Doda chce zagrać w filmie

TYLKO U NAS: Po sukcesie w teatrze Doda chce wystąpić w filmie!

Doda chce zagrać w filmie

Doda z sukcesem wystąpiła niedawno w spektaklu "Słownik Ptaszków Polskich" w Teatrze Imka. Została świetnie przyjęta przez publiczność i krytyków, co najwyraźniej rozbudziło jej apetyt. Dlatego gwiazda chciałaby teraz wystąpić w... filmie!

Jaką rolę mogłaby zagrać? Opowiedziała nam o szczegółach.

 

Doda: Film jest kwestią czasu

Doda w filmie? Na pewno byłby to hit! Gwiazda dostała kiedyś propozycję zagrania głównej roli w filmie "Wojna polsko ruska". Ale nie wierzyła wówczas w swoje umiejętności aktorskie, dlatego odmówiła. Dziś jest zupełnie inaczej:

Ja myślę, że film jest kwestią czasu! Ja uwierzyłam w swój talent aktorski, a wcześnie tak nie za bardzo. Uznałam, że mogłabym się odnaleźć w każdej roli, byle była charakterna, nie nijaka. Nie umiałam być zagrać memły - mówi nam Doda.

A jak artystka została przyjęta w Teatrze Imka przez tak uznane aktorki jak Agnieszka Suchora, Olga Bołądź czy Iwona Bielska? Doda opowiedziała również o niespodziance, jaką przygotowała dla nich - odświeżoną garderobę!

Super mnie przyjęli, bardzo fajne są dziewczyny. Przytargałam z domu swoje lustro do make upu, jak  robiłam sobie makijaż, to było mi głupio patrzeć, jak dziewczyny trafiają sobie kredką do oka, i zamontowałam im lepsze światło, ale ja to zrobiłam z ogromnej sympatii.  - mówi piosenkarka.

Zobacz także: Doda założyła suknię swojej mamy sprzed... 40 lat! Ale Doda nie byłaby sobą, gdyby nie pokazała...

 

Doda zagrała niedawno w Teatrze Imka.

Doda w złotych sandałkach

 

Doda zagrała niedawno w Teatrze IMKA.

Olga Bołądź i Doda na premierze w Teatrze IMKA

Doda na koncercie Kombii

 

 

Więcej na temat Doda
Przeładuj

Metamorfozy uczestniczek "Hotel Paradise"! Która z nich przeszła największą przemianę?

zobacz 01:27