Edyta Górniak nie wystąpi w The Voice of Poland 6
ONS

Wystąpi czy nie? Edyta Górniak oficjalnie skomentowała swój udział w The Voice 6

Edyta Górniak nie wystąpi w The Voice of Poland 6
ONS

Ostatni rok był dla Edyty Górniak pełen emocji. Gwiazda wydała nowe single, jurorowała w "The Voice of Poland", zakończyła związek z Piotrem Schrammem, a także uczestniczyła w medialnej nagonce na jej byłego męża. Najbliższe 12 miesięcy ma być dla diwy bardziej spokojnym czasem, który chce poświęcić na tworzenie materiału na nowy album.

Przed chwilą na Facebooku Edyta podsumowała w kilku zdaniach 2014 rok, a także nawiązała do plotek jakie pojawiły się w ostatnim czasie. Górniak oficjalnie potwierdziła, że rezygnuje z udziału w kolejnej edycji "The Voice of Poland", a także rozwiała wątpliwości, co do faktu, że na wiosnę TVP wyemituje 6. edycję.

Należy Wam się info z pierwszej ręki, więc i w temacie programu "The VOICE". Wiecie jak ważny ten Rok jest dla mnie - dla Nas. Potrzebna jest przestrzeń i skupienie dla realizacji marzeń i Projektów. Tym samym musiałam podjąć decyzję odmowną dotycząca mojego udziału w kolejnej edycji programu. Ponowne zaproszenie z rąk samych dyrektorów Telewizji oraz firmy Rochstar, odbieram jako kolejny dowód zaufania, za co bardzo Dziękuję. Doceniam to. Dziękuję również za Wasz odbiór mojej osoby w roli Trenera, oraz za to, że tak wielu z Was widziałoby mnie w tej roli ponownie. Wierzę jednak, że rozumiecie moją decyzję.


Tym samym wiemy już, że w nowym sezonie zobaczymy co najmniej trzech nowych trenerów. Zajmą oni miejsca Justyny Steczkowskiej, Marka Piekarczyka i Edyty Górniak. Dodajmy, że producenci już kontaktowali się z pierwszymi gwiazdami. Przypomnijmy: Znany muzyk ujawnia kulisy propozycji The Voice

Przy okazji Edyta zapowiedziała, że wkrótce zobaczymy teledysk do "Glow ON", który nagrywa w Stanach Zjednoczonych. Czekacie?

Zobacz: Barokowa suknia, wachlarz, loczek na czole... Tak wyglądało show Górniak 20 lat temu!

Edyta Górniak nie wystąpi w The Voice of Poland 6

Edyta Górniak w ostatnim odcinku "The Voice 5":

Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47