Wpadka Elizy z Warsaw Shore
Facebook

Eliza poprawiała ciążowy brzuszek w Photoshopie. Fani szybko wytknęli wpadkę

Wpadka Elizy z Warsaw Shore
Facebook

Eliza z Warsaw Shore lubi się ostatnio chwalić ciążowym brzuszkiem. Aspirująca celebrytka publikuje w sieci sporo zdjęć, na których możemy podziwiać jej pełniejsze kształty. Ostatnio była ku temu idealna okazja - Eliza wybrała się z Trybsonem nad morze, gdzie pozowała w bardzo kusym bikini. Przypomnijmy: Eliza z OGROMNYM brzuszkiem nad morzem w bikini. Zdradziła termin porodu

Zakochani wzięli też udział w specjalnej sesji zdjęciowej, która ma być dla nich prawdziwą pamiątką po urodzeniu dziecka. Para zatrudniła fotografa, a Eliza publikuje pierwsze efekty sesji na swoim Facebooku. Ostatnie zdjęcie wywołało jednak sporo emocji nie tylko ze względu na imponująco duży brzuszek dziewczyny, ale również wpadkę z retuszem, którą szybko wyłapali internauci. Gołym okiem bowiem widać ingerencję w Photoshopie, w dodatku niezbyt udaną. Sama Eliza przyznała, że zdjęcie rzeczywiście było retuszowane.
 

Jak widzicie dodaję zdjęcia z sesji zdjęciowej także dostałam je po lekkim retuszu brzuszka gdyż na tak fajnej sesji lepiej wygląda jak mój brzuszek nie ma 3 pępków, dlatego jak widać jest wygładzony. Na szczęście póki co nie mam żadnego rozstępu na brzuszku i jestem niezmiernie szczęśliwa ale również nie jestem ślepa i widzę "tą fałdkę" na końcu włosów, która pewnie nie chcący się zrobiła Pani fotograf, wstawiając zdjęcie również to widziałam. . . - odpowiedziała komentującym Eliza.


Fajna pamiątka dla przyszłych rodziców?

Zobacz: Trybson będzie musiał utrzymać Elizę i ich dziecko. Ma już na to pomysł

Ciężarna Eliza z Trybsonem nad morzem:

Więcej na temat wpadki Eliza z Warsaw Shore
Przeładuj

Sylwia Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem" pomagała Big Boyowi schudnąć? Wiemy!

zobacz 00:58