Agnieszka Kotulanka
East News

Dzieci Agnieszki Kotulanki wypełniają jej ostatnią wolę. Jaką?

Agnieszka Kotulanka
East News

 

Agnieszka Kotulanka zmarła 20 lutego 2018 roku. Choć kilka miesięcy wcześniej głośno było o problemach aktorki z alkoholem, coraz częściej w mediach pojawiały się informacje, że Kotulanka walczy z nałogiem i wychodzi na prostą. Planowała nawet powrót do pracy. Niestety, 20 lutego w mediach pojawiła się informacja o jej śmierci. Aktorka zmarła wskutek wylewu krwi do mózgu. Teraz okazuje się, że jej dzieci postanowiły wypełnić ostatnią wolę swojej mamy.

 

Dzieci Agnieszki Kotulanki sprzedają jej mieszkanie

Jak podaje "Na żywo", Kasia i Michał chcą sprzedać mieszkanie należące do aktorki. Okazuje się, że gwiazda "Klanu" planowała sprzedać mieszkanie na warszawskim Ursynowie, które wiązało się dla niej z przykrymi wspomnieniami. 

- Agnieszka chciała zacząć nowe życie, odciąć się od tego mieszkania, otoczenia i sklepów, które kojarzyły się jej przede wszystkim z kupowaniem alkoholu - zdradza osoba z otoczenia rodziny. 

 

Nie udało jej się to, ale jeszcze przed pierwszą rocznicą śmierci mamy, jej dzieci wystawiły mieszkanie na sprzedaż. 

- Pozbierali pamiątki, które zostały. Najwięcej było zdjęć, ale też dwie statuetki Telekamery "Tele Tygodnia", przyznane Agnieszce przez widzów za rolę w "Klanie" - mówi w "Na Żywo" przyjaciółka rodziny. 

Mieszkanie przeszło mały remont i zostało wystawione na sprzedaż. Decyzja o sprzedaży mieszkania nie była łatwa dla dzieci aktorki, bowiem to miejsce w którym się wychowali, ale ostatecznie uznali, że pora pójść do przodu i wspominać tylko dobre chwile związane z mamą. 

 

Polecamy: Kim jest i co robi córka Agnieszki Kotulanki?

 

20 lutego minie rok od śmierci Agnieszki Kotulanki

Agnieszka Kotulanka - znamy przyczyny śmierci

Aktorka zmarła w wieku 61 lat

Agnieszka Dygant, Agnieszka Kotulanka
East News

Więcej na temat Agnieszka Kotulanka
Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40