Doda Doda Doda Doda Doda
Doda
Instagram
1/5
Doda
Instagram

Doda jako gwiazda "Słonecznego patrolu"! Artystka, która przebywa obecnie w trasie koncertowej po Stanach Zjednoczonych, zrobiła sobie seksowną sesję zdjęciową. Diwa pozuje na plaży w Los Angeles w czerwonym kostiumie kąpielowym ratowniczki wodnej! ;) Doda do złudzenia przypomina gwiazdę kultowego serialu z lat 90-tych, Pamelę Anderson. I trzeba przyznać, że wygląda naprawdę oszałamiająco! Artystka nie tylko zmysłowo pozowała na tle budki ratowniczej, ale nawet udało jej się nakłonić przystojnego ratownika, by zrobił sobie z nią sexy fotkę! Cała seria plażowych zdjęć pojawiła się na Instagramie artystki. Przy okazji ich publikacji, Doda w zabawny sposób skomentowała doniesienia o tym, jakby w Stanach Zjednoczonych koncertowała na weselach.

Ponoć jakiś tabloid napisał ,ze pojechałam do USA wieczorami grać koncerty na weselach ? Jak to w przypadku tabloidu to oczywiście ... prawda :) Nieśmiało jednak przypominam iż zapomniał dodać czym zajmuje się tutaj w dzień - napisała na swoim profilu.

Do zdjęć dołączony jest również filmik, w którym Doda w zwolnionym tempie biegnie w kostiumie kąpielowym! Wideo bardzo przypomina to z czołówki "Słonecznego patrolu". Musicie je zobaczyć!

 

Zobacz też: Doda śpiewa w USA na weselach i do "hamburgera"?! Jest oświadczenie organizatora koncertów!

 

 

😂😂😂another day in the office

Film zamieszczony przez użytkownika dodaqueen (@dodaqueen)

 

2/5
Doda
Instagram

Doda jako seksowna ratowniczka! Co za widok!

3/5
Doda
Instagram

W czerwonym kostiumie kąpielowym figura Dody prezentuje się naprawdę imponująco!

4/5
Doda
Instagram

Gwieździe udało się namówić do wspólnego pozowania przystojnego ratownika. ;)

5/5
Doda
Instagram

Ta sesja to był świetny pomysł! Doda wypadła w niej wyjątkowo hot! Zgadzacie się?

Więcej na temat Doda