Anna Tatarska dołączyła do ekipy "Dzień Dobry TVN", gdzie zajmuje się tematyką filmową. Dziennikarka od lat pasjonowała się filmem i kulturą, ale swoją wielką szansę na ekranie dostała dopiero po odejściu Anny Wendzikowskiej. Teraz opublikowała w mediach społecznościowych radosną nowinę, po raz drugi została mamą. Zdradziła, jak się czuje po przywitaniu na świecie drugiego dziecka. To synek czy córeczka?

Reklama

Anna Tatarska z "Dzień Dobry TVN" została mamą po raz drugi

W mediach wciąż huczy o kolejnych zmianach w "Dzień dobry TVN", które nie są odbierane zbyt pozytywnie. W śniadaniówce pojawiły się jednak powody do świętowania, Anna Tatarska przywitała na świecie swojego synka. Na Instagramie, pojawiło się urocze zdjęcie, jak tata trzyma w objęciach swojego ukochanego synka. Dziennikarka zdradziła również imię chłopca.

Gustaw w ramionach Piotra (w śpioszkach po Edgarze). Życie jest dość niesamowite - napisała Anna Tatarska na Instagramie.

Zobacz także: Ola Kwaśniewska komentuje doniesienia o pracy w "Dzień Dobry TVN". Zobaczymy ją w programie?

Anna Tatarska urodziła zdrowego synka, w rozmowie z "Dzień dobry TVN" zdradziła, że oboje czują się dobrze. Okazuję się, że już na dniach będą mogli opuścić szpital by móc cieszyć się swoją obecnością w domowym zaciszu.

Zobacz także

Czujemy się dobrze na tyle, na ile można dwa dni po lądowaniu. Gucio jest solidnym, ponad czterokilowym chłopakiem. Dzielnie stawia bezwłosego czoła światu, który, jak wiadomo, jest przytłaczający dla tak młodego człowieka. Mam nadzieję, że w poniedziałek wyjdziemy do domu, z dala od szpitalnych obiadów (choć szpital św. Zofii i tak, jak na szpital, karmi świetnie) i w stronę spacerów pod chmurką - powiedziała dziennikarka w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

Zobacz także: Małgorzata Ohme usłyszała gorzkie słowa o swoim wyglądzie w "Dzień Dobry TVN": "Trudno mi się było z tym pogodzić"

Pod postem dziennikarki roi się od gratulacji od internautów, którzy nie kryją tego, że cieszą się jej szczęściem.

- Gratulacje, Aniu!! Dużo szczęścia i snu Ci życzę???? - Anna Kalczyńska.
- Ania gratuluje ???? brawo Ty. Cześć Gustaw fajnie, że jesteś ????
- Kochani gratulujemy ❤️❤️❤️
- Gratuluje Mamie Tacie i Bratu???????????? - czytamy w komentarzach.

Reklama

Gratulujemy!

Jerzy Dudek/Dzien Dobry TVN/East News
Pawel Wodzynski/Dzien Dobry TVN/East News
Reklama
Reklama
Reklama