Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Wizyta Izabeli Adamczyk w areszcie
ONS
Newsy

Ukochana odwiedzi Darka K. w areszcie. Musi przestrzegać surowych zasad

Czego nie może mu przynieść?

Ukochana Dariusza K. nie najlepiej znosi sytuację, w której znalazł się jej partner. Celebryta przebywa obecnie w areszcie i grozi mu nawet do 12 lat więzienia. Modelka wychowuje dwójkę dzieci, w tym 3-letnią córkę podejrzanego. Wypadek mocno odbił się na jej kondycji - ostatnio widziano ją na konsultacjach w poradni psychologicznej. Przypomnijmy: Darek K. chciał targnąć się na swoje życie? Jego ukochana szuka pomocy u specjalisty

Para ostatni raz widziała się tydzień temu we wtorek, gdy prokurator postawił zarzuty Darkowi K. i osadził go na trzy miesiące w areszcie. Izabela z trudem powstrzymywała łzy, a oświadczenie sądu skończyło się dla niej omdleniem - konieczne było wezwanie pogotowia. Teraz zakochani znów będą mogli się zobaczyć, bo narzeczona zatrzymanego złożyła wniosek o widzenie, który został zaakceptowany.


Wpłynął do nas wniosek o widzenie z tymczasowo aresztowanym Dariuszem K. od jego konkubiny. Prokurator prowadzący sprawę wydał zgodę - mówi "Super Expressowi" Paweł Wierzchołowski z prokuratury na warszawskim Mokotowie.


Tabloid spekuluje, że ukochana będzie chciała przynieść Darkowi K. jedzenie lub inne przedmioty pierwszej potrzeby. Są jednak pewne restrykcje.
 

Być może piękna Izabela będzie chciała wesprzeć partnera w opałach i przyniesie mu jakieś smakołyki. Musi się liczyć z tym, że areszt śledczy na Służewcu ma ostry regulamin dotyczący zawartości paczek żywnościowych. Osadzonemu nie wolno na przykład przynieść kawy, pierogów, gołąbków, owoców cytrusowych ani nawet tik-taków! Przepisy nie mówią jednak nic o jego ulubionym sushi - ironizuje "Super Express".


Będzie to pierwsza wizyta Izabeli w areszcie, choć niewykluczone, że będzie wnioskowała o kolejne.

Zobacz: Górniak odcina się od Darka K. Teraz ma tylko jeden priorytet

Dariusz K. w kajdankach wyprowadzany z prokuratury:

Wizyta Izabeli Adamczyk w areszcie
ONS
Newsy
Dariusz K. może wyjść z aresztu. Jego ukochana zmieniła prawników
Iza Adamczyk walczy o wolność kochanka

Sprawa Dariusz K . wciąż budzi wielkie emocje. Prawie dwa tygodnie temu były mąż Edyty Górniak śmiertelnie potrącił 63-letnią kobietę. Celebryta obecnie przebywa w areszcie, grozi mu nawet do 12-u lat więzienia. W trudnej chwili Dariusz może liczyć na wsparcie ukochanej, Izabeli Adamczyk , która niedawno złożyła wniosek o widzenie się z mężczyzną. Przypomnijmy:  Ukochana odwiedzi Darka K. w areszcie. Musi przestrzegać surowych zasad Adamczyk nie tyle chce poprawić komfort życia Dariusza w areszcie, co całkowicie go stamtąd wyciągnąć. W tym celu zmieniła kancelarię adwokacką, która będzie go bronić. Nowi prawnicy zaś postarają się by oskarżony jak najszybciej wyszedł na wolność . W rozmowie z "Super Expressem" przekonują: Będziemy starać się, aby pan Dariusz odpowiadał z wolne stopy, aby zostały zastosowane środki zapobiegawcze o charakterze wolnościowym. W mojej ocenie jako obrońcy nie ma przesłanek, nie ma powodów, aby twierdzić, że pozostając na wolności, będzie on utrudniał postępowanie - mówi adwokat, Marcin Kondracki Tabloid zapytał również prawnika, jaki może zapaść wyrok. Ten jednak czeka na opinie prokuratury: Na tę chwilę zbyt wcześnie, by na ten temat się wypowiadać . Musimy poczekać na pozyskanie opinii, których przeprowadzenie zleciła prokuratura - przekonuje Kondracki Według plotek, Dariusz K. nie najlepiej radzi sobie w areszcie. Jeden z tygodników podał, że próbował już popełnić samobójstwo. Zobacz:  Darek K. chciał targnąć się na swoje życie!   Dariusz K. w kajdankach wyprowadzany z prokuratury

Dariusz K. pozostanie w areszcie
Akpa
Newsy
Jest już pierwsza decyzja sądu w sprawie Darka K. Celebryta nie będzie zadowolony
Jak spisał się jego nowy adwokat?

Dariusz K. od kilku tygodni przebywa w areszcie, gdzie oczekuje na start sprawy, w której prokurator postawił mu zarzut umyślnego spowodowania wypadku ze skutkiem śmiertelnym pod wpływem narkotyków. Podejrzany może liczyć na wizyty swojej ukochanej, choć ich przebieg zdaje się być daleki od idealnego. Przypomnijmy: Narzeczona odwiedziła Darka K. w areszcie. Nie wszystko poszło po ich myśli Celebryta ma spędzić w areszcie trzy miesiące, choć jakiś czas temu zatrudnił nowego adwokata, którego zadaniem było odwrócić tę sytuację - Darkowi K. mocno zależało na tym, aby na wolności oczekiwać kolejnych kroków podjętych przez prokuraturę. Mecenas Marek Kondracki podkreślał, że jego klient nie będzie utrudniał śledztwa, a dozór policji i zakaz opuszczania kraju będzie wystarczającym zabezpieczeniem. Sąd jest jednak zupełnie innego zdania. Sąd nie uwzględnił tego zażalenia. Nic się nie zmieniło, jeżeli chodzi o długość aresztu K. Jesteśmy na etapie postępowania przygotowawczego. Czekamy na szczegółową informację na temat zawartości narkotyków we krwi podejrzanego oraz na wyniki postępowania dowodowego - tłumaczy w rozmowie z TVN Warszawa Przemysław Nowak , rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Przed podejrzanym jeszcze dwa miesiące pobytu w areszcie. Zobacz: Darek K. może liczyć na widzenia intymne w areszcie. Ale tylko pod jednym warunkiem Dariusz K. w kajdankach wyprowadzany z prokuratury:

Dariusz K. trafił do aresztu
ONS
Newsy
Dariusz K. wyjdzie na wolność za kilka dni? Jest komentarz jego obrońcy
Co na to prokuratura?

Wybryki kolegów i koleżanek z branży sprawiły, że sprawa Dariusza K. w ostatnich tygodniach nieco przycichła. Jeszcze niedawno kolorowa prasa rozpisywała się o problemach finansowych celebryty i jego ukochanej, która ponoć nie radziła sobie w nowej rzeczywistości, bez pieniędzy narzeczonego. Jej profile na portalach społecznościowych zdają się jednak mówić co innego. Przypomnijmy: Narzeczona Dariusza K. ma podobno problemy finansowe? Nowe zdjęcie mówi co innego Prokuratura umieściła byłego menadżera gwiazd w areszcie na okres trzech miesięcy. Termin ten mija już niebawem, a celebryta szykuje się podobno do wyjścia na wolność. Jego obrońca zapowiada w "Super Expressie", że zwróci się do prokuratury z prośbą o nieprzedłużanie aresztu.   Przedstawimy argumenty, które mają spowodować nieprzedłużanie tymczasowego aresztowania - zapewnia w tabloidzie. A co na przedstawiciele prokuratury? Ich zdaniem szanse na nieprzedłużenie tymczasowego aresztu są niewielkie.   Prokuratura będzie kierować wniosek o przedłużenie tymczasowego aresztu. Nie zostały jeszcze zrealizowane wszystkie czynności, ale również uważamy, że nie ustały wcześniejsze przesłanki, z którymi zgodził się również sąd – zapowiada Paweł Wierzchołowski, prokurator rejonowy z prokuratury Warszawa Mokotów. Myślicie, że niedługo wyjdzie na wolność? Zobacz: Matka Darka K. przerywa milczenie. Opowiedziała o areszcie syna i Górniak Dariusz K. w kajdankach przed prokuraturą:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner