Redbad Klynstra, Emilia Komarnicka na Instagramie Emilia Komarnicka Emilia Komarnicka-Klynstra pokazała syna Emilia Komarnicka
Redbad Klynstra, Emilia Komarnicka na Instagramie
Instagram
1/4
Redbad Klynstra, Emilia Komarnicka na Instagramie
Instagram

 

Emilia Komarnicka-Klynstra pochwaliła się zdjęciem dziecka! Gwiazda serialu "Na dobre i na złe" została mamą już kilka tygodni temu, ale dopiero teraz zdecydowała się pokazać swojego syna. Aktorka opublikowała w sieci urocze zdjęcie, na którym pozuje z maleńtwem. Przy okazji, fani mogą zobaczyć płaski brzuch serialowej gwiazdy - Emilia Komarnicka-Klynstra w ekspresowym tempie wróciła do formy sprzed ciąży! Internauci byli zachwyceni fotką młodej mamy i jej dziecka. 

To się nazywa szczęście ❤️


Piękne ujęcie. Miłość do dziecka - coś wspaniałego ! Dobrego czasu dla Was 😘


Najpiękniej Emi!!!! 💗💗💗- pisali fani. 

Zobaczcie PIERWSZE zdjęcie dziecka aktorki!

 

Zobacz także: Emila Komarnicka już nie wróci do Leśnej Góry?! Wiemy, czy serialowa Agata zniknęła z "Na dobre i na złe" na zawsze!

2/4
Emilia Komarnicka
Instagram

Emilia Komarnicka została mamą kilka tygodni temu, wtedy jednak nie pokazała zdjęcia maleństwa. Aktorka zdradziła jednak, że urodziła syna. 

Teraz młoda mama pochwaliła się swoim szczęściem! Zobaczcie ZDJĘCIE! 

Zobacz także: Gwiazdorska para z "Na dobre i na złe" przeprowadziła się do domu pod Warszawą. Cena posiadłości zwala z nóg!

3/4
Emilia Komarnicka-Klynstra pokazała syna
Instagram

Prawda, że urocze? Aktorka pochwaliła się nie tylko swoim synkiem, ale i płaskim brzuchem! Emilia Komarnicka-Klynstra w ekspresowym tempie wróciła do figury sprzed ciąży! 

4/4
Emilia Komarnicka
Instagram
Więcej na temat dzieci gwiazd Emilia Komarnicka