Avon zawiesił kontrakt z Samusionek
ONS
Newsy

Samusionek i Zuber przegrali w sądzie. Kto teraz zajmie się ich córką?

Aktorka musi poddać się terapii psychologicznej

Powrócił temat córki Anny Samusionek i Krzysztofa Zubera. Sąd Okręgowy wydał decyzję, że Angelika pozostanie w rodzinie zastępczej, a jej rodzice muszą poddać się terapii psychologicznej. Dziewczynka chciała zamieszkać z ojcem, sąd uznał jednak, że stosowane przez niego metody nie wpływają pozytywnie na jej psychikę. Według biegłych, manipuluje on córką i robi wszystko, aby zerwała ona kontakt z matką.

Przypominamy: Córka Anny Samusionek napisała do prezydenta!

Dziewczynka w rodzinie zastępczej przebywa od września. Decyzją sądu oboje rodzice mogą się z nią spotykać.

Afera z córką nie odbiła się pozytywnie na wizerunku Anny Samusionek. Aktorka straciła duży kontrakt z marką kosmetyczną. Widać jednak, że nie przejęła się tym faktem. Już na początku stycznia cała w skowronkach brylowała na otwarciu lodowiska. Zobacz: Samusionek na otwarcie lodowiska zabrała...


Zobacz jak lansuje się Samusionek:

List córki Samusionek do mediów
ONS
Newsy
Córka Samusionek pokazała świadectwo szkolne i... podziękowała mediom
Jak teraz wygląda życie Angeliki?

Przez dużą część zeszłego roku byliśmy świadkami serialu medialnego związanego z walką o prawa do córki Anny Samusionek ,  które aktorka walczyła z jej ojcem. Sytuacja była mocno niejasna, tabloidy donosiły o coraz to nowych, niewiarygodnych wręcz sytuacjach z życia rodziny celebrytki, a cała sprawa miała swój finał w sądzie. Przypomnijmy: Samusionek i Zuber przegrali w sądzie. Kto teraz zajmie się ich córką? Angelika Zuber sporo czasu spędziła w domu dziecka, potem w rodzinie zastępczej, odwiedziła też pogotowie opiekuńcze. To nie zwiastowało niczego dobrego, ale okazuje się, że dziewczynka radzi sobie dobrze. Angelika wystosowała właśnie oficjalny komunikat do mediów, w którym chwali się świadectwem szkolnym. Nie kryje też radości, że jest w końcu ze swoim ojcem, Krzysztofem Zuberem . Szanowni Dziennikarze, piszę ten list, ponieważ chciałam podziękować: Wam, Panu Prezydentowi, Premierowi, Ministrowi, Rzecznikom, i wszystkim innym, którzy mi pomagali w tym, żebym była szczęśliwa. Myślę, że gdyby nie Wy, to nie byłabym dzisiaj z Tatusiem i nie zdobyłabym czerwonego paska na świadectwie piątej klasy, w tym strasznym, ale to strasznym roku. TO WAM DEDYKUJĘ MOJE ŚWIADECTWO JAKO DOWÓD, ŻE WARTO MI BYŁO ZAUFAĆ [pisownia oryginalna] - czytamy w liście dziewczynki. Poniżej jej świadectwo i pełna treść oświadczenia. Zobacz: Córka Samusionek napisała do Prezydenta: "Błagam o pomoc"   fot. www.fakt.pl Anna Samusionek pozuje z butami:

Krzysztof Zuber o liście swojej córki
Akpa/ONS
Newsy
List córki Samusionek do mediów wzbudził sporo emocji. Teraz głos zabrał jej ojciec
Jak Zuber ocenia postępowanie Angeliki?

Życie małej Angeliki Zuber , córki Anny Samusionek ,  w ostatnim czasie nie było usłane różami. Przez medialną wojnę swoich rodziców o prawa do opieki nad nią, dziewczynka trafiła na jakiś czas do domu dziecka oraz pogotowia opiekuńczego. Sytuacja w końcu unormowała się, gdy ostatecznie sąd przyznał prawa do opieki ojcu, Krzysztofowi . Niedawno 12-latka wystosowała list do mediów, w którym dziękuje wszystkim za pomoc, jaką otrzymała m.in. od prezydenta Polski. Przypomnijmy:  Córka Samusionek pokazała świadectwo szkolne i... podziękowała mediom Wystosowane oświadczenie Angeliki wzbudziło wiele emocji w polskim show-biznesie. Była to pierwsza taka sytuacja, kiedy to dziecko zwracało się do mediów. Dziś z kolei o komentarz pokusił się jej ojciec. Pod artykułem na przemabitni.com, w komentarzach wyraził swoje zadowolenie i podziw, że ma tak inteligentną córkę. Dziwią go również ataki na Angelikę: Na szczęście prawie setka listów mojej córki do Władz w Polsce, do Dziennikarzy do Sądu, Rodziny i Przyjaciół, które moja córka wysłała będąc w domu dziecka i u rodziny zastępczej, jest wystarczającym dowodem na Jej poziom intelektualny. Angelika podjęła decyzję o wystosowaniu podziękowania do wszystkich, którzy byli dla niej wsparciem i uważam, że to piękne i zacne. Jeśli nawet ktoś z dorosłych pomógł Jej w finalnym szlifie tekstu to nie ma w tym nic zdrożnego, ponieważ każdy kto szanuje odbiorcę daje tekst do sprawdzenia osobie trzeciej, celem wychwycenia błędów.  Biorąc pod uwagę, że uczy się obecnie trzech języków i zaczyna czwarty, gra na instrumentach i studiuje Pismo Święte a rabinami i teologami, sami odpowiedzcie sobie na pytanie czy TA 12 latka potrafi pisać. Może gdybyście jako rodzice więcej czasu poświęcali swoim dzieciom to i Wasze pociechy zaskakiwałyby Was i innych. - pisze w komentarzu Zuber Na swoim Facebooku...

Anna Samusionek przegrała walkę o córkę
ONS
Newsy
Zapadł wyrok w sprawie córki Samusionek. Aktorka nie będzie zadowolona
Nie widziała jej już kilka miesięcy

Od kilkunastu miesięcy trwa medialna walka pomiędzy Anną Samusionek i jej byłym mężem, Krzysztofem Zuberem o ich córeczkę, 12-letnią Angelikę . Relacje eksmałżonków są bardzo skomplikowane, a cała sprawa trafiła w końcu do sądu. Na początku lutego zapadł wyrok, według którego dziewczynka miała trafić do adopcji. Przypomnijmy:  Samusionek i Zuber przegrali w sądzie. Kto teraz zajmie się ich córką? Rodzina zastępcza, która przyjęła córkę aktorki nie wytrzymała szumu medialnego wokół jej osoby. Angelika trafiła więc na własne życzenie pod opiekę ojca. W jego domu znalazła spokój, mogła też skupić się na nauce. Ostatniego dnia lipca odbyła się kolejna rozprawa o opiekę nad dziewczyną. Sąd wziął pod uwagę to, że dziewczynka dobrze czuje się z ojcem, dlatego też postanowił, że ma przebywać u niego do momentu kolejnej rozprawy. Ta odbędzie się już we wrześniu. Samusionek będzie starać się wtedy o odebranie praw rodzicielskich Krzysztofowi. Anna ostatni raz spotkała się z córką w zimę ubiegłego roku. Jak myślicie - Angelika zechce zamieszkać z mamą? Zobacz: Córka Samusionek pokazała świadectwo szkolne i... podziękowała mediom Anna Samusionek pozuje z butami: 

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner