M jak miłość: Kamila
MTL Maxfilm

"M jak miłość": Piotrek chce zakończyć romans z Kamilą! To będzie dopiero początek problemów z kochanką

M jak miłość: Kamila
MTL Maxfilm

Wydawało się, że w „M jak miłość” relacja między Kingą a Piotrkiem powoli się stabilizuje. Para doszła do wniosku, że zamierza walczyć o swoje małżeństwo, również ze względu na dzieci. Szybko okaże się jednak, że Kamila Jabłońska nie zamierza się pogodzić z tą decyzją. Prawniczka za wszelką cenę będzie chciała rozbić małżeństwo Zduńskich?

Piotrek chce zakończyć romans z Kamilą!?

Powrót Piotrka z USA sprawił, że para postanowiła ze sobą rozmawiać i ostatecznie oboje stwierdzili, że nadal łączy ich uczucie. Zduński przestraszył się, że na zawsze straci Kingę i dzieci, dlatego postanowi zerwać relacje z kochanką. Niestety tej decyzji nie zaakceptuje Kamila, która zakochała się w koledze z pracy i okazuje się, że będzie coraz bardziej zaborcza!

Nie potrafię się z tym pogodzić. Kinga ma wszystko: ciebie, dzieci... A ja nie mam nic. Myślisz, że to dla mnie komfortowa sytuacja? (...) Nie chciałam tego, nie planowałam, ale stało się,. Zakochałam się w tobie 

Tego Zduński się nie spodziewał. Jak informuje superseriale.se.pl Kamila całą złość za decyzję Piotrka przerzuci na Kingę i to na niej będzie chciała się zemścić. Przebiegła prawniczka zrobi wszystko, aby rozbić małżeństwo Zduńskich? Czy Piotrek przejrzy na oczy i zobaczy, że Jabłońskiej nie chodzi tylko o uczucie do niego?

Zobacz także: Joanna Koroniewska wróci do „M jak miłość”? Zaskakująca deklaracja aktorki!

M jak miłość: Kamila
MTL Maxfilm

Piotrek znajdzie się w bardzo trudnej sytuacji. 

M jak miłość: Piotrek
MTL Maxfilm

Wszystko to, co dzieje się między Kamilą a Zduńskim na bieżąco obserwuje Magda. 

M jak miłość:  Piotrek i Magda
MTL Maxfilm

 

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08