Edyta Górniak w Krakowie
100-metrowy spacer i tyle wrażeń
1/5
Edyta Górniak w Krakowie

 

Edyta Górniak przyjechała po zakończeniu roku szkolnego Allana w USA do Polski. Najpierw odwiedziła Kraków, bo tam zaśpiewała we wspominkowym koncercie dla Zbigniewa Wodeckiego. 

 

Edyta Górniak błyszczała na krakowskim rynku! Zrobiła sobie pamiątkowe zakupy, kupiła krakowskiego bajgla, a także zawitała na modlitwę do kościoła. Kiedy z niego wychodziła pomogła staruszce, która miała problemy z wejściem do kaplicy oraz podarowała jej pieniądze. Wszystko uwiecznili paparazzi!

 

Dziś Edytę Górniak zobaczymy w Opolu - zaśpiewa w dwóch koncertach. "Od Opola do Opola" czy "100 lat polskiej piosenki".

 

Zobaczcie w naszej galerii jak wyglądała wizyta Edyty Górniak w Krakowie. Artystka wzbudziła spore zainteresowanie przechodniów!

 

Zobacz także: Ile jest wart głos Edyty Górniak? Artystka zdecydowała się na ważny krok...

 

2/5
Edyta Górniak w Krakowie

Edyta Górniak w złotym płaszczu na zakupach w Krakowie. Słynne krakowskie bursztyny oraz bajgiel, to punkt obowiązkowy w każdej wizycie w tym mieście.

3/5
Edyta Górniak w Krakowie

Edyta Górniak miała też wywiad na krakowskim rynku razem z Jackiem Cyganem, na temat Zbigniewa Wodeckiego. 

4/5
Edyta Górniak w Krakowie

Edyta Górniak pomogła staruszce wejść do kościoła. 

5/5
Edyta Górniak w Krakowie

Edyta Górniak dziś zawita do Opola. W tym mieście zaczynała karierę. W 1990 roku Edyta Górniak wzięła udział w koncercie „Debiutów” podczas 27. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Artystka otrzymała wtedy wyróżnienie za wykonanie utworu „Zły chłopak” z repertuaru Lory Szafran.

Więcej na temat Edyta Górniak Kraków