Doda
Instagram

Doda szaleje na zakupach w Los Angeles! Zobaczcie, co sobie upatrzyła i w jakim hotelu mieszka!

Doda
Instagram

Doda pojechała do Stanów Zjednoczonych na trasę koncertową. Gwiazda za oceanem jednak nie tylko pracuje, ale również wypoczywa. Na Instagramie artystki regularnie pojawiają się kolejne fotki z jej wyjazdu do USA. Wcześniej Doda pokazała m.in. zdjęcia z koncertu Britney Spears oraz Slasha, a teraz chwali się fotografiami z hotelu oraz zakupów.

Na wypad na amerykański shopping diwa założyła seksowną białą sukienkę z koronki oraz żółtą ramoneskę. Piosenkarka odwiedziła m.in. butik z ekskluzywnymi dodatkami, gdzie prawdopodobnie mierzyła buty. Wiadomo, tych w kobiecej szafie nigdy za wiele. A Doda uwielbia designerskie modele.

Doda nie oszczędza na swoim pobycie w USA. Nie musi! Za kilka koncertów za oceanem zarobi okrągłą kwotę 300 tysięcy złotych. Na miejsce swojego pobytu w Los Angeles gwiazda wybrała luksusowy, pięciogwiazdkowy hotel "Wilshire" na wzgórzach Beverly Hills. Na profilu pochwaliła się kilkoma fotkami z hotelowego patio. Wszyscy wygląda imponująco! Łącznie z samą Dodą, która w czasie wizyty w Stanach Zjednoczonych stawia na... głębokie dekolty, które niewątpliwie robią wrażenie!

 

Zobacz też: Doda znowu spotkała się ze Slashem! Pokazała zdjęcie zza kulis. Fani: Świetnie razem wyglądacie!

 

Doda w USA nie tylko pracuje, ale również robi zakupy.

Doda
Instagram

Gwiazda szaleje w butikach w Los Angeles!

Doda
Instagram

Artystka na miejsce wypoczynku wybrała luksusowy hotel w Beverly Hills.

Doda
Instagram

Diwa koncertuje i wypoczywa jak na prawdziwą gwiazdę przystało!

Doda
Instagram

Więcej na temat Doda
Przeładuj

#PARTYWDOMU Ćwiczymy z trenerką gwiazd! Dziś cudowne ćwiczenia na brzuch!

zobacz 02:17