa jak sekta

W ostatnim odcinku Kuba Wojewódzki w kontekście rozmowy z Anną Lewandowską wyznał, że w tym sezonie próbował zaprosić Ewę do studia. Jednak Trenerka Wszystkich Polek za każdym razem odmawiała udziału w jego programie. Zobacz: "Nie muszę być Chodakowską"

- Rzucam tezę. Nie analizowałem jej. Jesteś odważniejsza od Ewy, bo ja ciągle ją namawiam, aby do mnie przyszła, a ona ciągle mówi: "Kuba ja jeszcze nic nie zrobiłam. Jak będę popularna to przyjdę" - powiedział showman.


Poruszenie tematu Chodakowskiej podczas rozmowy z Lewandowską nie było przypadkowe. Żona piłkarza od jakiegoś czasu prowadzi bloga, na którym również zachęca do ćwiczeń i pokazuje przykładowe metody, dzięki którym można pokusić się o zgrabną i umięśnioną sylwetkę. Daleko jednak jej do popularności Ewy, która wyrosła na zdecydowaną liderkę fitnessu.

Ponadto Chodakowska w ostatnich tygodniach stara się ograniczać medialną działalność, więc brak chęci pojawienia się u Kuby wydaje się w jej przypadku logiczny. Myślicie, że w końcu jednak się zgodzi?

Zobacz: "Z mediów korzystam w określonym celu"

Posągowa Chodakowska w pięknej sesji La Manii: