Anna Mucha nie przestrzega diety

Jakiś czas temu Anna Mucha jako ambasadorka butów Reebok EasyTone podjęła publicznie wyzwanie, że pokaże jak zrzuca zbędne kilogramy i przechodzi na zdrowszy styl życia. Zmagania aktorki co tydzień można śledzić w "Dzień dobry TVN". Jednak podczas ostatniej wizyty w telewizyjnym studiu gwiazda wyznała, że nie przestrzega zaleceń dietetyka:

- Gdybym się stosowała do tych zaleceń, to prawdopodobnie byłoby mnie jeszcze mniej. Zaczynam dzień od kanapki z masłem, szynką. Uwielbiam białe pieczywo i nic na to nie poradzę. Do tego jajeczka i płatki śniadaniowe, jednak nie te zdrowe orkiszowe - wyliczała Mucha.

 

Zobacz także: kromka chleba - kalorie


Zobacz: Anna Mucha pokazała jak się odchudza i modeluje pośladki

Jednak po chwili aktorka, chcąc pokazać, że powoli zmienia swoje nawyki żywieniowe, przyznała, że sama wypieka chleb:

- Czasami zdarza mi się piec samemu chleb. I wtedy jest to orkisz, są to fantastyczne nasiona. Chleb jest przepyszny na zakwasie, więc mam powody do dumy.


Patrząc na aktorkę nie widzimy większej poprawy jej figury. Na pewno jednak pewnego dnia będzie musiała zaszpanować efektowną sylwetką, inaczej kontraktu na reklamowanie butów nikt nie będzie chciał przedłużyć...A tak Mucha dba o sylwetkę pod obecnością kamer:

Więcej na temat Anna Mucha diety gwiazd