Dominika Kulczyk. Dominika Kulczyk kim jest. Dominika Kulczyk TVN
ONS
Newsy

Dominika Kulczyk: Zmiany są dobre. Po rozwodzie zyskałam...

Szczere wyznanie milionerki

Małżeństwo Dominiki Kulczyk i Jana Lubomirskiego rozpadło się w połowie 2013 roku. Para nie komentowała tego wydarzenia publicznie, pierwsze informacje dotyczące rozstania tej pary dotarły do nas dopiero w grudniu. Decyzję o rozstaniu podjęli wspólnie i wciąż utrzymują przyjacielskie relacje ze względu na dwójkę małych dzieci.

Zobacz: Znamy szczegóły rozwodu Dominiki Kulczyk i Jana Lubomirskiego

Po rozstaniu z mężem Dominika skupiła się na pomocy potrzebującym. Wyjechała z misją do Afryki, a obecnie promuje swój nowy program "Efekt Domina", który już w marcu pojawi się na antenie TVN. Milionerka propaguje w nim pomoc najuboższym regionom świata.

Kilka dni temu po raz pierwszy od rozstania z mężem pojawiła się na okładce "Gali" i udzieliła obszernego wywiadu na temat nowego programu. W rozmowie został również poruszony temat rozwodu.

Zobacz: Dominika Kulczyk na okładce Gali

W sprawach osobistych wiele się zmieniło. Wierzę, że zmiany są dobre, że zawsze prowadzą ku lepszemu. Najpierw jesteśmy wystraszeni, bo zmiana to na początku wstrząs, ale potem zawsze prowadzi ku lepszemu. - odpowiedziała na pytanie o zmiany, które zaszły w ostatnim czasie w jej życiu


Nowa gwiazda TVN nie żałuje, że nie jest już księżną i że nie będzie już żoną. Decyzję o rozstaniu podjęła świadomie:

Dla mnie etykiety nie mają znaczenia. Ważniejsze od tego jest - być sobą. Pozwoliłam sobie na luksus bycia sobą. Zyskałam prawdę a prawda nigdy nie jest egoistyczna. (...) nigdy nie rozstaniemy się ze swoimi wspomnieniami. Nigdy nie rozstaniemy się z tym co przeżyliśmy wspólnie. Z byłym mężem już na zawsze będą łączyć mnie dzieci. Nie jestem żoną, ale jestem mamą. Nasze dzieci miały przyjść na ten świat, miały mieć tę właśnie mamę i tego właśnie ojca. Zawsze z Jasiem tak im mówiliśmy - że one sobie nas wybrały.

Cieszymy się, że mimo rozstania para utrzymuje przyjacielskie stosunki i nie zapomina w tym wszystkim o dzieciach.

Zobacz: Dziecko Anny Samusionek pozostanie w rodzinie zastępczej

Dominika Kulczyk na prezentacji ramówki TVN:

Dominika Kulczyk o swojej książce: "Historie tych dzieci otworzą oczy!" WIDEO

Dominika Kulczyk w Teatrze Imka
ONS
Newsy
Wyszła za księcia, pracowała dla taty. Dominika Kulczyk - ukochana córka Jana Kulczyka.
Nie chciała być tylko dziedziczką fortuny

Dominika Kulczyk to ukochana córka zmarłego Jana Kulczyka . Mówi się, że to  ona z młodszym o trzy lata bratem Sebastianem przejmie teraz kierownictwo w rodzinnej firmie wartej miliony -  Kulczyk Holding .   Kim jest Dominika Kulczyk, córka Jana Kulczyka Z początku Dominika chciała iść własną drogą i raczej jej plany życiowe nie były związane z biznesem. Ambicją Dominiki było najpierw samemu coś osiągnąć, dopiero potem korzystać z tego, co dał jej los . Jak powiedziała kiedyś w wywiadzie: Można spróbować zadziałać tak, żeby być kimś więcej niż „dziedziczką fortuny”. Trzeba wykorzystać swój potencjał i możliwości, jakie daje los .   Dzieciństwo córki Jana Kulczyka Dominika i jej brat nie byli wychowywani jak rozpuszczone, bogate dzieci. Chodzili do publicznych szkół. Dominika z koleżankami bawiła się na podwórku, gdy nie zgasiła światła w pokoju musiała oddawać pieniądze z kieszonkowego . Potem Dominika poszła na studia sinologiczne w Chinach , teraz płynnie mówi po mandaryńsku. Tam też nie opływała w luksusy i napatrzyła się,  w jakiej biedzie żyją ludzie . Podróżowała z plecakiem, spała na gołej podłodze, jadła to co było pod ręką. Wtedy też podjęła decyzję, że będzie  pomagać ludziom wyjść z biedy.   Czym zajmuje się córka Jana Kulczyka Po powrocie do Polski zaczynała u mamy Grażyny Kulczyk rozwijać Stary Browar w Poznaniu. Zajmowała się PR-em. Potem założyła własną firmę Values, która robi szkolenia z psychologii biznesu. Wspólnikiem Dominiki jest znany psycholog Jacek Santorski . Zajęła się też rozwojem polskiego oddziału Green Cross, fundacji ekologicznej. Mogła realizować swoje cele filantropijne. Budowała studnie, szkoły czy szpitale w najbiedniejszych regionach świata. Po jakimś czasie tata Jan Kulczyk zaproponował córce, by zaczęła pracę...

Jan Lubomirski spotyka się z Omeną Mensah
ONS
Newsy
Książę Lubomirski po rozwodzie z Kulczyk znalazł pocieszenie u boku pogodynki
Jan i Omena Mensah spotykają się

Pod koniec zeszłego roku w mediach pojawiły się plotki, że małżeństwo Dominiki Kulczyk i Jana Lubomirskiego przeżywa kryzys. Para nie komentowała tych doniesień, milczały też osoby z ich otoczenia. Na początku stycznia okazało się, że była to przemyślana decyzja, bowiem w czasie, gdy prasa spekulowała o związku milionerów, oni finalizowali rozwód. Przypomnijmy: To było rozstanie z klasą. Znamy szczegóły rozwodu milionerki z księciem Po rozpadzie związku byli już małżonkowie muszą ułożyć swoje życie na nowo. Dominika postanowiła jeszcze bardziej zaangażować się w ekologiczną działalność na rzecz firmy Green Cross Poland, której jest wiceprezesem. Jakie plany ma książę Lubomirski? Jak donosi "Party", Jan jest ostatnio widywany z piękną pogodynką Omeną Mensah . Magazyn dodaje, że ich relacja ma na razie raczej charakter przyjacielski, ale kto wie w co może się przerodzić w przyszłości.   Poznali się kilka miesięcy temu na bankiecie i od tamtej pory cały czas utrzymują ze sobą kontakt - zdradza w rozmowie z "Party" znajomy Jana Lubomirskiego. Myślicie, że Omenę łączy coś więcej z przystojnym księciem-milionerem? Zobacz: Dominika Kulczyk w bluzie za 4 tysiące   Związek Dominiku Kulczyk i Jana Lubomirskiego:

Jan Lubomirski z nową partnerką
ONS
Newsy
Lubomirski znalazł pocieszenie po rozstaniu z Kulczyk? Paparazzi mają pewne dowody
To przyjaźń czy coś więcej? Zobacz zdjęcia

Kilka miesięcy temu w mediach pojawiła się szokująca informacja o rozwodzie jednej z najbogatszych par w Polsce - Dominiki Kulczyk i Jana Lubomirskiego . Para decyzję o rozstaniu podjęła na długo przed tym, zanim informacja dostała się do mediów. Od tamtej pory Dominika jest gwiazdą TVN i coraz częściej bryluje na salonach, książę Jan natomiast stara się unikać błysku fleszy, choć na jego temat również pojawiały się pikantne plotki dotyczące romansu z piękną pogodynką. Przypomnijmy: Książę Lubomirski po rozwodzie z Kulczyk znalazł pocieszenie u boku pogodynki Wiele wskazuje na to, że Jan Lubomirski zapomniał już o byłej żonie i zdecydował się ułożyć sobie życie na nowo. Prawdopodobnie jego wybranką nie jest jednak pogodynka, a tajemnicza brunetka nie związana z show-biznesem. Paparazzi przyłapali ich na spacerze - nie brakowało czułych gestów, świadczących o przyjaźni. O całej sytuacji poinformowało "Na żywo".   Po posiłku idą w kierunku ul. Moliera. Jan Lubomirski-Lanckoroński przeodem, jego towarzyszka za nim. Cel: luksusowy butik z odzieżą. Po drodze książę chowa kilka toreb z zakupami do bagażnika zaparkowanego nieopodal bentleya. I niespodziewanie... bierze towarzyszkę za rękę! Odprowadza ją do sklepu, żegna, szepcąc coś do ucha. Sam wraca do samochodu i odjeżdża. - czytamy.   Jeśli to faktycznie coś poważnego, to trzymamy kciuki. Zobacz: Jan Lubomirski zmienił image. Zmiana na lepsze?   Na żywo nr 27 (3 lipca 2014)  

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik