Diana i Natalia Rolnik szuka żony 6
Instagram

Diana z „Rolnik szuka żony” wyznała, jak zaczęła się jej przyjaźń z Natalią. Przy okazji zdradziła nieznane szczegóły programu!

Diana i Natalia Rolnik szuka żony 6
Instagram

Diana i Natalia po programie „Rolnik szuka żony” zostały przyjaciółkami. Uczestniczki show zostały zapytane przez jedną z Internautek o początki ich znajomości i Diana zdecydowała się zdradzić, w jaki sposób zaczęła się ich przyjaźń. Zobaczcie, co napisała!

Od czego zaczęła się przyjaźń Diany i Natalii z „Rolnik szuka żony”?

Diana i Natalia do programu zgłosiły się, aby zdobyć serca dwóch rolników: Seweryna i Sławomira. Jednak okazało się, że Natalia nie została wybrana, a Diana sama opuściła gospodarstwo Seweryna, kiedy wyszło na jaw, że ją oszukuje i poza programem kontaktuje się z Marleną. W taki sposób rozstały się z szóstą edycją "Rolnik szuka żony". 

Wspólnie spędzony czas na planie programu sprawił, że kobiety zaczęły się świetnie dogadywać i nawiązała się między nimi przyjaźń. Mimo że dzieli je ponad 600 kilometrów, często się odwiedzają. Tym razem Natalia opublikowała ich wspólne zdjęcia, a pod nim jedna z obserwatorek wprost zapytała, kiedy zdążyły się poznać w programie:

W którym momencie programu się poznalyscie ? – zapytała jedna z Internautek.

Na jej komentarz odpowiedziała Diana i przyznała, że polubiły się już na samym początku nagrań do 6. edycji „Rolnik szuka żon”, która cieszyła się rekordową oglądalnością:

na samym poczatku w hotelu – wyznała kandatka Seweryna i dodała: mnie i Natalke zakwaterowali w jednym pokoju od poczatku zdjec i tak sie zaczęło 😉 – czytamy na Instagramie.

Diana zdradziła tym samym, że kandydatki  uczestników "Rolnika" nie mieszkają w oddzielnych pokojach i mogą się ze wszystkimi kontaktować . Wygląda na to, że poza nagraniami na planie panuje luźna atmosfera, a kandydatki mają czas, aby się poznać i nawiązać kontakt. Tak, jak w przypadku Diany i Natalii znajomość może przerodzić się w przyjaźń, a czasem widzowie mają okazję oglądać rywalizację wśród kobiet, jak to miało miejsce w przypadku kandydatek Seweryna. Jakiś czas temu Ilona przyznała, jak wyglądają nagrania i czy program jest wyreżyserowany, o czym pisaliśmy tutaj!

 

Zobacz także: Seweryn z "Rolnik szuka żony" pokazał nową partnerkę. Para już mieszka razem!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@cold_girl_di #przyjaciółka

Post udostępniony przez Natalia (@natalalala321)

Uczestniczki "Rolnik szuka żony" nawet finałowy odcinek programu oglądały razem!

Natalia i Diana Rolnik szuka żony
Instagram

Diana i Natalia spędzają ze sobą mnóstwo czasu.

Diana i Natalia z "Rolnik szuka żony 6"
Instagram

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43