Małżeństwo Dominiki Kulczyk i Jana Lubomirskiego rozpadło się w połowie 2013 roku. Para nie komentowała tego wydarzenia publicznie, pierwsze informacje dotyczące rozstania tej pary dotarły do nas dopiero w grudniu. Decyzję o rozstaniu podjęli wspólnie i wciąż utrzymują przyjacielskie relacje ze względu na dwójkę małych dzieci.

Reklama

Zobacz: Znamy szczegóły rozwodu Dominiki Kulczyk i Jana Lubomirskiego

Po rozstaniu z mężem Dominika skupiła się na pomocy potrzebującym. Wyjechała z misją do Afryki, a obecnie promuje swój nowy program "Efekt Domina", który już w marcu pojawi się na antenie TVN. Milionerka propaguje w nim pomoc najuboższym regionom świata.

Kilka dni temu po raz pierwszy od rozstania z mężem pojawiła się na okładce "Gali" i udzieliła obszernego wywiadu na temat nowego programu. W rozmowie został również poruszony temat rozwodu.

Zobacz: Dominika Kulczyk na okładce Gali

Zobacz także

W sprawach osobistych wiele się zmieniło. Wierzę, że zmiany są dobre, że zawsze prowadzą ku lepszemu. Najpierw jesteśmy wystraszeni, bo zmiana to na początku wstrząs, ale potem zawsze prowadzi ku lepszemu. - odpowiedziała na pytanie o zmiany, które zaszły w ostatnim czasie w jej życiu

Nowa gwiazda TVN nie żałuje, że nie jest już księżną i że nie będzie już żoną. Decyzję o rozstaniu podjęła świadomie:

Dla mnie etykiety nie mają znaczenia. Ważniejsze od tego jest - być sobą. Pozwoliłam sobie na luksus bycia sobą. Zyskałam prawdę a prawda nigdy nie jest egoistyczna. (...) nigdy nie rozstaniemy się ze swoimi wspomnieniami. Nigdy nie rozstaniemy się z tym co przeżyliśmy wspólnie. Z byłym mężem już na zawsze będą łączyć mnie dzieci. Nie jestem żoną, ale jestem mamą. Nasze dzieci miały przyjść na ten świat, miały mieć tę właśnie mamę i tego właśnie ojca. Zawsze z Jasiem tak im mówiliśmy - że one sobie nas wybrały.

Cieszymy się, że mimo rozstania para utrzymuje przyjacielskie stosunki i nie zapomina w tym wszystkim o dzieciach.

Zobacz: Dziecko Anny Samusionek pozostanie w rodzinie zastępczej

Reklama

Dominika Kulczyk na prezentacji ramówki TVN:

Reklama
Reklama
Reklama