Ewa Chodakowska o sesji dla Playboya
ONS/Facebook
Newsy

Zaprosili Chodakowską do "Playboya". Rozbierze się?

Mamy jej komentarz

Ewa Chodakowska mimo iż za często nie pojawia się publicznie na salonach, to zyskała olbrzymią popularność oraz uznanie i sympatię wielu Polek. Wszystko dzięki swojej charyzmatycznej osobowości i zestawom ćwiczeń, które sprawiają, że każdy jeśli zechce, w ciągu kilku tygodni jest w stanie zmienić swoje ciało.

Atrakcyjna sportsmenka została również dostrzeżona przez redaktorów miesięczników dla mężczyzn, którzy z chęcią rozebraliby ją i pokazali całe piękno jej umięśnionego i perfekcyjnego ciała. Kilka dni temu Chodakowska pojawiła się na imprezie "Samochód Roku Playboya. Od razu pojawiły się spekulacje, że gwiazda fitnessu pojawi się niebawem w rozbieranej sesji dla miesięcznika.

Skontaktowaliśmy się z Ewą i zapytaliśmy ją o to, czy planuje rozebrać się dla "Playboy'a":

- Taka propozycja już padła, ale grzecznie odmówiłam. Jedyne co mogłabym zrobić dla "Playboy'a, to nagrać płytę z ćwiczeniami w towarzystwie jakiegoś przystojnego mężczyzny - powiedziała w rozmowie z AfterParty.pl Ewa Chodakowska.


Sportsmenka zdradziła nam również, że jej pojawienie na imprezie było związane z nową akcją społeczną miesięcznika "Cosmopolitan". Chodakowska została ambasadorką kampanii "Opalaj się bezpiecznie". W ramach przedsięwzięcia każdy może kupić jedną z kolorowych bransoletek, a dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany Fundacji „Tam i z Powrotem”, zajmującej się wsparciem osób chorujących na nowotwory, w tym wywoływanego przez słońce raka skóry.

Zobacz: Chodakowska chce pobić rekord Guinessa. Co wymyśliła?

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska w kampanii marki adidas:

Ewa Chodakowska bije rekord Guinessa w treningu grupowym
ddtvn.pl
Newsy
Cała Polska bije rekord Guinessa z Ewą Chodakowską
Tak to wygląda na żywo

Ewa Chodakowska w ciągu ostatnich miesięcy stała się bardzo popularna. Wszystko dzięki swojej osobowości oraz planom treningowym, które pozwalają tysiącom kobiet zrzucić zbędne kilogramy. Obserwując sportsmenkę można odnieść wrażenie, że jej misją jest zmotywowanie jak największej liczby ludzi do zadbania o swoje ciało i kondycję. Dziś gwiazda fitnessu zaraża swoją pasją na warszawskich Polach Mokotowskich. W malowniczym parku Chodakowska zorganizowała bowiem największy trening grupowy na świeżym powietrzu. Trenerka w ten sposób chce pobić rekord Guinessa. Aby zapisać się w historii światowego fitnessu Ewa potrzebuje 15 tysięcy ćwiczących razem z nią osób. Rano w "Dzień Dobry TVN" sportsmenka pokazała jak przygotowuje się do przedsięwzięcia. Chodakowska cały trening będzie nadzorowała ze sceny. Ćwiczenia będą natomiast pokazywane na telebimach. Pogoda za oknem sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Dlatego, jeśli nie macie planów na popołudnie i jesteście w stolicy, to polecamy odrobinę aktywności pod okiem Ewy. Zobacz: Zaprosili Chodakowską do "Playboy'a". Rozbierze się? Ewa Chodakowska dla marki adidas:

Ewa Chodakowska bije rekord Guinessa
ONS
Newsy
Chodakowska chce pobić rekord Guinessa. Co wymyśliła?
Znajdzie aż 15 tysięcy chętnych Polek?

Ewa Chodakowska aktualnie przeżywa swoje 5 minut w mediach. Jej przejście z TVP do TVN'u okazało się strzałem w dziesiątkę. Najpopularniejsza trenerka fitnessu nie tylko zyskała sporo nowych fanów, ale została dostrzeżona przez show-biznes. Na razie sportsmenka stroni od pokazywania się na branżowych eventach, ale pozowanie na ściance mogła już ćwiczyć podczas ostatnich targów książki w Warszawie czy koncertu Beyonce. Chodakowska przede wszystkim skupia się na sporcie. Dzięki swojej charyzmatycznej osobowości pomogła już tysiącom kobiet w zdobyciu upragnionej figury i nie zamierza na tym poprzestać. Trenerka chce zapisać się na łamach kartach światowej historii fitnessu. Nowa gwiazda TVN'u na swoim Facebooku napisała, że zamierza pobić rekord Guinessa w grupowym treningu. Już 22 czerwca Ewa zamierza poprowadzić największy trening grupowy, jaki do tej pory odbył się na świecie. Aby zapisać się w księdze rekordów Chodakowska potrzebuje co najmniej 15 tysięcy uczestników , którzy wraz z nią będą wykonywały ćwiczeni poprawiające kondycję fizyczną. - Zrobię wszystko co w mojej mocy aby uściskać każdą z Was!!! 15 tys uścisków naładuje mnie energią na całe życie! - zachęca Chodakowska. Myślicie, że Ewa pobije rekord i osiągnie kolejny sukces w swojej karierze? Być może zapisanie się w Księdze Guinessa otworzyło by Chodakowskiej drzwi do zaistnienia na arenie międzynarodowej. Zadatki na bycie gwiazdą już ma. Zobacz: Bojarska poniża Chodakowską: Amatorka! Skąpa wiedza, ogromny tupet! Ewa Chodakowska w kampanii marki Adidas:

Ewa Chodakowska
ONS
Newsy
Chodakowska odpowiada na krytykę Bojarskiej-Ferenc: Moja praca broni się sama
"Trenerka wszystkich Polek" zadebiutowała na antenie TVN'u

Jak już wiadomo Ewa Chodakowska została nową gwiazdą TVN'u i w weekendowych wydaniach "Dzień Dobry TVN" będzie miała swoje felietony, w których namawiać będzie Polaków do aktywnego spędzania wolnego czasu. Trenerka uwielbiana jest przez setki tysięcy kobiet, które chcą mieć idealną figurę. Dzięki jej filmom na DVD i niedawno wydanemu poradnikowi wiele z nich w ciągu trzydziestu dni uzyskało sylwetkę marzeń. Zobacz: Kim jest Ewa Chodakowska? Niestety szybka kariera Ewy nie spodobała się Marioli Bojarskiej-Ference , która kilkanaście lat temu była czołową trenerką w naszym kraju, która spopularyzowała fitness. Aktualnie ze względu na wiek była gwiazda nie jest już lansowana przez stacje telewizyjne i chyba z zazdrości krytykuje metody Chodakowskiej, a nawet nazywa ją amatorką . Dziś Ewa gościła W "DD TVN" i po raz pierwszy publicznie mogła odnieść się do słów Bojarskiej - Słyszałam różne opinie na swój temat. Ja życzę wszystkim trenerom, żeby mieli tą możliwość, która mnie się przytrafiła gdzieś po drodze. Ogromne zaufanie od osób, które potrzebują wsparcia, atencji. Tak jak wspomniałam kwestia ciała jest tutaj dla mnie drugorzędna. Ważna jest kondycja psychiczna. Do mnie piszą osoby, które potrzebują po prostu pogadać. Kwestie ćwiczeń, wysyłania treningów to 50 procent. Drugie 50 procent to są iście traumy życiowe, z którymi osoby akurat zwracają się nie do mnie. Bardzo ważne jest aby najpierw od siebie dać zanim zacznie się brać. Ja zaczęłam dawać tyle ile wiem oraz na ile pozwala mi moje doświadczenie. Wiem i zdaję sobie z tego sprawę, że opine będą różne. Moja praca broni się sama - powiedziała Chodakowska. Ewa wyznała również w czym tkwi sekret tego, że uwielbia ją tyle kobiet: - Mam nadzieję, że jestem autentyczna w tym co robię i mogę dzielić się tym co kocham. Może dlatego tyle...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner