Edyta Górniak w odważnej stylizacji Edyta Górniak w odważnej stylizacji Edyta Górniak w odważnej stylizacji Edyta Górniak w odważnej stylizacji Edyta Górniak w odważnej stylizacji
Edyta Górniak w odważnej stylizacji
Zobaczcie ZDJĘCIA
1/5
Edyta Górniak w odważnej stylizacji

 

Edyta Górniak zachwyciła swoim wyglądem? Piosenkarka kilka ostatnich dni spędziła w Polsce, gdzie m.in. wzięła udział w nagraniach jednego z telewizyjnych programów. Artystka pojawiła się na planie muzycznego show w dość odważnej i bardzo seksownej stylizacji. Edyta Górniak wybrała czarną, prześwitującą bluzkę, która odsłoniła jej bielizę. Look uzupełniły czarne spodnie i czerwone dodatki w postaci botków na szpilce i długich kolczyków marki Selfie. 

Zobaczcie sami, jak prezentowała się Edyta Górniak! 

 

Zobacz także: TYLKO U NAS: Edyta Górniak wystąpi w serialu "Leśniczówka"? Kogo zagra?

2/5
Edyta Górniak w odważnej stylizacji

 

Edyta Górniak pojawiła się na planie muzycznego programu w seksownej stylizacji. Czarną, prześwitującą bluzkę z falbanami zestawiła z ciemnymi spodniami, czerwonymi butami i długimi kolczykami.

 

Zobacz także: 7 gwiazd, które najpierw schudły, potem przytyły i… nic sobie z tego nie robią

3/5
Edyta Górniak w odważnej stylizacji

Przyznacie, że całośc prezentowała się świetnie! A w jakim programie zobaczymy Edytę Górniak? Jak udało się nam dowiedzieć, piosenkarka pojawiła się na nagraniu...

4/5
Edyta Górniak w odważnej stylizacji

...piosenkarka wzięła udział w nagraniu programu "Jaka to melodia?"! Edyta Górniak będąc w Polsce nagrała również nową filmową piosenkę! Domyślacie się, do jakiego filmu nagrała utwór? 

5/5
Edyta Górniak w odważnej stylizacji

Piosenkarka zakończyła już swój pobyt w Polsce i wróciła do USA, gdzie mieszka ze swoim synem. 

Podoba Wam się seksowny look Edyty Górniak? Głosujcie w naszej sondzie! 

Więcej na temat Edyta Górniak