Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Diana i Natalia Rolnik szuka żony 6
Instagram
Newsy

Diana z „Rolnik szuka żony” wyznała, jak zaczęła się jej przyjaźń z Natalią. Przy okazji zdradziła nieznane szczegóły programu!

Diana z „Rolnik szuka żony” wyznała, jak zaczęła się jej przyjaźń z Natalią. Przy okazji zdradziła nieznane szczegóły programu!

Diana i Natalia po programie „Rolnik szuka żony” zostały przyjaciółkami. Uczestniczki show zostały zapytane przez jedną z Internautek o początki ich znajomości i Diana zdecydowała się zdradzić, w jaki sposób zaczęła się ich przyjaźń. Zobaczcie, co napisała!

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Od czego zaczęła się przyjaźń Diany i Natalii z „Rolnik szuka żony”?

Diana i Natalia do programu zgłosiły się, aby zdobyć serca dwóch rolników: Seweryna i Sławomira. Jednak okazało się, że Natalia nie została wybrana, a Diana sama opuściła gospodarstwo Seweryna, kiedy wyszło na jaw, że ją oszukuje i poza programem kontaktuje się z Marleną. W taki sposób rozstały się z szóstą edycją "Rolnik szuka żony". 

Wspólnie spędzony czas na planie programu sprawił, że kobiety zaczęły się świetnie dogadywać i nawiązała się między nimi przyjaźń. Mimo że dzieli je ponad 600 kilometrów, często się odwiedzają. Tym razem Natalia opublikowała ich wspólne zdjęcia, a pod nim jedna z obserwatorek wprost zapytała, kiedy zdążyły się poznać w programie:

W którym momencie programu się poznalyscie ? – zapytała jedna z Internautek.

Na jej komentarz odpowiedziała Diana i przyznała, że polubiły się już na samym początku nagrań do 6. edycji „Rolnik szuka żon”, która cieszyła się rekordową oglądalnością:

na samym poczatku w hotelu – wyznała kandatka Seweryna i dodała: mnie i Natalke zakwaterowali w jednym pokoju od poczatku zdjec i tak sie zaczęło 😉 – czytamy na Instagramie.

Diana zdradziła tym samym, że kandydatki  uczestników "Rolnika" nie mieszkają w oddzielnych pokojach i mogą się ze wszystkimi kontaktować . Wygląda na to, że poza nagraniami na planie panuje luźna atmosfera, a kandydatki mają czas, aby się poznać i nawiązać kontakt. Tak, jak w przypadku Diany i Natalii znajomość może przerodzić się w przyjaźń, a czasem widzowie mają okazję oglądać rywalizację wśród kobiet, jak to miało miejsce w przypadku kandydatek Seweryna. Jakiś czas temu Ilona przyznała, jak wyglądają nagrania i czy program jest wyreżyserowany, o czym pisaliśmy tutaj!

 

Zobacz także: Seweryn z "Rolnik szuka żony" pokazał nową partnerkę. Para już mieszka razem!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@cold_girl_di #przyjaciółka

Post udostępniony przez Natalia (@natalalala321)

Uczestniczki "Rolnik szuka żony" nawet finałowy odcinek programu oglądały razem!

Natalia i Diana Rolnik szuka żony
Instagram

Diana i Natalia spędzają ze sobą mnóstwo czasu.

Diana i Natalia z
Instagram

 

Ilona i Adrian Rolnik szuka żony wideo
Facebook
Newsy
Jak Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" zakochali się w sobie? To miłosna historia z happy endem!
Jak Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" zakochali się w sobie? To miłosna historia z happy endem!

Adrian i Ilona są najbardziej zaskakującą parą 6. edycji " Rolnik szuka żony "! Początkowo nikt nie dawał im szans, a relacje rolnika z wybranymi kandydatkami były dosyć skomplikowane, żadnej z nich nie okazywał zainteresowania. Widzowie byli przekonani, że Adrian nie wybierze żadnej z kobiet. Na szczęście tak się nie stało. Od kiedy wybrał Ilonę wszystko się zmieniło. Stał się bardziej otwarty i w odcinku, w którym para spędziła uroczy dzień nad morzem - oboje zadeklarowali, że chcą się spotykać, odwiedzają się wzajemnie i zrobią wszystko, aby nie zepsuć tej relacji! Już wiadomo, że para nadal jest razem , na dowód tego oboje publikują wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. Zobaczcie historię miłości Ilony i Adriana! Kiedy para zorientowała się, że chce być razem? Obejrzyjcie wideo i przypomnijcie sobie, jak zaczynała się ta wyjątkowa relacja. Być może w kolejnym sezonie "Rolnik szuka żony" zobaczymy już zdjęcia ze ślubu tej pary! Zobacz także:  Wiemy, gdzie pracuje kandydatka Adriana z „Rolnik szuka żony”. Szok! Ilona pokazała aż dwa miejsca pracy...    

Diana z Rolnik szuka żony w fioletowej sukience
Instagram
Newsy
Diany z "Rolnik szuka żony" nie było na ślubie Natalii? To już koniec ich przyjaźni?
Na ślubie Natalii nie zabrakło niektórych uczestników "Rolnik szuka żony". Zobaczcie, kto pojawił się na uroczystości!

Natalia z " Rolnik szuka żony " wzięła ślub! Na małej uroczystości weselnej nie zabrakło uczestników z 6. edycji programu. W eleganckiej sukience pojawiła się Ilona z Adrianem, który na ślubie pełnił też funkcję fotografa. Na weselu pojawił się również Jakub Nowak. Wszystko wskazuje na to, że na ślubie Natalii nie pojawiła się Diana. Nie ma jej na żadnym ze zdjęć, a sama opublikowała  relację na Instastories, gdzie pokazała, jak bawi się na spotkaniu ze znajomymi... To już koniec przyjaźni Diany i Natalii? Diana po zakończeniu emisji 6. edycji "Rolnik szuka żony" często umieszczała na Instagramie zdjęcia z Natalią. Przyjaźń między uczestniczkami hitu TVP 1 kwitła mimo dzielących je 600 kilometrów. Diana zdradziła, odpowiadając na Instagramie na pytanie jednej z Internautek, w jaki sposób zaczęła się ich przyjaźń . Szybko okazało się, że kobiety od początku się polubiły, a między nimi nie było mowy o rywalizacji, bo każda z nich była kandydatką na żonę innego rolnika: na samym poczatku w hotelu – wyznała kandatka Seweryna i dodała: mnie i Natalke zakwaterowali w jednym pokoju od poczatku zdjec i tak sie zaczęło 😉 – czytamy na Instagramie. Diana i Natalia często się odwiedzały, nawet w trudnym czasie pandemii, kiedy zostały wprowadzone obostrzenia i obowiązywała tzw. "narodowa kwarantanna". Od kilku miesięcy jednak na profilach uczestniczek w mediach społecznościowych nie pojawiło się żadne wspólne zdjęcie. 25 lipca odbył się ślub Natalii, ale na żadnym ze zdjęć nie zobaczymy Diany. Jest za to Ilona, która wiosną odwiedziła Natalię i wybrały się razem nad morze. Czyżby przyjaźń uczestniczek "Rolnika" już się zakończyła? Sami spójrzcie na zdjęcia z wesela Natalii!  Zobacz także:  Natalia z...

Natalia i Diana Rolnik szuka żony
Instagram
Newsy
Natalia i Diana finał "Rolnik szuka żony" obejrzały wspólnie. Ich przyjaźń kwitnie!
Natalia i Diana z "Rolnik szuka żony" pielęgnują przyjaźń mimo 664 kilometrów, które ich dzielą!

Diana i Natalia poznały się na planie 6. edycji " Rolnik szuka żony ". Każda z nich przyjechała do programu, aby zdobyć serce innego rolnika. Co prawda to się nie udało, ale ostatecznie znalazły przyjaźń. Po programie nadal kontynuują znajomość i często się spotykają, co widać na ich profilach w mediach społecznościowych.  Bo przyjaźń trzeba pielęgnować mimo 664 km😉 - napisała Diana na Instagramie. Tym razem uczestniczki "Rolnika" pochwaliły się w sieci zdjęciami ze wspólnego oglądania finału szóstej edycji "Rolnika". Zobaczcie! Przyjaźń Diany i Natalii z "Rolnik szuka żony" trwa w najlepsze  W "Rolnik szuka żony" można znaleźć nie tylko miłość, ale i przyjaźń. W 6. edycji Diana i Natalia nadal widują się po programie. W poprzedniej to Elżbieta i Małgosia zostały przyjaciółkami, mimo że rywalizowały o serce tego samego mężczyzny. Szósta edycja "Rolnik szuka żony" zakończyła się dwoma związkami i przyjaźnią, co udowadnia, że program faktycznie łączy ludzi. Diana i Natalia zdecydowały się razem obejrzeć odcinek finałowy i z pewnością miały sporo do komentowania. Na Instagramie pochwaliły się wspólnymi zdjęciami, a fani "Rolnika" kibicują im i życzą szczęścia w dalszych poszukiwaniach drugiej połówki: - Zyskałyście przyjaźń dzięki udziale w programie, a to jest piękne :) wszystkiego dobrego dla Was 😊 - Dziewczyny super, że się zaprzyjaźniłyście - Piękne z was dziewczęta. Super, że się przyjaźnicie, a kilometry można dziś łatwo pokonać - czytamy w komentarzach.  Pojawiły się też krytyczne komentarze. Jedna z internautek wprost napisała, że niektóre dziewczyny zgłaszają się do programu tylko po to, aby zdobyć popularność. Mam wrażenie, że...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner