Zespół Piękni i Młodzi rozpadnie się?
East News

Dlaczego Magdalena Narożna trafiła do szpitala? Z wokalistką zespołu "Piękni i Młodzi" było naprawdę źle

Zespół Piękni i Młodzi rozpadnie się?
East News

Dlaczego Magdalena Narożna trafiła do szpitala? Co się stało wokalistce zespołu "Piękni i Młodzi"? Zaledwie kilka dni temu gwiazda disco polo opublikowała w sieci niepokojące zdjęcie, na którym pozowała na szpitalnym łóżku.

Magdalana Narożna spędziła aż sześć dni w szpitalu w Łomży, ale w tym czasie nie zdradziła swoim fanom, co się właściwie stało. Dopiero teraz podczas relacji na InstaStories powiedziała, dlaczego trafiła pod opiekę specjalistów! Co dolegało wokalistce? 

Jak teraz czuje się Magdalena Narożna?

Po powrocie do domu Magdalena Narożna zdradziła swoim fanom, dlaczego musiała być hospitalizowana. Okazuje się, że jakaś bakteria zaatakowała organizm wokalistki. Sytuacja wyglądała naprawdę poważnie! Jak teraz czuje się wokalistka zespołu "Piękni i Młodzi"?

Zaatakowała mnie jakaś beznadzieja bakteria, która wywołała bardzo dużą gorączkę, duszności. Na szczęście czuję się lepiej i jest bardzo bardzo dobrze - przyznała podczas relacji na InstaStories. 

Czy w związku z tym Magdalena Narożna będzie mogła wziąć udział w koncercie zepołu "Piękni i Młodzi", który został zaplanowany na 5 lipca? Wokalistka do tej pory nie zdradziła, czy pojawi się na scenie. Przypominamy, że w miniony weekend, kiedy Magdalena Narożna przebywała w szpitalu, zespół musiał odwołać swoje koncerty. 

Wokalistce zespołu "Piękni i Młodzi" życzymy dużo zdrowia!

Magdalena Narożna zdradziła, dlaczego trafiła do szpitala.

Wokalistka zdradziła, co jej dolagało.

Magdalena i Dawid Narożni z zespołu Piękni i Młodzi rozwodzą się
East News

 

Więcej na temat disco polo Piękni i młodzi
Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59