Etiennette Wiśniewska opublikowała na swoim instagramowym profilu nowe zdjęcia, na których zaprezentowała się z odmienioną fryzurą. Jakiś czas temu zrezygnowała z blondu na rzecz powrotu do koloru włosów bliskiemu jej naturalnemu. Zobaczcie, jak córka Michała Wiśniewskiego prezentuje się teraz.

Reklama

Etiennette Wiśniewska eksperymentuje z fryzurą. Wróciła do czerni

Etiennette Wiśniewska jest trzecim dzieckiem Michała Wiśniewskiego, a jego rodzina wkrótce się znów powiększy - Pola Wiśniewska niebawem urodzi najmłodsze dziecko wokalisty. Co słychać zaś u 17-letniej Etiennette, która stawia pierwsze kroki jako wokalistka? Etiennette Wiśniewska pokazała instagramowym obserwatorom efekty kolejnej przemiany. To bowiem nie pierwszy raz, gdy eksperymentuje z uczesaniem. Swego czasu zaskoczyła, fundując sobie na głowie platynowy blond, przez co bardzo upodobniła się do mamy, Anny Świątczak. Jasne włosy to już jednak przeszłość. Aspirująca piosenkarka zafarbowała kosmyki na ciemny brąz. Całość ożywiła jasnymi pasemkami na grzywce.

Zobacz także: Nikon, Charlotte, Koko, Etiennette, - poznaj najbardziej oryginalne imiona dzieci gwiazd!

Instagram/@etiwisniewska
Instagram/@etiwisniewska

Choć trzeba przyznać, że nastolatka nosi się bardzo skromnie i stosownie do wieku, lubi zaszaleć ozdabiając ciało. Miłość do piercingu odziedziczyła zapewne po słynnym tacie. Jak widać na jej zdjęciach, jak dotąd zdecydowała się na przekłucie przegrody nosa, brwi (wzorem taty) oraz piercing typu spider bites, czyli dwa przebicia dolnej wargi obok siebie.

East News/Wojciech Olkusnik

Przypomnijmy, że Etiennette, która talent muzyczny odziedziczyła po rodzicach, pojawiła się u boku Michała Wiśniewskiego podczas uroczystego koncertu z okazji 20-lecia istnienia zespołu Ich Troje. Razem wykonali utwór "Jest tak, czyli rozmowa ojca z córką", robiąc prawdziwą furorę. Zaśpiewała także m.in. na Wielkim Graniu na RGE Narodowym. Nastolatka, podobnie jak jej młodsza siostra, Vivienne Vienna, wspiera wokalnie mamę, Annę Świątczak - obie dziewczyny występowały już w jej chórkach.

Reklama

Zobacz także: Pola Wiśniewska pokazała ciążowy brzuszek. Pozuje bez makijażu ani filtrów

VIPHOTO/East News
VIPHOTO/East News
Reklama
Reklama
Reklama