Doda o uczestnikach Warsaw Shore na EMA 2014
ONS

Na scenie z Dodą szaleli uczestnicy Warsaw Shore. Zdradziła nam dlaczego ich zaprosiła

Doda o uczestnikach Warsaw Shore na EMA 2014
ONS

Od kilku tygodni Doda zapowiadała, że na otwarcie gali Eska Music Awards 2014 zrobi efektowne show i słowa dotrzymała - o wczorajszym występie gwiazdy mówią wszyscy. Wokalistka zaśpiewała znane przeboje zagranicznych wykonawców, a na scenie działo się naprawdę wiele. Przypomnijmy: Mamy całe show Dody z EMA 2014. Zaśpiewała przeboje wielkich gwiazd

W trakcie swojego występu Doda przemyciła kilka niespodzianek. Jedną z nich była obecność uczestników reality-show "Warsaw Shore". Panowie z Pawłem na czele pojawili się w seksownych strojach na scenie podczas wykonywania numeru "Blurred Lines", który Doda zinterpretowała z żeńskiej perspektywy. W rozmowie z AfterParty.pl gwiazda zdradziła, że chłopcy z "Warsaw Shore" mają duże poczucie humoru oraz świetne ciała i jest zadowolona z ich występu.
 

Oni po prostu idealnie się wpasowali w klimat tego numeru. Są wyluzowani, mają dystans, są dobrze zbudowani i z poczuciem humoru. Pomogli mi w dużym stopniu podejść do tej piosenki w taki sposób pastiszowy (...) Nie będę ukrywać, bo nie mam takiej złośliwej natury i zawistnej, więc powiem naprawdę szczerze, że obojętnie co by się o nich mówiło, dali świetnie radę i podeszli do tego bardzo profesjonalnie i jestem z nich zadowolona - wyznała w rozmowie z AfterParty.pl Doda.


Cała rozmowa z Dodą o kulisach wczorajszego show poniżej.

Zobacz:
Doda dała czadu na Eska Music Awards 2014. Przebierała się sześć razy!

Paweł z Warsaw Shore poszedł na studia. Temat jego pracy może dziwić
Wojna w Warsaw Shore. Paweł zdradził kulisy konfliktu z Trybsonem
Spięcie w Warsaw Shore: Paweł wypiera się związku z Eweliną, a ona na to...
Duża Ania z Warsaw Shore powiększyła usta. Ich rozmiar jest szokujący

 

Doda i Paweł z Warsaw Shore na Eska Music Awards 2014

Doda na Eska Music Awards 2014:

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03