M jak miłość zdjęcia z planu serialu
MTL Maxfilm

M jak miłość: Paweł zginie w wypadku?! Rozpędzony samochód uderzy w rower Zduńskiego

M jak miłość zdjęcia z planu serialu
MTL Maxfilm

Przerażający wypadek w "M jak miłość". Okazuje się, że już wkrótce zobaczymy naprawdę dramatyczne sceny z udziałem Pawła Zduńskiego (Rafał Mroczek)! Co dokładnie wydarzy się w 1547. odcinku uwielbianego przez widzów serialu? Tego nie spodziewał się chyba nikt! Zduński wpadnie w poważne kłopoty przez... Frankę (Dominika Kachlik)!

Wypadek Pawła w "M jak miłość"

 Fani "M jak miłość" z pewnością doskonale wiedzą, że w życiu Pawła dzieje się naprawdę sporo. Zduński miał już wiele miłości, a ostatnio okazało się, że jest zauroczony Kingą (Katarzyna Cichopek), żoną rodzonego brata. Teraz okazuje się,  że wkrótce Paweł zbliży się do Franki, dziewczyny która poznał, kiedy w sukni ślubnej wbiegła na ulicę, przed maskę jego samochodu. Niestety, jak informuje portal superseriale.se.pl znajomość z Franką wywoła kolejne problemy...

Według doniesień portalu w 1547. odcinku "M jak miłość"  w życiu Pawła pojawi się były chłopak Franki, który teraz wyszedł z więzienia. Krzysiek zauważy, że Franka spędza dużo czasu w rowerowni Zduńskiego i wtedy zacznie mu grozić, żeby przestał spotykać się z jego ukochaną.

Może się trzeba będzie końcu po prostu dogadać, nie? - mężczyzna zacznie grozić Zduńskiemu. 

Paweł nie posłucha, a na dodatek umówi się z Franką na wycieczkę rowerową. Kiedy bandyta zobaczy ich razem na ulicy wpadnie w złość, rozpędzi swoje auto i z impetem wjedzie w Zduńskiego! Paweł uderzy o ziemię, na jego twarzy pojawi się krew, a przerażona Franka wezwię pomoc.

Jak zakończy się groźnie wyglądający wypadek? Czy Zduński trafi do szpitala? Tego dowiemy się z nowych odcinków "M jak miłość"!

Zobacz także: Joanna Koroniewska wróci do „M jak miłość”? Zaskakująca deklaracja aktorki!

Paweł wpadnie w kłopoty przez znajomość z Franką.

M jak miłość - nowy QUIZ

Były chłopak Franki doprowadzi do wypadku.

M jak miłość zdjęcia z planu serialu
MTL Maxfilm

 

Więcej na temat M jak miłość
Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08