M jak miłość Paweł
MTL Maxfilm

Dramatyczny wypadek Pawła w "M jak miłość"!  Rafał Mroczek zniknie z serialu?

M jak miłość Paweł
MTL Maxfilm

W „M jak miłość” dramatów nie brakuje! W życiu Izy i Marcina znów pojawi się mężczyzna, który będzie chciał zniszczyć im życie, małżeństwo Zduńskich wisi na włosku, a teraz okazuje się, że Paweł zostanie potrącony przez byłego partnera Franki. Czy Zduński zginie na oczach kobiety? To już koniec przygody Rafała Mroczka z serialem „M jak miłość”?

Dramatyczny wypadek Pawła w "M jak miłość"! 

W rodzinie Zduńskich w nowym sezonie „M jak miłość” problemów nie brakuje. Najpierw Paweł był zakochany w Kindze i zazdrościł bratu stabilizacji, a teraz kiedy zaczął spotykać się z Franką okazuje się, że jej były partner zrobi wszystko, aby odzyskać swoją miłość. Kryminalista nie cofnie się przed niczym i najpierw zagrozi Zduńskiemu, a kiedy to nie pomoże - wjedzie samochodem w Pawła, który wybrał się na wycieczkę z Franką. Ta wyprawa może skończyć się dla mężczyzny tragicznie! Czy Paweł naprawdę zniknie z serialu?

Kilka miesięcy temu Rafał Mroczek mówił wprost o tym, że być może zrezygnuje z "M jak miłość". Jak wiadomo aktor gra w serialu od 20 lat. Już wtedy wspominał o wypaleniu, ale ostatecznie nie zdecydował się na rozstanie z hitem TVP2. 

Gdzieś w pewnym momencie te baterie się wypalają. W moim przypadku też tak było, jak w każdej pracy. Jak sinusoida. Jesteśmy troszeczkę w dołku, później znowu na górze. Scenarzyści fundują nam coś fajnego w danym okresie, mają pomysł na naszego bohatera. Później te pomysły przenoszą się na innych bohaterów. To jest normalne przy takich serialach, które trwają wiele lat (...) Na razie się nigdzie nie wybieram! - powiedział Rafał Mroczek w rozmowie z wideoportal.pl. 

Teraz droga do opuszczenia serialu jest otwarta i już niebawem dowiemy się czy serialowy Paweł wyjdzie z dramatycznego wypadku cało!

Zobacz także: "M jak miłość": Piotrek chce zakończyć romans z Kamilą! To będzie dopiero początek problemów z kochanką

Gdyby Paweł zginął w wypadku Basia musiałaby wrócić do swojej mamy, Alicji. 

Gabriela Raczyńska Basia w M jak miłość
Instagram

Wygląda na to, że Zduński nie potrafi żyć bez kłopotów. Tym razem mogą kosztować go życie!

M jak miłość: Kinga i Paweł
MTL Maxfilm

 

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08