Playboy US (12/2011)

Doda w AMERYKAŃSKIM Playboyu! (18+)

Playboy US (12/2011)

Od kilku miesięcy Doda szumnie zapowiada swój wyjazd do Stanów Zjednoczonych. Gwiazda ma dość życia i tworzenia w Polsce, a jedyne co ją jeszcze trzyma nad Wisłą to przyjaciele, fani i koncerty. Ostatnia płyta "7 pokus głównych" nie sprzedaje się tak jak Rabczewska by tego chciała, a macierzysta wytwórnia zakończyła właśnie z nią współpracę. Teraz Dorota chce spróbować swoich sił za granicą.


Okazuje się, że pierwszym przystankiem do kariery w Stanach jest magazyn "Playboy". W aktualnym numerze amerykańskiego wydania miesięcznika pojawiło się zdjęcie Rabczewskiej z dołączoną krótką notką biograficzną. Z pewnością Doda w mokrym, kusym topie rozbudziła zmysły wielu Amerykanów i tym samym ułatwiła sobie muzyczny start. Singiel Dody na amerykański rynek nie jest jeszcze nam znany, ale podobno ma być tworzony przez najlepszych producentów z Ameryki Północnej.


Ciekawe jak dalej potoczą się losy Dody w Stanach? Myślicie, że to wydanie "Playboya" będzie jednorazową publikacją o Dorocie za Oceanem, czy wkrótce będą kolejne?

 


 

 

Więcej na temat Doda Doda nago
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09