Michał Szpak awansował w notowaniach u bukmacherów na Eurowizję 2016! Niektóre media podały, że artysta i jego piosenka "Color of Your Life" spadły na 20. pozycję rankingu bukmacherów. Michał Szpak poinformował fanów, że utwór wskoczył teraz na... 5 pozycję!

Reklama

Michał Szpak wysoko u bukmacherów na Eurowizji!

Zanim jeszcze dowiedzieliśmy się, że to Michał Szpak będzie naszym reprezentantem, bukmacherzy stawiali nas na 1. miejscu z założeniem, że pojedzie Margaret. Polska według rankingu najpopularniejszej strony, gdzie można zawierać zakłady, oddschecker.com, zajmuje obecnie 12. pozycję. Jednak inne strony wskazują wysokie, 5. miejsce, o czym poinformował Michał na swoim Facebooku:

Tak mi przykro drodzy przeciwnicy bo podobno nieoczekiwanie notowania polski spadły na miejsce 20 a tutaj mała niespodzianka bo wskoczyliśmy na 5 pozycje z Color of your Life Eurovision Song Contest - napisał wokalista (pis. oryginalna).

Czy to oznacza, że Michał Szpak ma wysokie szanse na Eurowizji? W prawie wszystkich rankingach wygrywa na razie Szwecja, chociaż nie znamy jeszcze reprezentanta tego kraju. Największe szanse ma jednak Frans z piosenką „If I Were Sorry”.

Zobacz także: Donatan skomentował wybór Michała Szpaka na Eurowizję... my jesteśmy w szoku

Zobacz także

Michał Szpak chwali się sukcesem!

Ranking bukmacherów na oddschecker.com.

Michał Szpak będzie nas reprezentował na Eurowizji 2016!

Jedna z propozycji Szwecji na Eurowizję.

Reklama

Piosenka Michała na Eurowizję 2016.

Reklama
Reklama
Reklama