Deynn, Majewski Deynn, Majewski Deynn Deynn Deynn, Majewski
Deynn, Majewski
Facebook/Deynn
1/5
Deynn, Majewski
Facebook/Deynn

Deynn i Majewski ogłosili radosną nowinę na Facebooku. Nie, nie chodzi jeszcze o dziecko, lecz... szczeniaka, który od niedawna stał się nowym członkiem rodziny znanej pary blogerów. Najpierw na profilu Daniela Majewskiego pojawił się tajemniczy wpis, w którym trener tajemniczo zapytał:

Będzie mały Majewski?

Pod postem natychmiast pojawiły się komentarze z gratulacjami. Jednak bloger szybko wyjaśnił, że jego partnerka Deynn na razie nie spodziewa się dziecka.

ale... Maritka nie jest w ciąży (jeszcze) - dodał Majewski.

I wszystko stało się jasne! Para blogerów zdecydowała się na zakup psa. Pokazali zdjęcie szczeniaka na Facebooku, a fani oszaleli!

 

Zobacz też: Znana blogerka Deynn dokonała linczu... na samej sobie! "Zawiodłam, okłamałam, zrobię wszystko..." O co chodzi?

 

Wcale im się nie dziwimy, bo piesek jest słodki! Co to za rasa? I jak wabi się nowy członek rodziny Deynn i Majewskiego? Sprawdźcie na następnej stronie!

 

Polecamy: Przegląd 12 najpopularniejszych ras psów: małych i dużych

2/5
Deynn, Majewski
Facebook/Deynn

Choć fani mogli myśleć, że Deynn i Majewski zdecydowali się na dziecko. Okazało się, że chodzi "tylko" o szczeniaka. Zobaczycie go na następnej stronie!

3/5
Deynn
Facebook/Deynn

Deynn pokazała na Facebooku zdjęcie uroczego szczeniaczka, który właśnie zamieszkał z nią i jej partnerem. To pies popularnej wśród gwiazd i celebrytów rasy buldog francuski. Dwa taki piesi ma Małgorzata Rozenek. Teraz podobny stał się również pupilem Deynn i Majewskiego. Wiemy, jak nazywa się maluszek!

Nasz nowy etap. Dabbie - napisała blogerka na Facebooku, zdradzając imię psa.

Prawda, że jest przesłodki?

4/5
Deynn
Facebook/Deynn

Fani są zachwyceni nowym członkiem rodziny Deynn i Majewskiego, który z pewnością zostanie również nowym bohaterem ich wpisów. A co za tym idzie, będzie gwiazdą internetu!

5/5
Deynn, Majewski
Facebook/Deynn

Deynn i Majewski są ogromnie popularni w sieci. Propagują zdrowy styl życia, ćwiczenia i dbanie o sylwetkę. Oboje przeszli wielką przemianę, która kosztowała ich sporo pracy nad sobą. Teraz zachęcają innych do podobnych zmian. Niedawno byli gośćmi programu Kuby Wojewódzkiego. Wydali również książkę "Trening życia".

Więcej na temat Daniel Majewski Deynn