Od momentu, gdy media obiegła wiadomość o roszadach w programie "Dzień Dobry TVN" i zwolnieniach kilku prowadzących, pojawiają się kolejne informacje o tym, kto ich zastąpi. Typami internautów są Mateusz Hładki, Gabi Drzewiecka, Anna Senkara, Robert Stockinger i Aleksandra Kwaśniewska. Teraz ostatnia z nich odniosła się do plotek.

Reklama

Aleksandra Kwaśniewska o "Dzień Dobry TVN". Zobaczymy ją w programie?

Kiedy ogłoszono, że Małgorzata Rozenek-Majdan, Agnieszka Woźniak-Starak, Małgorzata Ohme, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik zostali zwolnieni z "Dzień Dobry TVN", momentalnie zaczęły pojawiać się w mediach nazwiska potencjalnych następców. Przez wielu typowana była Aleksandra Kwaśniewska. Z jakiego powodu? Otóż gwiazda ma już pewne doświadczenie w prowadzeniu śniadaniówki. Na ekranie można było ją zobaczyć w 2007 roku. Od września miałaby wrócić na antenę po latach, o czym donosił "Super Express" powołując się na tajemniczego informatora. Teraz Ola Kwaśniewska odniosła się do tych słów na Instagramie.

Baranowski/AKPA

Zobacz także: Wiemy, jak "Dzień Dobry TVN" pożegnało prowadzących. Wyciekła treść maila

W czwartkowy poranek 29 czerwca, Aleksandra Kwaśniewska opublikowała na swoim Instastory liczne pytania mediów o to, czy informacje podane przez "Super Express" są prawdziwe. Gwiazda nie rozwodziła się nad tematem i nie ujawniła czy w ogóle otrzymała taką propozycję. Zdecydowanym zdaniem ucięła jednak spekulacje.

- Przykro mi ukrócić tę zabawę, ale to na pewno nie ja - napisała Aleksandra Kwaśniewska.

Reklama

Będziecie żałować, że nie zobaczymy jej na ekranie?

Zobacz także
VIPHOTO/East News
Reklama
Reklama
Reklama