Ewa Chodakowska o sesji dla Playboya
ONS/Facebook

Zaprosili Chodakowską do "Playboya". Rozbierze się?

Ewa Chodakowska o sesji dla Playboya
ONS/Facebook

Ewa Chodakowska mimo iż za często nie pojawia się publicznie na salonach, to zyskała olbrzymią popularność oraz uznanie i sympatię wielu Polek. Wszystko dzięki swojej charyzmatycznej osobowości i zestawom ćwiczeń, które sprawiają, że każdy jeśli zechce, w ciągu kilku tygodni jest w stanie zmienić swoje ciało.

Atrakcyjna sportsmenka została również dostrzeżona przez redaktorów miesięczników dla mężczyzn, którzy z chęcią rozebraliby ją i pokazali całe piękno jej umięśnionego i perfekcyjnego ciała. Kilka dni temu Chodakowska pojawiła się na imprezie "Samochód Roku Playboya. Od razu pojawiły się spekulacje, że gwiazda fitnessu pojawi się niebawem w rozbieranej sesji dla miesięcznika.

Skontaktowaliśmy się z Ewą i zapytaliśmy ją o to, czy planuje rozebrać się dla "Playboy'a":

- Taka propozycja już padła, ale grzecznie odmówiłam. Jedyne co mogłabym zrobić dla "Playboy'a, to nagrać płytę z ćwiczeniami w towarzystwie jakiegoś przystojnego mężczyzny - powiedziała w rozmowie z AfterParty.pl Ewa Chodakowska.


Sportsmenka zdradziła nam również, że jej pojawienie na imprezie było związane z nową akcją społeczną miesięcznika "Cosmopolitan". Chodakowska została ambasadorką kampanii "Opalaj się bezpiecznie". W ramach przedsięwzięcia każdy może kupić jedną z kolorowych bransoletek, a dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany Fundacji „Tam i z Powrotem”, zajmującej się wsparciem osób chorujących na nowotwory, w tym wywoływanego przez słońce raka skóry.

Zobacz: Chodakowska chce pobić rekord Guinessa. Co wymyśliła?

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska w kampanii marki adidas:

Więcej na temat Ewa Chodakowska Playboy
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53