Party Stories
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Sanah
Paulina Sykut-Jeżyna w Sopocie
Doda z mężem Emilem Stępniem
Edyta Górniak o bójce Dody i Szulim
ONS
Newsy

Górniak o bójce Dody i Szulim: Nie wychwalamy pani Szulim

Edyta rozpatruje głośną sprawę

Temat awantury Dody i Agnieszki Szulim wciąż jest numerem jeden w polskich mediach. W weekend swoją wersję wydarzeń przedstawiła Agnieszka, która w "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o tym, co się wydarzyło w chorzowskim Klubie Kultura. Dzisiaj z kolei, po kilku dniach milczenia, głos zabrała Doda, która zdecydowanie zaprzeczyła doniesieniom o pobiciu dziennikarki TVN. Jedno jest pewne - finał tej sprawy odbędzie się w sądzie. Przypomnijmy: "Nie przewróciłam Szulim! Nie okładałam jej pięściami!"

W sobotnie popołudnie ostatnie wydarzenia skomentowała również Edyta Górniak, która na swoim Facebooku umieściła obszerny post nawołujący do bojkotowania przez media i izolowania od życia publicznego osób, które są agresywne i nie szanują godności innych. Wprawdzie nie padły z jej strony żadne nazwiska, ale wszyscy doskonale wiedzieli, kogo ma na myśli diwa. Zobacz: "Zapanowało zidiocenie. Zasługuje na izolację"

Pod wpisem Górniak rozpoczęła się ogromna dyskusja, w której wzięli udział fani nie tylko Edyty, ale też samej Dody i innych osób postronnych. Jeden z komentujących zwrócił uwagę, że żaden z artystów i osób publicznych nie wstawił się za Dodą w momencie, gdy program Agnieszki emitował materiały o jej rodzicach czy żartował z urazu kręgosłupa. Górniak uważnie śledziła dyskusję i przychyliła się do opinii chłopaka, choć jasnym jest, że wciąż potępia zdarzenie, do którego doszło w Chorzowie. Czynnie lajkowała i przyznawała rację osobom, które krytykowały Dodę.


Nie jestem fanem Dody ale tak zwykle po ludzku, gdyby artyści wstawiali się za nią gdy wyśmiewano się z jej urazu kręgosłupa albo romansu jej ojca, to takie oświadczenie w tym momencie byłoby zrozumiałe. Pani Szulim prowadzi program o poziomie szamba - brzmiał post jednego z użytkowników.


Pojawił się również głos, iż jakiś czas temu Edyta pochwaliła publicznie Dodę za silny charakter, a teraz ją krytykuje i mamy tu do czynienia z brakiem konsekwencji. Górniak odparła jednak te zarzuty i podkreśliła, że słowa te wypowiedziała zanim Rabczewska wykazała jakąkolwiek agresję w stosunku do Agnieszki Szulim czy innych osób.
 

Czy kiedy to mówiłam DR wykazywała agresję wobec ludzi? Czy pani Sz. jest jedyną osobą, wobec której DR wykazała agresywną postawę? Poszukaj w Googlach. Pozdrawiam - odpisała.


Sprawy na linii Doda-Szulim zaszły już na tyle daleko, że rozprawa w sądzie wydaje się jedynym logicznym rozwiązaniem w tej sytuacji. Myślicie, że do niej dojdzie?

Zobacz: Do starcia Dody i Szulim doszło już na scenie. Mamy wideo

Edyta Górniak o Agnieszce Szulim


Edyta Górniak o bójce Dody z Szulim


Edyta Górniak o bójce Dody z Szulim


Edyta Górniak o bójce Dody z Szulim

Agnieszka Szulim i Doda w Chorzowie:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Monika Jarosińska o bójce Dody i Szulim
ONS
Newsy
Wkurzona Jarosińska komentuje bójkę Dody z Szulim. Pokazała...
Celebrytka stanęła po stronie Agnieszki

Nie milkną echa afery z udziałem Dody i Agnieszki Szulim . Dziennikarka opowiedziała o bójce w jednym z programów śniadaniowych, a głos w tej sprawie zabiera coraz więcej osób z branży. Po stronie Agnieszki stanęła m.in. Edyta Górniak , Dody broni natomiast niespodziewanie Michał Wiśniewski . Przypomnijmy: Wiśniewski broni Dody w aferze z Szulim: "Doda nie dziwię Ci się" Wypowiedziała się również Monika Jarosińska . Celebrytka 3 lata temu też była zamieszana w podobną sytuację - w nieistniejącym już klubie "Show" doszło bowiem do awantury między nią a Dodą. Jarosińska głośno protestowała w mediach, chciała nawet wytoczyć piosenkarce proces, ale nie przyniosło to oczekiwanego przez nią efektu, gdyż sąd zdecydował, iż całe zdarzenie ma niską szkodliwość społeczną. Wczoraj na Facebooku Monika postanowiła przypomnieć o sprawie i zamieściła swoją kartę z obdukcji po bójce z Dodą.   w kontekscie wydarzenia Agnieszka Szulim to jest to co mnie spotkalo , w co wiele osob nie chcialo uwierzyc... - napisała pod zdjęciem Jarosińska. Taki ruch ze strony Moniki Jarosińskiej zupełnie nie dziwi. Myślicie, że będzie chciała pomóc Szulim? Zobacz: Do starcia Dody i Szulim doszło już na scenie. Mamy wideo Agnieszka Szulim i Doda w Chorzowie:

Agnieszka Szulim, Doda
ONS
Newsy
Ciąg dalszy afery Agnieszka Szulim kontra Doda! Piosenkarka twierdzi, że została pobita... pejczem?
Ciąg dalszy afery Agnieszka Szulim kontra Doda! Piosenkarka twierdzi, że została pobita... pejczem?

Są nowe fakty w sprawie słynnego "pobicia w toalecie", której bohaterkami są Doda i Agnieszka Szulim! Według doniesień "Super Expressu" teraz  Doda twierdzi, że została pobita przez prezenterkę w czasie słynnej afery w Chorzowie. Jaki będzie finał tej sprawy? Czy Agnieszka Szulim pobiła Dodę pejczem? Jak do tej pory, sprawa wydała się być jasna. Po bójce w toalecie Agnieszka Szulim zamieściła w Internecie zdjęcia twarzy ze śladami pobić, po czym założyła Dodzie sprawę w sądzie. Okazuje się jednak, że również Doda zamierza dochodzić swoich praw. Piosenkarka twierdzi, że miała zostać pobita przez Agnieszką Szulim... pejczem!  W wyniku tego zdarzenia Doda miała stracić cały paznokieć. Doniesienia tabloidu potwierdził adwokat wokalistki: Kiedy pani Agnieszka Badziak (nazwisko Szulim po mężu - przyp. red.) skierowała prywatny akt oskarżenia przeciwko pani Rabczewskiej o naruszenie nietykalności ciała (ma pretensje o spryskanie pistoletem na wodę), zostało złożone zawiadomienie o przestępstwie na policję i do prokuratury w Chorzowie przez panią Rabczewską. Prowadzono dochodzenie zgodnie z art. 157 paragraf 1, czyli uszkodzenie ciała. Pani Rabczewska miała wyrwany cały paznokieć razem z macierzą - powiedział "Super Expressowi" Sergiusz Doniecki. Doda wykonała obdukcję, która ma potwierdzać jej wersję sprawy. Co z o obdukcją Agnieszki Szulim?: Pani Dorota zrobiła obdukcję, której Agnieszka Badziak nie zrobiła, bo nie miała co robić, gdyż ona nie miała obrażeń. Te zdjęcia w internecie my kwestionujemy. Nie ma oryginalnego nośnika, na którym te zdjęcia zostały pierwotnie wykonane. Nie ma nośnika, więc trudno stwierdzić, czy nie jest kolorowane, przerabiane, strona nie chce dać tego do sądu - potwierdza adwokat Dody. Jak zakończy się proces Doda kontra Agnieszka Szulim? "Super Express" informuje, że jeśli zeznania Dody się...

Doda zaprzyjaźniła się z Klimas
ONS
Newsy
Szok! Najlepsza koleżanka Szulim zaprzyjaźniła się z Dodą. Znamy szczegóły
Włączyła się w to jeszcze trzecia celebrytka

O wzajemnej niechęci Dody i Agnieszki Szulim napisano już chyba wszystko. Punktem kulminacyjnym ich wrogiej relacji była rzekoma bójka w Chorzowie, po której obie panie miały spotkać się już tylko w sądzie. Publicznie jednak żadna z nich nie lubi wracać do tej sprawy. Przypomnijmy: Co ze sprawą Doda kontra Szulim? Zapytaliśmy jedną ze stron Nie jest też tajemnicą, że w warszawskim towarzystwie również doszło do pewnych podziałów, gdzie każdy "musiał" opowiedzieć się po którejś ze stron, więc szanse na kolejne spotkanie gwiazd są minimalne. Okazuje się jednak, że Doda znalazła nieoczekiwanego sprzymierzeńca w postaci... dobrej koleżanki Szulim. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, Rabczewska zaprzyjaźniła się z Natalią Klimas , niegdyś najlepszą przyjaciółką Agnieszki. Swój udział miała też w tym Kate Rozz . Co je połączyło?   Doda poznała Natalię wiosną tego roku, gdy odwiedziła Kate Rozz w Paryżu. Wtedy jeszcze skończyło się tylko na przywitaniu, ale niedawno cała trójka znów się spotkała - tym razem w butiku Just Paul w Warszawie na ulicy Mokotowskiej. Wieczorowa pora przysłużyła się wspólnemu plotkowaniu, a panie namiętnie obgadywały... Szulim. Nie jest przecież tajemnicą, że Doda jej nie znosi, podobne odczucia ma wobec niej Rozz, którą Agnieszka wygryzła swego czasu z roli prowadzącej "Na Językach". Wielka przyjaźń dziennikarki i Klimas skończyła się natomiast w momencie, gdy Szulim związała się z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, który jeszcze rok temu był chłopakiem Natalii. Wprawdzie przyjaciółka zaczęła spotykać się z jej byłym facetem długo po ich rozstaniu, ale ona i tak mam jej to za złe - tłumaczy w rozmowie z AfterParty.pl osoba związana z gwiazdami Myślicie, że zobaczymy wkrótce Dodę, Kate i Natalię razem na salonach? Zobacz: Milioner rozpieszcza Szulim. Dostała prywatnego szofera i nową...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner