Paulina Sykut z córką Natalia Siwiec z córką Agnieszka Sienkiewicz i Kasia Burzyńska z dziećmi Marina z synem Paulina Krupińska z córką
Te gwiazdy urodziły w przeciągu 4 lata

Doskonale wiecie, że jesteśmy na bieżąco ze wszystkim, co się dzieje w życiu naszych ukochanych gwiazd. A więc nie raz towarzyszyliśmy i informowaliśmy czytelników o... narodzinach (takie tematy kochamy najbardziej!). W ciągu 4 lat w polskim show biznesie powitaliśmy mnóstwo dzieci. Zobaczcie, o których pisaliśmy najwięcej!

Zobacz także: To były najgłośniejsze śluby ostatnich czterech lat! Pamiętacie, kto powiedział sobie "Tak"?

1/16
Paulina Sykut z córką

Magazyn "Party" jako pierwszy podał, że Paulina Sykut doczeka się córki! W 2016 roku na świecie pojawiła się Róża - oczko w głowie gwiazdy Polsatu i jej męża, Piotra. Już dziś wiemy, że Róża wyrasta na małą fashionistkę! 

2/16
Natalia Siwiec z córką

W 2017 roku mamą została Natalia Siwiec! Fotomodelka i jej mąż, Mariusz, doczekali się uroczej córeczki. Dziewczynka otrzymała wyjątkowe imię - Mia. 

3/16
Agnieszka Sienkiewicz i Kasia Burzyńska z dziećmi

W ciągu czterech lat Agnieszka Sienkiewicz została mamą dwukrotnie. W 2016 roku urodziła Zosię, zaś w 2019 - Marię. Z kolei jej przyjaciółka, Kasia Burzyńska w 2016 roku urodziła synka Henia, a w 2019 - córkę Józefinę. To tylko przypadek czy umowa? :)

4/16
Marina z synem

30 czerwca 2018 roku na świecie pojawił się synek Mariny i Wojciecha Szczęsnych - Liam! Chłopiec jest oczkiem w głowie słynnych rodziców i już lubi grać w piłkę! Jak myślicie, zostanie sportowcem, a może jednak muzykiem? 

5/16
Paulina Krupińska z córką

Paulina Krupińska w lipcu 2015 urodziła córeczkę, Antosię. Dwa lata później na świecie pojawił się syn Jędrzej. Mając dwoje dzieci gwiazda zdecydowała się na huczny ślub z Sebastianem Karpielem Bułecką (lipiec 2018).

6/16
Sylwia Grzeszczak z córką

W grudniu 2015 roku Sylwia Grzeszczak urodziła córkę, Bognę. Teraz plotkuje się, że gwiazda jest w drugiej ciąży! 

7/16
Klara Lewandowska, Anna Lewandowska
Instagram/Anna Lewandowska

Na narodziny córki państwa Lewandowskich czekał cały świat. Oczywiście najbardziej polscy fani piłkarza i jego żony, Ani. I tak 4 maja 2017 roku na świecie pojawiła się Klara Lewandowska. O jej narodzinach poinformowały największe stacje telewizyjne w głównych wydaniach swoich programów informacyjnych. 

8/16
Katarzyna Zielińska z rodziną na wycieczce rowerowej

4 lata świętuje z nami synek Kasi Zielińskiej, Henio! Z kolei drugie dziecko gwiazdy "Zawsze warto", synek Aleksander, urodziło się w 2017 roku.

9/16
Małgorzata Socha na wakacjach
Instagram

Małgorzata Socha jest mamą trójki dzieci - Zosi, Basi i Stasia. My informowaliśmy na bieżąco o narodzinach Basi (2017) i Stanisława (2018). 

10/16
Izabela Janachowska
Instagram

Izabela Janachowska w maju tego roku została mamą Christophera Alexandra (zagraniczny odpowiednik imienia jej męża, Krzysztofa). Gwiazda TLC często pokazuje urocze zdjęcia chłopca w sieci, za co ją uwielbiamy, bo to naprawdę słodki widok!

11/16
Ewa Farna pokazała zdjęcie dziecka na Instagramie

Ewa Farna swoją ciążę ukrywała bardzo długo. Podobnie jak poród - o tym, że jej synek Artur jest już na świecie, dowiedzieliśmy się kilka dni po fakcie. 

12/16
Olga Kalicka

Ciąża Olgi Kalickiej zaskoczyła chyba wszystkich. 25-letnia aktorka w 2019 roku została szczęśliwą mamą Aleksego. Wraz z partnerem, Cezarym, niedawno zdecydowali się na chrzciny chłopca. Co z ich ślubem? Plotki głoszą, że odbędzie się on dopiero za rok!

13/16
Agnieszka Kaczorowska z córeczką
Instagram

W lipcu 2019 roku szczęśliwymi rodzicami zostali Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela. Na świecie pojawiła się Emilka! Gwiazda zdecydowała, że nie będzie pokazywać jej twarzy w sieci - ta decyzja będzie należeć do niej samej! 

14/16
Urodziny córeczki Olgi Frycz

W 2018 roku na świecie pojawiła się córka Olgo Frycz, Helenka. Niedawno słynna mama wyprawiła jej huczne urodziny!

15/16
East News

Mamą została również Kasia Tusk, córka Donalda Tuska. Blogerka pokazała córeczkę podczas audiencji u papieża Franciszka. Nie zdradziła jednak jej imienia. 

16/16
Anna Starmach z dzieckiem
Instagram

W listopadzie 2018 roku mamą została również Anna Starmach, gwiazda kulinarnych programów TVN. Wraz z mężem, Piotrem, doczekali się córki, Jagny.

Wszystkim rodzicom, także tym, których nie byliśmy w stanie wymienić, serdecznie gratulujemy!