Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Newsy

Waldemar z "Rolnik szuka żony" znalazł miłość? Marta Manowska zdradziła, co u niego słychać

Waldemar z "Rolnik szuka żony" znalazł miłość? Marta Manowska zdradziła, co u niego słychać

Waldemar z "Rolnik szuka żony" był jednym z uczestników, których poznaliśmy na początku szóstej edycji. Rolnik z Mazowsza zgłosił się do programu aby poznać wymarzoną kobietę, z którą mógłby planować przyszłość i założyć rodzinę. Niestety okazało się, że kandydatki, które odpowiedziały na jego list nie spełniały jego oczekiwań. Rolnik miał bowiem nadzieję, że zainteresują się nim młodsze kobiety, czego niestety nigdzie nie określił.

Marta Manowska w rozmowie z Party.pl, przyznała że wciąż utrzymuje kontakt z Waldemarem i trzyma kciuki, za to aby ułożył sobie życie. Dodała również, żeby ważne jest aby nie bać się mówić o swoich oczekiwaniach:

Trzeba mowić szczerze i prosto, a my się tego czasami boimy. 

Czy Waldemar znalazł miłość po rezygnacji u działu w "Rolnik szuka żony"? Marta Manowska ma również apel do uczestników kolejnych edycji. Na co powinni zwrócić uwagę, żeby nie powtórzyć błędu Waldemara? 

Zobacz także: Waldemar z "Rolnik szuka żony" zdradził, czemu zrezygnował z programu!

Waldemar Rolnik szuka żony
Facebook

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna i Jakub w programie Rolnik szuka żony
Facebook
TV-Show
Kuba z "Rolnik szuka żony" chciał mieć dziecko z Anią? To dlatego się rozstali?
Fani wciąż zastanawiają się, dlaczego Anna i Jakub z "Rolnik szuka żony" zdecydowali się rozstać. Czy poszło o dziecko?

Nie milkną echa po głośnym rozstaniu Ani i Jakuba z "Rolnik szuka żony" . Para uchodziła za idealną! Rolnik zaczął nawet snuć plany o ślubie... Niestety, teraz Ania ogłosiła, że oboje postanowili zakończyć tę relację. Kobieta zasugerowała, że powodem miało być inne spojrzenie na rodzinę. O co chodzi? Niektórzy twierdzą, że poróżniła ich chęć posiadania dzieci... Dlaczego Ania i Kuba z "Rolnik szuka żony" rozstali się? Ania i Kuba poznali się na planie 6. edycji "Rolnik szuka żony". Mężczyzna zaprosił do swojego gospodarstwa tylko dwie kobiety. Jednak bardzo szybko zrozumiał, że to z Anną chce spróbować stworzyć związek. Wydawało się, że ona również bardzo się zaangażowała. Co więcej, Kuba nawiązał też silną więź z jej nastoletnim synem. Obaj świetnie się dogadywali i potrafili przegadać razem wiele godzin.  Niestety, to już przeszłość. Jak poinformowała Ania na swoim Instagramie , ich związek przestał istnieć. Z uwagi na szacunek dla ludzi, którzy nam bardzo kibicowali i trzymali kciuki za naszą miłość, czuję się zobowiązana do wyjaśnienia, dlaczego od jakiegoś czasu nie zamieszczam zdjęć z Kubą. Nie było to dla mnie łatwe i nadal nie jest, dlatego też wolałam milczeć, ale niestety po programie okazało się, że każdy z nas inaczej rozumie słowo "rodzina,", a że każdy doskonale wie, czego chce i szuka, to nasze drogi się rozeszły - napisała Anna Stelmaszczyk.  Internauci wciąż próbują odnaleźć odpowiedź na pytanie, co dokładnie oznaczają słowa Ani. Dlaczego tak naprawdę rozpadł się ten związek? Jedna z internautek ma nawet swoją hipotezę... Myślę, że tu chodzi o to, że po prostu Kuba chciał z Anią mieć dziecko... - czytamy w komentarzu.  Myślicie, że to dlatego Kuba i Ania nie są już razem?...

Ilona i Adrian Rolnik szuka żony
Instagram
Newsy
Ilona z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcie z podróży z Adrianem, a fani piszą: „Oby wam się udało”!
Ilona pochwaliła się zdjęciem z kolejnej podróży z Adrianem. Fani nie mogą wyjść z podziwu dla zdolności fotograficznych rolnika!

Ilona i Adrian są aktualnie jedyną parą szóstej edycji " Rolnik szuka żony ", która po zakończeniu programu nadal jest razem. Choć nie mieszkają razem, często się widują. Ostatnio coraz częściej weekendy spędzają na krótkich wyjazdach. Teraz Ilona pochwaliła się zdjęciami jednej z takich podróży, a fani podziwiają fotografie autorstwa Adriana i trzymają kciuki, żeby przynajmniej oni byli razem! Ilona i Adrian z "Rolnika" w kolejnej podróży! Para znów wybrała się na krótką wyprawę. Tym razem ich wybór padł na Dolny Śląsk. Ilona pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z zamku, który zwiedzili: Odkryliśmy miejsce z klimatem 🦇👻🦇👻🦇 Może Wam też się spodoba?  #tajemniczydolnyslask #spacerzpsem #ruiny #parkksiazanski #jeziorkodaisy #razemnajlepiej - napisała Ilona pod zdjęciem na Instagramie. Od razu pojawiły się pytania, kto zrobił to świetne zdjęcie. Odpowiedź mogła być tylko jedna! To Adrian, który - jak wiadomo - pasjonuje się fotografią, co pokazał również w programie.  - Oby wam się udało - Zdjęcie z klimatem❤️ pięknie👍 - Piękne zdjęcie i zdolny fotograf - Piękne zdjęcie 😍 widać, że @adrianberkowicz robił 😜😉 - piszą internauci.  Widać, że fani programu "Rolnik szuka żony" trzymają kciuki za Ilonę i Adriana, tym bardziej po głośnym rozstaniu Ani i Kuby !         Wyświetl ten post na Instagramie.                   Odkryliśmy miejsce z klimatem 🦇👻🦇👻🦇 Może Wam też się spodoba? _____________________________________________...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner