Redbad Klynstra, Emilia Komarnicka Emilia Komarnicka zdradziła imię syna Emilia Komarnicka z synem Emilia Komarnicka
Redbad Klynstra, Emilia Komarnicka
Instagram
Jest bardzo oryginalne!
1/4
Redbad Klynstra, Emilia Komarnicka
Instagram

Emilia Komarnicka-Klynstra zdradziła imię swojego dziecka! Gwiazda serialu "Na dobre i na złe" i jej mąż Redbad Klynstra zostali rodzicami w połowie 2018 roku. O tym, że maleństwo pojawiło się na świecie aktorka poinformowała w czerwu, w dniu swoich urodzin. 

Takie kwiaty dostałam od męża i syna. W ogrodzie nazbierali 😉.

Dziękuje wszystkim za życzenia! 

#najpiekniejszeurodziny #wżyciu 🙏🏼

- napisała wówczas świeżo upieczona mama. 

Serialowa gwiazda zdradziła wówczas, że urodziła syna, ale do tej pory nie informowała, jakie imię otrzymał chłopiec. Teraz, po kilku miesiącach od narodzin dziecka, Emilia Komarnicka- Klynstra napisała, jak nazywa się jej synek! To bardzo oryginalne imię. Szczegóły na następnej stronie. 

Zobacz także: Emilia Komarnicka po raz PIERWSZY pokazała zdjęcie syna! Przy okazji pochwaliła się świetną figurą w bikini!

2/4
Emilia Komarnicka zdradziła imię syna
Instagram

Aktorka w najnowszym wpisie na Instagramie zdradziła, że jej syn otrzymał piekne i oryginalne imię Kosma! Do tej pory pisząc o dziecku, aktorka nazywała go Pięknoduch. 

Pytacie mnie często jak na imię ma Pięknoduch...to nie tajemnica...Nasz Syn ma na pierwsze imię Kosma...Nasz Kosmos🙏🏼✨ Dziś mija rok od premiery Teatru Telewizji, w którym Kosma (mimo wszelkich starań)pokaźnie debiutował 😎- napisała Emilia Komarnicka. 

Jak internauci komentowali imię dziecka?

piękne imię ❤️
Przepiękne imie!!!!!! To jest oryginalność!!
Przepiękne imie 😍 całusy dla was 😘😘- pisali fani. 

Synek aktorki to już duży chłopiec. Spójrzcie na jego ostatnie zdjęcie! 

 

Zobacz także: Gdzie Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra pojechali w podróż poślubną? Para zrobiła sobie prawdziwy miesiąc miodowy

3/4
Emilia Komarnicka z synem
Instagram

Kilka dni temu Emilia Komarnicka-Klynstra pochwaliła się nowym zdjęciem z synkiem. Aktorka wypoczywała wówczas w górach. Jak widać, Kosma rośnie jak na drożdżach! 

 

4/4
Emilia Komarnicka
Instagram

Podoba się Wam imię syna aktorki? Nam bardzo! 

Więcej na temat Emilia Komarnicka dzieci gwiazd