Ewa Chodakowska i Lefteris na spacerze w Warszawie

Ewa Chodakowska kupiła apartament od... gwiazdorskiej pary!

Ewa Chodakowska i Lefteris na spacerze w Warszawie

Koniec z wynajmowanymi mieszkaniami! Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis wkrótce przeprowadzą się już do własnego lokum. Kupili dwupoziomowy apartament o powierzchni 360 m2 na warszawskim Mokotowie! Choć od dawna planowali taka inwestycję, okazja nadarzyła się niespodziewanie, a sprawy potoczyły szybko.

– Podczas jednej z rozmów usłyszeli od znajomej, że myśli o sprzedaży swojego atrakcyjnego apartamentu - zdardza Party.pl znajoma Ewy Chodakowskiej. 

Znajomą, która chciała pozbyć się nieruchomości była... Karolina Ferenstein-Kraśko, żona Piotra Kraśko. Od kiedy pojawiło się trzecie dziecko w rodzinie Kraśków - córeczka Laura - para myślała o nowym miejscu do życia, najchętniej domu, a nie mieszkania. Ich apartament, usytuowany na dwóch ostatnich piętrach aprtamentowca, w dodatku z dużymi tarasami nie do końca wydawał się bezpieczny dla małych dzieci. Z kolei Ewa Chodakowska myślała o dużym i jasnym mieszkaniu. Oczekiwania dwóch stron zgrały sie w jednym czasie. Trenerka wszystkich Polek zaczęła nowy rok w wielkim stylu. Zainwestowała nie tylko w nowe mieszkanie, ale otworzyła w styczniu nowy, większy klub Be Active Artis na Wilanowie. Stanie w korkach jej nie grozi, bo z nowego mieszkania do nowego klubu nie będzie miała daleko. 

 

Ewa Chodakowska inwestuje - najpierw nowy klub, teraz apartament

Ewa Chodakowska w zimowej stylizacji boho

 

To Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko sprzedali Ewie Chodakowskiej apartament na Mokotowie. 

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko z dziećmi na spacerze

Więcej na temat Ewa Chodakowska
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47