Daniel Martyniuk
East News

Daniel Martyniuk zdradził, kim jest jego nowa partnerka. Syn Zenka Martyniuka nazywa ją "piękną Hiszpaneczką"

Daniel Martyniuk
East News

Daniel Martyniuk niedawno rozwiódł się z żoną. Ich małżeństwo trwało zaledwie dwa lata, ale przez ten czas towarzyszyło im mnóstwo afer. Po głośnym rozstaniu i wymianie zdań za pośrednictwem mediów syn Zenka Martyniuka postanowił ocenić swoje małżeństwo z Eweliną i bardzo krytycznie wypowiedział się o byłej żonie w rozmowie z "Super Expressem": 

Nie, ona nie była żadną żoną. Nie gotowała nawet obiadów, bo nie potrafi gotować. To jest totalne beztalencie. W każdej dziedzinie życia. Nawet ledwo liceum skończyła na samych dwójkach. Niech się pochwali świadectwem z Turku (śmiech). - powiedział Daniem Martyniuk w odpowiedzi na pytanie "czy Ewelina była dobrą żoną"

Mimo trudnych doświadczeń Daniel Martyniuk nie traci nadziei na szczęśliwy związek i okazuje się, że liczy  na prawdziwa miłość:

Nie straciłem wiary w miłość. Jestem pewien, że kiedyś zwiążę się z mądrą, uczciwą kobietą, która będzie mnie szczerze kochać za to, jaki jestem i nie będą jej interesowały pieniądze mojego ojca, ale nie w Polsce. Marzę o normalnej rodzinie. Chciałbym mieć dzieci, które mógłbym wychowywać, patrzeć jak dorastają, bawić się z nimi i cieszyć. Może niedługo los znów się do mnie uśmiechnie. - wyznał w rozmowie z "Super Expresem".

Daniel Martyniuk ma już nową partnerkę?

Okazuje się, że nowy związek Daniela Martyniuka to nie plany na przyszłość, ale mężczyzna spotyka się już z kobietą, którą nazywa "piękną Hiszpaneczką". Chce pozamykać w Polsce swoje sprawy i wyjechać do Hiszpanii:

Mam teraz piękną Hiszpaneczkę, którą poznałem jakiś czas temu, niedawno odnowiliśmy kontakt i już nie mogę doczekać się spotkania z nią. Jak skończą się moje sądowe sprawy, to pakuję walizki i wyjeżdżam do Hiszpanii - dodał Daniel Martyniuk. 

Kim jest nowa partnerka Daniela Martyniuka?

Do tej pory głośno było o spotkaniach mężczyzny z dawną partnerką Faustyną, ale ta relacja miała mieć charakter przyjacielski. Teraz okazuje się, że para faktycznie się ze sobą spotyka, co potwierdził Daniel Martyniuk, oznaczając Faustynę w relacji na Instastories o "Hiszpaneczce":

Hiszpaneczko powiedz przecie, czyż ma V-ka nie jest najpiękniejsza w tym covidowym świecie?" - napisała Daniel Martyniuk i oznaczył Faustynę.

Sądzicie, że ten związek Daniela Martyniuka ma szansę przetrwać próbę czasu?

Zobacz także: Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a potem... Historia związku Daniela M. i jego żony jest poruszająca

Daniel Martyniuk o nowej partnerce
Instagram/ daniel.martyniuk.89

To Faustynę, Daniel Martyniuk oznaczył jako "piękną Hiszpaneczkę".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Faustyna Jamiołkowska (@faustynaaj)

Daniel Martyniuk już wcześniej spotykał się z piękną blondynką.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#jurata #amber Zaślubiny z morzem 😉

Post udostępniony przez Daniel Martyniuk (@daniel.martyniuk.89)

 

Zenek Martyniuk z synem Danielem na zakupach w Vitkacu

Danuta i Zenek Martyniuk starają się wspierać syna.

Danuta Martyniuk, Zenek Martyniuk na premierze filmu "Zenek"
ONS.pl

 

Więcej na temat Zenek Martyniuk
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03