Wybór imienia dla dziecka nie jest łatwy, szczególnie jeśli jest się osobą rozpoznawalną. Tendencji przy wyborze imienia jest wiele. Może to być klasyczne imię, nadawane po przodkach, zagraniczne lub związane z ulubionym miejscem. Imiona dzieci gwiazd bardzo często są oryginalne i widać, że rodzicom zależało, aby wyróżniać się na tle innych. Jednak nie wszyscy celebryci wykazują się dużą pomysłowością przy nadawaniu imienia dziecku i wybierają zawsze modne klasyczne propozycje.

Reklama

Jak gwiazdy nazywają swoje dzieci? Popularne imiona dzieci gwiazd

Dlaczego gwiazdy wybierają oryginalne imiona dla dzieci? Odpowiedź jest prosta! Zazwyczaj chcą w ten sposób sprawić, że ich dziecko będzie wyjątkowe. Moda na oryginalne imiona wśród dzieci gwiazd nie dotyczy tylko naszego kraju. Amerykańskie gwiazdy wymyślają imiona dla swoich pociech, a następnie zastrzegają je jako chronione prawem znaki towarowe, tak zrobiła m.in. Beyonce czy Victoria Beckham. Co prawda w Polsce takie sytuacje jeszcze się nie zdarzają, ale niektóre imiona dzieci gwiazd są naprawdę oryginalne! Zobaczcie...

Reklama

Zobacz także: Jak wyglądają i czym zajmują się dzieci Kasi Figury, Natalii Kukulskiej, Kasi Nosowskiej i wielu innych gwiazd?

Reklama
Reklama
Reklama