Newsy

Edyta Herbuś o "szpili" od Doroty Wellman: „To było po prostu bardzo niekoleżeńskie”

Dorota Wellman swoim felietonem krytykującym gwiazdy na Instagramie, wywołała niemałe poruszenie. Edyta Herbuś dość ostro zareagowała na słowa koleżanki. Czy wciąż tak myśli?

Dorota Wellman napisała dla "Wysokich obcasów" felieton, w którym poruszyła temat zachowania gwiazd na Instagramie. W opinii dziennikarki większość z nich wykorzystuje media społecznościowe w bardzo kontrowersyjny sposób. Zdaniem Doroty Wellman, dzielenie się codziennością czasem przekracza pewne granice... W swoim felietonie dziennikarka przytoczyła sytuację z profilu Edyty Herbuś, która pokazała swoje zapłakane prywatne zdjęcie:

Pewna tancerka napisała, że jej babcię zabrała karetka, i mimo tych dramatycznych wydarzeń zdążyła sobie zrobić zdjęcie, jak płacze z rozmazanym makijażem. Zdjęcie w dobrym świetle, żeby było ładnie widać - napisała Dorota Wellman. 

Co na to Edyta Herbuś?

Edyta Herbuś odpowiada na krytykę Doroty Wellman

Edyta Herbuś została faktycznie skrytykowana przez dziennikarkę za połączenie wpisu o babci zabranej przez karetkę z własnym zapłakanym zdjęciem. Tancerka tłumaczyła, że fotka, na którym widać ją zalaną łzami, nie zostało zrobione dokładnie w momencie tego smutnego wydarzenia, ale pochodziło z planu zdjęciowego. Choć tancerka odpowiedziała już na tę krytykę na swoim Instagramie, to nie uznała jednak sprawy za zamkniętą. Przy najbliższej okazji chciałaby sobie wyjaśnić tę kwestię z Wellman... 

Jaki naprawdę Edyta Herbuś ma stosunek do tej krytyki, jak było naprawdę i jak czuje się ukochana babcia tancerki? Odpowiedzi na te pytania w naszym wideo. 

Zobacz także: Kiedyś ubierała się kiczowato, teraz jest ikoną mody i ma najpiękniejsze ciało w Polsce! Edyta Herbuś dziś kończy 40 lat

Edyta Herbuś zwróciła uwagę, że Dorota Wellman nie mając konta w mediach społecznościowych, pozwoliła sobie na ocenę gwiazd, w zasadzie swoich koleżanek. Zdaniem tancerki takie zachowanie nie jest w porządku i określiła je krótko, jako "niekoleżeńskie". Czy to oznacza, że relacje tancerki i Doroty Wellman na stałe się ochłodziły?

Edyta Herbuś  w 5. odcinku
East News

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner