Wizyta Izabeli Adamczyk w areszcie
ONS

Ukochana odwiedzi Darka K. w areszcie. Musi przestrzegać surowych zasad

Wizyta Izabeli Adamczyk w areszcie
ONS

Ukochana Dariusza K. nie najlepiej znosi sytuację, w której znalazł się jej partner. Celebryta przebywa obecnie w areszcie i grozi mu nawet do 12 lat więzienia. Modelka wychowuje dwójkę dzieci, w tym 3-letnią córkę podejrzanego. Wypadek mocno odbił się na jej kondycji - ostatnio widziano ją na konsultacjach w poradni psychologicznej. Przypomnijmy: Darek K. chciał targnąć się na swoje życie? Jego ukochana szuka pomocy u specjalisty

Para ostatni raz widziała się tydzień temu we wtorek, gdy prokurator postawił zarzuty Darkowi K. i osadził go na trzy miesiące w areszcie. Izabela z trudem powstrzymywała łzy, a oświadczenie sądu skończyło się dla niej omdleniem - konieczne było wezwanie pogotowia. Teraz zakochani znów będą mogli się zobaczyć, bo narzeczona zatrzymanego złożyła wniosek o widzenie, który został zaakceptowany.


Wpłynął do nas wniosek o widzenie z tymczasowo aresztowanym Dariuszem K. od jego konkubiny. Prokurator prowadzący sprawę wydał zgodę - mówi "Super Expressowi" Paweł Wierzchołowski z prokuratury na warszawskim Mokotowie.


Tabloid spekuluje, że ukochana będzie chciała przynieść Darkowi K. jedzenie lub inne przedmioty pierwszej potrzeby. Są jednak pewne restrykcje.
 

Być może piękna Izabela będzie chciała wesprzeć partnera w opałach i przyniesie mu jakieś smakołyki. Musi się liczyć z tym, że areszt śledczy na Służewcu ma ostry regulamin dotyczący zawartości paczek żywnościowych. Osadzonemu nie wolno na przykład przynieść kawy, pierogów, gołąbków, owoców cytrusowych ani nawet tik-taków! Przepisy nie mówią jednak nic o jego ulubionym sushi - ironizuje "Super Express".


Będzie to pierwsza wizyta Izabeli w areszcie, choć niewykluczone, że będzie wnioskowała o kolejne.

Zobacz: Górniak odcina się od Darka K. Teraz ma tylko jeden priorytet

Dariusz K. w kajdankach wyprowadzany z prokuratury:

Przeładuj

Czy Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na karmienie piersią? Wiemy!

zobacz 01:23